Dej mi Království

Dej mi Království https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/490608/bmid_dej-mi-kralovstvi-ooN-490608.jpg 4 257 57

Dva díly příběhu v jedné knize. DEJ MI KRÁLOVSTVÍ Layla je svobodná matka, která nemůže zavadit o dobrou práci. Nakonec se na ni přece jen usměje štěstí a do cesty jí přijde nabídka pracovat jako asistentka Olivera Turnera, atraktivního a úspěšného topmodela. Pokud Layla na nabídku kývne, znamená to, že musí být neustále k dispozici, připravená kdykoli cokoli zařídit a doprovázet svého šéfa na focení po světě… Je jí jasné, že pokud přizná, že má malé dítě, nemá šanci práci získat. Rozhodne se tedy pro malou nevinnou lež – ta se však už nedá vzít zpátky… UKAŽ MI KRÁLOVSTVÍ Od oné osudné noci se Layla a Oliver neviděli. Pět let si šli každý svou cestou, nepotkali se, nemluvili spolu a Layla se všemožně snažila vyhýbat všem místům, kde by na sebe mohli i jen náhodou narazit. Má totiž tajemství, které přes Oliverem skrývá… Nikdy na něj nezapomněla, vzpomínky na něj ji stále tíží, ale ví, že už to nikdy nemůže být jako kdysi. Příliš se změnilo. Oba mají své vlastní světy, své rodiny, už to není jenom o nich dvou a čas nejde vrátit. Jenže svět je malý a jejich setkání je nevyhnutelné…... celý text

KnihoholkazOv
24.06.2022 4 z 5

Zhltnuto za jeden den ... Sice na můj vkus tak trochu uspěchaný děj - za mě by bylo lepší vydat obě knížky zvlášť a děj více rozvinutou, ale i přesto vtipná a erotikou nabitá oddechovka ... Pro mě osobně teda velký šok, že je autorka Češka ... Těším se na další knížky

be_pa
15.06.2022 2 z 5

Tak tady určitě nepatřím do správné cílové skupiny. Podle mne dost uspěchané. Příběh posazený do pro hodně čtenářek poutavého světa modelingu, by to mohl být zajímavý, ale děj těká z místa na místo, nikde žádné podrobnější rozebraní situace nebo myšlení hrdinů.
SPOILER: Layla dokázala zmanipulovat všechny Oliverovi přátele a po 3 týdnech od seznámení přemluvit, aby mu roky lhali. Na Oliverově straně jsem neviděla žádný podíl viny, jedině tak to jedno přespáni u Tessy.

MAU256
12.06.2022 5 z 5

Byla to krásně čtivá knížka z prostředí modelingu a fotbalu. Oliver byl model, který by jen lusk prsty a měly by každou, ale on chtěl JI. Layla byla matkou, musela zapřít i syna, aby získala potřebnou práci a chtěla JEHO. Tessa byla mrcha, jenže chtěla taky JEHO, a to za jakoukoli cenu. Ještě tam bylo spousty přátel, které prostě člověk potřebuje. No a jak to všechno dopadlo? Tak to stojí za přečtení :-). Ráda si přečtu další knihy od této autorky.

petulkapeta
22.05.2022 5 z 5

„Už nemůžu čekat, Laylo," vydechl a jeho rty narazily do těch mých. „Jsi moje, miluju tě a ty to viš. Dnešek byl mučení a ty ses dobře bavila."
„Nejsem tvoje," zavrtěla jsem hlavou a snažila se mu vytrhnout. „Už nechci." Ano, lhala jsem, jemu i sobě, ale bála jsem se. Děsilo mě, kolik toho k němu cítím, i po té době.
„Neptám se tě, Lay, potřebuju tě a ty potřebuješ mě. To, co tu předvádíme, mě přivádí k šílenství,“ zaúpěl.

Romantika,erotika,vtip..tahle kniha ma vse,dokonce vas hlavni hrdinove v hlavni okamžik naštvou,ale tak to ma byt.. Úžasné snad bude další aspon z pulky tak dobra...

Ewe291
20.05.2022 3 z 5

Rozpravka .... Ale mne osobne sa nepacilo co robila tak ak to nemam rada nerobim to, dalsie akosy mi ku koncu nesedeli pocty alebo som nieco zle precitala neviem ....v postavach som sa stracala niekedy a druha cast mi prisla velmi velmi velmi rychla.

