Dej mi Království

Dej mi Království https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/490608/bmid_dej-mi-kralovstvi-ooN-490608.jpg 4 257 57

Dva díly příběhu v jedné knize. DEJ MI KRÁLOVSTVÍ Layla je svobodná matka, která nemůže zavadit o dobrou práci. Nakonec se na ni přece jen usměje štěstí a do cesty jí přijde nabídka pracovat jako asistentka Olivera Turnera, atraktivního a úspěšného topmodela. Pokud Layla na nabídku kývne, znamená to, že musí být neustále k dispozici, připravená kdykoli cokoli zařídit a doprovázet svého šéfa na focení po světě… Je jí jasné, že pokud přizná, že má malé dítě, nemá šanci práci získat. Rozhodne se tedy pro malou nevinnou lež – ta se však už nedá vzít zpátky… UKAŽ MI KRÁLOVSTVÍ Od oné osudné noci se Layla a Oliver neviděli. Pět let si šli každý svou cestou, nepotkali se, nemluvili spolu a Layla se všemožně snažila vyhýbat všem místům, kde by na sebe mohli i jen náhodou narazit. Má totiž tajemství, které přes Oliverem skrývá… Nikdy na něj nezapomněla, vzpomínky na něj ji stále tíží, ale ví, že už to nikdy nemůže být jako kdysi. Příliš se změnilo. Oba mají své vlastní světy, své rodiny, už to není jenom o nich dvou a čas nejde vrátit. Jenže svět je malý a jejich setkání je nevyhnutelné…... celý text

petusska01
27.03.2022 1 z 5

Tak, toto bol trapas. Veruže som sa ja veľmi hanbila za tie postavy, čo to tam predvádzali. Za prvé som bola veľmi zarazená tým, ako príde obyčajná žena, slobodná mama, do nejakej práce a zrazu je z nej vychytená modelka a všetci z nej padnú na zadok. Nehovoriac o tom, že syna nechá 14 dní bez mamy. A potom správanie Olivera na začiatku, medzi Tessou a Lay, a potom zrazu boom a 5 rokov a potom zase jedna strana a sa milujú a poďme adoptovať deti?! Pričom nezabúdam, že bol s Tessou, keď bol fotiť po 5 rokoch s Laylou.. A ona to vedela.. Kde je nejaká sebaucta?? Toto bolo tak domotaná strašne, tak nereálne, tak uponáhľané... A tak strašne mi ku koncu tá Layla vadila, zo začiatku bola ozaj "normálna, obyčajná" ale potom čo predvádzala..A Oliver bol jednoducho rovnaký ako ten jeho brat, čo ho tak strašne odsudzoval za všetko. Och. No o tomto si zrovna čítať nemusím.

Sysel
26.03.2022 1 z 5

Opravdu divná kniha. Všechno strašně rychlé. Měla jsem hokej v postavách. Já vím, že tyhle knihy jsou dost nereálné, ale už i 50 odstínů je reálnějších, než tohle.
SPOILER
Hlavní hrdinka jde na pohovor do nové práce. Samozřejmě ji vyberou. Sebevědomí nula nula, přijatá na pozici asistentky top modela. Nechá své dítě 3 týdny s kamarádkou. Při prvním focení jejího šéfa je vyzvána, že má fotit. No tak to už bylo trošku moc. Takové modely přece hledají! A žena, která nemá ani fň zkušeností, je postavena před foťák a najednou je hvězda. Model je do ni dávno zamilovaný a chce ji. Tak ji má. Nehynoucí nesmrtelná láska po 2 týdnech. Pak konec kvůli fotce a smsce. Po 5 letech! To už autorka zabila úplně. Kamarádi, co vždy stáli za modelem najednou stojí za hlavní hrdinkou a nikdo neřekne o ničem ani slovo. Jak uvěřitelné. Mega hádka na zahradě, kde jsem netušila kdo je kdo a nečekaná návštěva nejky, která hlavní hrdince zachraňovala zadek, ale noví přátelé byli slavní a lepší, že. No děs

werunka488
26.03.2022 5 z 5

Moje první kniha od této autorky. Moc dobře se četla a měla jsem jí hned přečtenou.

Janinajel
19.03.2022 odpad!

Pardon , ale tohle bylo opravdu velmi hrozné ‍ . Skvělý nápad na děj ( asi tak jediné + ) , ale to jakou to mělo rychlost děje , styl psaní byla taky katastrofa , od knižní spisovatelky bych očekávala trosku víc . Prislo mi to jako by to psala nějaká mladá začínající spisovatelka z Wattpad . První přečtena kniha od teto autorky a myslím , ze bohužel i poslední ‍ tohle se opravdu moc nepovedlo , nápad to byl dobrý , ale to je tak jediné.

uzivatel1061
10.03.2022 odpad!

