Deník jedné mrchy

Deník jedné mrchy https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/24247/mid_denik-jedne-mrchy-p2s-24247.png 3 119 44

Maggs je učitelkou dramatické výchovy na renomované dívčí střední škole. Poté co ji opustil přítel, trpí depresemi a Alison, její psychiatrička, jí navrhne, aby si psala deník, což by jí mělo pomoci „přenést se přes destruktivní myšlenkové vzorce a najít si produktivnější způsob života". Problém však tkví v tom, že cokoli Alison řekne, Maggs ignoruje. Místo toho splétá zlé intriky, jak získat svého bývalého milého zpět. Její deník je plný pestrých charakterů – Dana, neupřímná, povrchní „nejlepší" kamarádka, její kolegyně, co to s ní „dobře" myslí, drzé studentky a především nový školník, irský drsný mladík, který Maggs rozčiluje svou pohodovostí a zároveň je neuvěřitelně sexy. Maggs není schopna svůj život ukočírovat, zažívá jednu trapnou příhodu za druhou a je zřejmé, že ji čeká finální pokořující prohra.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Jota

Alison says , 2004

Smiley96
21.01.2016 2 z 5

Být to v reálném životě, tak Maggs tím jejím deníkem na místě umlátím... Přišlo mi to opravdu MOC přehnaný, zbytečně vulgární, některé části bych úplně vynechala a bylo to pořád stále to samý dokola. Dočetla jsem ji jen proto, že nerada odcházím od nedočtených knih, ale musela jsem se hodně přemlouvat. Měla jsem sto chutí s knihou praštit o zeď, jak mi lezla na nervy :D Jinak dvě hvězdy pouze za myšlenku, ale zpracování velké mínus. Po knize jsem sahla pouze z důvodu že z Beletrie pro ženy s nadhledem mám knihu Smrtí život začíná a ta se mi moc líbila, ale tohle byl tah vedle.

katy87
25.07.2015 4 z 5

Pokud člověk nehledá intelektuální, ale oddechové a humorné čtení, je tato knížka dobrá volba. Mě to pobavilo, i když je "příběh" samozřejmě naprosto přitažený za vlasy. Chválím za výborný a trefný český překlad.

střapatá
25.10.2014 4 z 5

Kniha splnila přesně to, co jsem od ní očekávala - lehké humorné čtení na podzimní splíny či zkouškové období. Margaret jsem si sice neoblíbila tak jako Bridget Jones, ke konci mě už místy štvala a vyústění knihy se mi nepozdávalo, přesto si kniha 4 hvězdy zaslouží. Kdybych si ji nešetřila, byla bych ji schopna přečíst za den.

PS - kdyby někdo věděl o knize podobného ražení (tedy lehké, vtipné a ne úplně blbé), napište mi prosím do zpráv! Zkouškové se blíží, je třeba se vybavit:)

Coucouha
08.10.2014 4 z 5

"Pustila jsem si v televizi Svět sportu. Docela mě baví dívat se na ty fotbalisty v trenýrkách a sledovat, na kterou stranu ho nosí. Další strhující den."

Je to prostě odpočinková četba, která mě nejednou rozesmála :D Knihu jsem přečetla na jeden zátah, takže určitě všem doporučuju. Hlavně ženám ;)

ivzu77
31.07.2014 3 z 5

Lehké letní oddychové čtení ......

Iren84
24.04.2014 4 z 5

Knihu jsem si půjčila z dlouhé chvíle a velice mě pobavila.

Katera
28.03.2014 3 z 5

Ze zvědavosti jsem dočetla, ale moc mě to nenadchlo. Hodně přitažené za vlasy, dost vulgární a ujeté. Podle mě slabší průměr.

Moňa69
14.02.2014 3 z 5

Jako odpočinková kravina plní svůj účel, vulgarismy neuráží, sečteno podtrženo: tři hvězdičky.

tomas.curda
17.01.2014 5 z 5

Lehká, čtivá a v neposlední řadě velmi zábavná kniha pořízená v knihkupectví za pár korun :-)

Pakuna
11.09.2013 4 z 5

Docela zábavná nenáročná četba. :)

hanoule
27.06.2013 3 z 5

nenáročná kniha pro nenáročné čtenářky, čtenářům se nedoporučuje... Bridget Jonesovou jsem teda měla radši :)

siamka
11.06.2013 4 z 5

opět dobrá knížka k pobavení,přečtená za jeden večer :-)

_sjuu_
27.05.2013 5 z 5

přečtená za chvilku, dobře jsem se u ní pobavila :)

Kaihomielisyys
26.04.2013 4 z 5

Vtipná a zábavná hovadina...

Clarice
05.03.2013 5 z 5

Jedna z mála knih, jež čtenáře nutí k hlasitému smíchu.
Nejedná se o stupidní romantiku o blbce a vévodovi, naopak hl. hrdinka je dost kritická, ironická, sarkastická příznivkině alkoholických nápojů, které se tak trochu lepí smůla na paty a jelikož je lehce zmatená, ocitá se v naprosto absurdně reálných situacích.
Myslím že je přesně ten typ žen, které ostatní ženy nemají rády...Takže fajn.

aannyy
08.10.2012 2 z 5

Chvílema jsem se pobavila, chvílema mi ale přišlo, že hlavní hrdinka je zralá na Bohnice ... kazilo mi to celkový dojem.

danuska
22.06.2012 5 z 5

Zabavne citanie, dobre som sa pri nej bavila.

ivankaax
13.06.2012 odpad!

Knihu jsem četla pár let zpátky, ale bavila mě. Co stránka, to hlasitý smích. Doporučuji, nenáročné a zábavné čtení.

RADOST
17.05.2012 3 z 5

Úsměvný deník sobecké sebestředné učitelky, která se cítí být "ubližovaná celým světem" a naprosto nereálně smýšlí o sobě samé.Odpočinková zábavná četba.

mysterygirl
10.03.2012 3 z 5

Chvílema jsme se bavila, chvílema strašná hovadina

Autorovy knížky

Suzanne Hawley
australská
2006  61%Deník jedné mrchy

Kniha Deník jedné mrchy je v