Démoni

Démoni https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/167593/demoni-167593.jpg 4 308 54

Will Trent série

Co se stane s dobrými lidmi, když se střetnou s ryzím zlem? Bill Black je chlápek, co jezdí na harleyi a nahání strach všude, kde se ukáže. Jedním z mála lidí, kteří se ho nebojí, je drsný drogový dealer z Maconu a jeho lstivá milenka. Tahle dvojka Billa naopak považuje za docela dobrého kumpána, který by jim mohl pomoci s kšefty. Nemají nejmenší tušení, že Bill je ve skutečnosti agent GBI Will Trent, který jim jde po krku. Zároveň se snaží uniknout z dosahu Sáry Lintonové, ženy, kterou miluje, ale která se nesmí dozvědět, jaké obrovské riziko Will podstupuje. Sára také přijela do Maconu, i když ji tam přivedly úplně jiné důvody. Dozvěděla se o pokusu o vraždu policisty, který je synem jejího mrtvého manžela, a ona mu chce být nablízku. Nikdy by ji nenapadlo, že na místě potká Willa, o jehož misi nic netuší – a že vlastně oba nevědomky pracují na stejném případu. Oba mají brzy na vlastní kůži zjistit, že démoni se mohou vyskytovat na obou stranách zákona...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Domino

Unseen , 2013

Ishir
31.01.2019 5 z 5

Skvěle napsáno, dobře se čte. Napínavý příběh.

DericCaster
22.10.2018 5 z 5

Další díl a opět velmi příjemné a napínavé čtení. Tato série mne neskutečně baví a tento díl mi přišel velmi dobrý. To jak se vyvíjí život agenta Trenta a Sáry - už jen proto se vždy těším na každý další díl. Spisovatelka píše neuvěřitelně poutavě - knížka zaujme od prvních stran a jen velmi těžko se odkládá.

Agatha84
08.06.2018 3 z 5

Tento díl mi přišel prozatím jako nejslabší,kdybych jím začala,do dalších se už ani nepouštím,a to by byla věcná škoda.
A co mě vytáčelo úplně nejvíc? Vážně dají hlavní záporné postavě přezdívku 'Mocný běloch' ?? Tak to bylo ujetý!!

Gibis
29.04.2018 5 z 5

Pro mě jeden z lepších dílů celé této série. Napínavé, strhující, drsné...
Trochu více poznáme Lenu Adamsovou a Will se ocitne v tolika nebezpečných situacích, že na jeho těle přibude spousta nových jizev (a bůh ví, že ten člověk už žádné další nepotřebuje). A i když mě nakonec skutečná identita Mocného bělocha moc nepřekvapila, kniha mě hodně bavila.

ZuK1
03.03.2018 4 z 5

Mimo kriminální zápletky se dozvíme opět něco dalšího z vývoje vztahu mezi Willem a Sárou, dost velký prostor tentokrát dostane i Lena, setkáme se také s Faith, či dalšími osobami, které známe z předcházejících dílů. Hodnotila bych tak 3,5 *.

NADEI
15.01.2018 5 z 5

Karin opět nezklamala a Will mi přirostl k srdci. Skvělá série.

miloslava1386
22.10.2017 4 z 5

Je to moje čtvrtá kniha od této autorky. Líbila se mi.
Míla.

strippedd
06.09.2017 5 z 5

Tolik mi chyběl Will se Sarou a i když jsem se k nim vrátila po delší pauze jako by to bylo včera. Opět řešili zapeklity případ, do kterého byla zase zapletena Lena,
ale už mi tolik nevadila, protože to naštěstí nebylo hlavně o ní. Doufám, že už se k ní Karin nebude dal vracet. Těším se na další případ.

Lotka
16.07.2017 3 z 5

Každý další díl je krapet slabší, ale Will si svou kvalitu pořád drží. Těším se na další.

Kerberos
25.06.2017 4 z 5

Celá série byla skvělá.

TaLu
07.11.2016 4 z 5

Nemůžu říci, že bych se u knihy nebavila. Will je někdo, kdo se skrze přečtené řádky dokáže "zapsat do života" .
Jen mi tentokráte bylo líto, že je tam méně jeho parťačky, kterou mám také ráda.
Leně nerozumím, snad je to tím, že jsem nečetla sérii se Sářiným mužem, ale jako postava mi Lena připadá taková "ode zdi ke zdi" a nemohu si na to zvyknout.
Ale jak jsem napsala na začátku - bavila jsem se a přečetla za krátký čas. Jen překlad slov "mocný běloch" je skutečně neštěstí - ale to tu již zaznělo, přemýšlím, co by bylo lepší. Snad jen běloch? Nebo něco úplně jiného ?

PetK
16.10.2016 5 z 5

Přiznám se, že jako závěr celé série, resp. spíš dvou, mně to přišlo malinko slabší. Ale třeba si autorka nechává otevřená zadní vrátka ;-) Nicméně celou sérii hodnotím velmi kladně a řadím ji mezi své nejoblíbenější. Některé díly jsou parádní, jiné maličko slabší, žádný z nich vyloženě špatný. Doporučuji, ale vzít to pěkně od začátku, od Grand County a pokračovat Wilem Trentem. A já si jdu najít novou sérii :-)

Aymira
15.09.2016 5 z 5

Je pravda, že tento dil je malinko slabší, ale davam 5 hvězdiček, protoze me Karin a především Will moc baví. Příběh s Mocným bělochem (mimochodem, v češtině zni tohle jméno fakt hrozne) je předvídatelný. Na muj vkus bylo v příběhu az moc Leny a rozhodne nemusela byt součástí happyendu, ale asi si tím autorka zametala cestičku pro další dil, který, doufám, v češtině vyjde co nevidět.

konicekbily
24.04.2016 2 z 5

Po všech přečtených knihách této série mám pocit, že jejich úroveň pomalu klesala.Po strhujícím začátku ke překvapivým koncům vede trnitá a zdlouhavá únavná cesta průměrnosti.

p.svatka
01.02.2016 5 z 5

Opět doporučuji. Kniha se mi moc líbila.

PolBara
19.11.2015 3 z 5

Kniha mě příliš nenadchla, nemohla jsem se pořádně začíst do děje. Určitě jsem od autorky četla zajímavější, lepší knížky.

nejpet
11.10.2015 4 z 5

Zápletka s Mocným bělochem mě moc nenadchla, byla celkem předvídatelná a po propracovaných a napínavých předchozích dílech byla z mého pohledu slabší. Potěšilo mě zakončení příběhů Sáry, Willa a Leny.

cie
03.09.2015 4 z 5

Další bezva díl, i když celkem lehce předvídatelná zápletka.

Cuprinka
30.07.2015 5 z 5

Opět skvělé čtení, knížku jsem přečetla jedním dechem :)

LolaSta
23.06.2015 5 z 5

Zase to byl masakr, nechápu, kam na ty zápletky autorka pořád chodí :-)
Mám od ní přečtené téměř vše a vždycky mě to rozuzlení dostane. Doporučuji.

Karin Slaughter
americká, 1971