Deník letušky 2

Deník letušky 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/526365/bmid_denik-letusky-2-655bc2c01ba6c.png 4 5 3

Další díl soukromých zápisků a poznámek z deníku letušky. Popis zážitků z paluby letadla i z hotelových pokojů osobitým a nekorektním způsobem, který čtenáři ukazuje více než jen obvyklé pozlátko práce u luxusních aerolinií. V tomto díle se dozvíte například: - jak se obsluhuje plné letadlo s vyvrtnutým kotníkem - co dělat, když je na palubě bomba - jestli se dají otevřít dveře za letu - k čemu slouží sekera na palubě - jak je to s kamerami uvnitř toalet - v jakém případě se použijí pouta na pasažéra - kam vedou tajná dvířka v místnosti, ve které posádka v průběhu letu odpočívá - jaká je první věc, kterou dělají letušky hned po příchodu do hotelového pokoje - jaké erotické suvenýry pasažéři nejčastěji žádají po letuškách - jaké jsou zvyky letušek na jejich posledním letu - co se stane, když letuška v letadle zaspí na servis a jak se budí piloti - palubní tipy a triky pro pasažéry a pro budoucí letušky Kniha obsahuje slovníček letušácké terminologie (včetně anglické výslovnosti) s více než 90ti vysvětlenými pojmy pro nadšence anebo přímo budoucí letušky.... celý text

Rapeh
26.01.2024 3 z 5

Pěkný čtení, ještě by mohl vyjít deník pilota aby cestující měli dokonalý pohled do zákulisí.

cleopatra11
13.01.2024 3 z 5

Pěkné počtení, doporučuji.

tomas1794
03.01.2024 4 z 5

Kniha mě bavila, hezky se čte a autorka píše zábavnou formou. Oproti prvnímu dílu autorka víc popisuje svůj život, svoje pocity, svoje obavy z budoucnosti, a kniha tím pádem rozhodně není jen seznam zážitků z cest. Pro někoho, kdo sice nechce v tomto oboru pracovat, ale i tak ho to zajímá, je to skvělé čtení.

letušky

Marika Mikušová