Psí život

Psí život https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75240/bmid_psi-zivot-DGx-75240.jpg 4 750 73

Jsou letní prázdniny – počasí je skvělé a všechny děti si užívají venku. Tak kde vězí Greg Heffley? Je zalezlý doma a za zataženými závěsy hraje videohry. A moc si tuhle svoji verzi léta užívá – žádné povinnosti, žádná pravidla. Ovšem Gregova máma má očividně jinou představu o ideálním létě. Plnou venkovních aktivit, které rodinu „udržují pohromadě“. Čí představa nakonec zvítězí? Nebo snad všechno změní nový přírůstek do Heffleyovic rodiny?... celý text

Humor Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , CooBoo

Dog Days , 2009

TerryVšety
23.03.2017 5 z 5

Pět jednoduchých slov -- nej kniha a nej sada ;-)

limo
05.02.2017 5 z 5

Je to asi nejlepši poseroutka kterého jsem četla.

simi28
12.01.2017 5 z 5

Super oddychová četba. Dlouho jsem přemýšlela, zda mám dát této knize čtyři, nebo pět hvězdiček. Nakonec jsem se rozhodla pro pět, protože mě tato kniha skutečně pobavila, což je přeci její jediný účel.
Podle mě jsou o dost lepší tyto "staré" díly než ty nové, ve kterých se autor většinou jen snaží přenést ten samý humor ze starších dílu, což se mu ne vždy daří. Zpátky ale k této knize.
Deník malého poseroutky je asi určen převážně dětem, které si oblíbí Grega, protože jako ony nemá rád školu, knihy ani sport a nejradši tráví čas u videoher.
Já si ale myslím, že si tuto knihu užije kdokoliv, kdo se chce pobavit a odpočinout si.
Doporučuji.

market.b
01.12.2016

poseroutka me moc bavi

Jack93
12.09.2016 4 z 5

Poseroutka je skvělým oddychovým čtením, což možná oceňuju o to víc, že jsem dvojnásobně starší než cílová skupina. Skvěle se u něho bavím, ale je pravda, že jsou všechny díly na jedno brdo a po čase začnou splývat v jedno. To ale podle mě souvisí s faktem, že Psí život byl pro mě od května už sedmou knihou o Gregovi. Teď už mi zbývají jen tři díly, ale možná si je přečtu s větším časovým rozestupem, abych si je víc vychutnal. Devátý díl, Výlet za všechny peníze, zatím zůstává nejlepší. Z Psího života si asi nejvíce budu pamatovat VIP trávníkovou službu, Greg mě svým nápadem a "know-how" rozsekal... :-)

TerraNova
29.06.2016 5 z 5

Četla jsem, když mi bylo 12 let. Ráda na to vzpomínám, prostě moje knížka dětství, no. :)

PandaKombajn
17.05.2016

Vážně skvělá kniha. Znovu. Četla jsem ji jako malá a líbila se mi

Januka
19.04.2016 5 z 5

Jako matka jen o maličko mladších synů než je Greg, teď možná více chápu některé jejich průšvihy :)

JanaPol
10.11.2015 5 z 5

Jako vždy super. Zatím mě žádný díl nezklamal, vždy se výborně bavím.

Playman

28.09.2015

palec nahoru:)

Legáček
03.07.2015 2 z 5

Moc mě to nebavilo protože se tam moc to nebilo o škole.

misinka12345
28.12.2014

palec nahoru

Wendysek
02.08.2014 5 z 5

Neztrácí úroveň... :o)

Zuzu23
15.07.2014 5 z 5

Budu pokračovat dalšími díly.

Marisa
05.07.2014 5 z 5

Myslím, že tato kniha je zatím z celé série nej. Ale další díly přicházejí :-)

*-*Kleny*-*
08.02.2014 3 z 5

Tahle knížka mě velmi pobavila:)

Rockwood
10.01.2014 5 z 5

Už ani nevím co víc k tomu psát :) Přečetl jsem doposud všechny díly a velice se mi to líbí. Takže opět pět z pěti. Kniha mi stále příjde, že je pro široké publikum, protože jak děti tak i dospělí si v tom najdou to své. Místy je to až krutá realita dnešního života, z čehož až celkem mrazí, když se jedná o dětskou knihu (a ani humorná forma tomu nepomůže).

yank3e
31.12.2013 4 z 5

Tenhle díl byl trochu slabší, ale pořád fajn oddychovka.