Nápad na příběh byl parádní, v podání této autorky ale dosti nešťastný. Strašně zrychlený děj, kdy nás autorka přehazovala z jednoho místa na druhé a nic pořádně nevysvětlila. Za chvilku jsem se v tom začala ztrácet a postavy mi také splývaly dohromady. Děkuji, další knížku od této autorky velmi ráda oželím.

KarolínaKájink
04.03.2022 5 z 5

Kniha se mi líbila, i když měla docela rychlí děj. Moc dobře se četla a měla jsem jí hned přečtenou.

oresvo
02.03.2022 5 z 5

(SPOILER) Mě se to moc líbilo.
Bylo to vtipné, romantické.
Sice mi přišlo divné , ze se nějak moc rychle dali zase dohromady . 5 let se neviděli . A pak během chvilky už zase cvikali jak holubicky .
Ale jinak se to moc dobře četlo.

Elize
02.03.2022 2 z 5

Moje první kniha od této autorky a obávám se, že i poslední... Bylo to čtivé, celkem dobře napsané, i když bych trochu omezila přímou řeč, některé dialogy nikam děj neposouvaly a byly úplně zbytečné. První polovina knihy byla super, chemie mezi postavami fungovala, bylo to zábavné, vtipné, trochu ale uspěchané... hlavní hrdinové se vůbec neznali a už si vyznávali lásku, ale i to bych odpustila, ale ta druhá polovina? Za mě rozhodně ne, bylo to chaotické, samé dialogy, hádky a nepřehledná přímá řeč, kdy ani nevíte, kdo všechno u ní je... hrozně moc malých dětí, kdy se jen řeší čí je kdo, zároveň to bylo tak předvídatelné! a na závěr naprosto uříznutý konec, autorka nám nedá ani náhled na sblížení Olivera se Samem... prostě druhá polovina rozhodně ne a je důvodem, proč se ke knize už nikdy nevrátím, dávám jednu * za pěknou obálku a druhou za začátek knihy

lusitta05
28.02.2022 5 z 5

Aj mne sa to páčilo,bolo to vtipné, skvelé sexuálne scény, síce koniec trochu z rýchlika,ale to sa dá odpustiť.

AliceTief
27.02.2022 5 z 5

O proti první knize, kterou jsem od autorky četla ohromný pokrok. Kniha krásně napsaná, vtipné hlášky, miluju knihy kde je silné pouto mezi přáteli nebo rodinou. Kniha mě bavila a určitě se k níjesnou zase vrátím.

Verulínek
27.02.2022

Tahle knížka se mě od autorky líbila nejvíc .

Pawca33
23.02.2022 5 z 5

Zatim nejlepsi kniha od autorky.Oliver i Layla byli fakt sympoši.Hodne sem se nasmala.Jo, libilo se mi to!!!

evineckY
21.02.2022 5 z 5

Vůbec by to nebylo špatné, kdyby v příběhu nebylo hodně rozporuplných situací.
Četlo se to skvěle a hodně se nasmála. Líbila se mi chemie mezi Laylou a Oliverem, ale Tessa mě fakt štvala !
Oliver měl rentgenové oči -
Když jsem přišel do pokoje, už ležela v posteli, na sobě měla pyžamo. A tím myslím opravdické pyžamo, žádnou erotickou košilku s krajkou. Byla zabalená do deky až po bradu a její velké modré oči mě pozorovaly.
„Skafandr jsi nenašla?“ ušklíbl jsem se.

Ralemo
20.02.2022 5 z 5

Nádherná kniha! Nešlo se odtrhnout, přečtená za pár hodinek. Zajímavý příběh se spoustou zápletek, rodinných dramat. Myslím, že ten konec by chtěl ještě pár stránek. Každopádně příběh byl vtipný, mezi hlavními hrdiny byla ta pravá jiskra. Příběh byl z pohledu obou dvou hlavních hrdinů, což mám vážně ráda.

2688
19.02.2022 4 z 5

Tak tohle se autorce povedlo …
Nečekala jsem že mě to tak vezme a nebudu se moct odtrhnout ale díky svižnosti příběhu byl rychle konec a já se dočkala a našla Happy-end

EvaSupovic
19.02.2022 5 z 5

Tak tohle byla naprostá pecka. Zrovna jsem knihu dočetla, tak jsem stále plná dojmů. Konec byl pro mně sice dost rychlý, ale celkově měla knížka spád a nebyly tam žádné hluché nudné místa. Chemie mezi hlavními hrdiny byla skvělá a celkově pro mě velmi vtipná knížka plná všeho, co mám ráda. Líbilo se mi, že Layla si nenechala nic líbit. Takže nejde jinak než dát 5*

KlosKa
19.02.2022 5 z 5

Wow...velice příjemné překvapení. Já si to moc užila. Mělo to emoce, chemii, příběh... Kdo má rád tento žánr, doporučuji...

modeling

Marcy Jell