Lofda
15.05.2022 4 z 5

Pohádka pro velký holky.. Jedna z mnoha, ale oceňuji, že jde o českou autorku a chválím čtivost. A že je to vlastně další nereálný příběh? Ruku na srdce, proto tenhle žánr čteme, ne?? ;-)

moma08
08.05.2022 4 z 5

Teda, tak to byla jízda...
Knihu jsem vzala do ruky a za pár hodin jí měla přečtenou. Byl to hodně čtivý příběh.
Určitě bych ani nepoznala, že je to Česká autorka, klobouk dolů..
Dokonce jsem se u toho i zasmála, jen mě mrzí, že tam byl takový skok v čase a konec byl takový nějaký moc rychle uspěchaný.
Dala bych určitě 4,5 ⭐️.

kacenka6144
04.05.2022 4 z 5

Je to má první knížka od této autorky. Věděla jsem, že jde o mladou českou spisovatelku a byla jsem zvědavá, jak se s tímto žánrem popere. Myslím, že si vedla více než dobře. Těším se, až si přečtu její další knížky.

JitulHa
24.04.2022 4 z 5

Dej mi království je má první zkušenost s touto autorkou. Kvůli pseudonymu, jsem zprvu ani nepoznala, že se jedná právě o českou autorku. Po přečtení, musím říci, že mě hodně překvapilo, jak moc vydařené dílko to bylo! Troufám si napsat, že se s klidem může rovnat i zahraničním titulům podobného žánru. Příběh z prostředí pánského modelingu jsem snad ještě nečetla - bože Oliver - takže za to další plus! Nebýt tedy toho časového předělu v ději, stejně tak příliš uspěchaného konce... Vzhledem k tomu, co se všechno odehrálo a odhalilo, jako vážně?? Byla by to rozhodně pětihvězdičková záležitost! Na další autorčiny knihy se proto určitě podívám.

Kešu1981
18.04.2022 1 z 5

Je mi líto, ale ne. Tohle není autor pro mě. Vlastně si myslím, že jde jen o výdělek za povídky, které za to nestojí.

lailinka84
17.04.2022

Cist to urcite slo. Cely dej byl dost uspechany. Takove honem honem se zaplavou zvratu, nekdy posazenych na vode. Celkove to slo pojmout lepe, vic do hloubky. Nektere zapletky si primo rikali o podrobnejsi vykresleni. Nabizi se i vyhotoveni cele serie knih, kde by byl vylicen osud ostatnich postav detailneji. Podle meho nazoru by to za to urcite stalo.

happy19
08.04.2022 5 z 5

První setkání s autorkou a super!
Příběh mi sedl a styl psaní mi vyhovuje,-)
Mělo to žhavost,kouzlo,opojnost,vtip!

„Mojí chybou a slabinou nejsou moje vášně, ale má neschopnost ovládat je.“

pavlikova9332
06.04.2022 5 z 5

Moc hezký příběh

Majka1979
04.04.2022 5 z 5

Opäť skvelý príbeh, perfektne napísaný. Mne štýl autorky jednoducho sedí a na každú jej knihu sa teším.

Príbeh z trošku iného sveta, sveta plného bleskov, či už tých z foťákov alebo tých medzi ľuďmi.

Avšak nechýba ani túžba, láska, sklamanie, dôvera a nakoniec skutočné priateľstvo.

Určite odporúčam prečítať, nebudete ľutovať ;)

Dol
04.04.2022 5 z 5

Marcy Jell, jsem kdysi objevila v knižní aplikaci wattpad, už tehdy byla velmi talentovaná a její tvorba co tam vkladala se krásně četla, její sen byl vydat knihu no a povedlo se, děvče znova převelike gratulace, je to pecka a nebojím se říct že se kniha Dej mi království stane knižním hitem.
Kniha se četla sama, v jeden den jsem začala a druhý jsem dočetla. Byl to úžasný příběh, plný zvratů, vtipů, romantiky atd., takhle zhltnout knihu jedním dechem se mi podařilo jen u Amo Jones, málo co mě tak nadchne.
Doporučuji tuhle mladou talentovanou autorku a moc se těším na další příběhy, které budou stejně napínavé od začátku az do konce jako tento. Myslím ze nás ještě Marcy překvapí a její práce se budou posouvat výš a výš.

Laf
02.04.2022 5 z 5

Kniha se mi líbila. Vtáhla mne a za jeden večer přečteno. Místy mi to přišlo takové uspěchané, ale na druhou stranu jsem za to ráda, protože nikde nebyla zbytečně nudná omáčka okolo, takže to rychle utíkalo. Ze začátku jsem se u toho i nasmála. Skvělé hlášky. Za mě kniha super a byla jsem mile překvapena. Netušila jsem, že mě bude tak bavit. Vřele doporučuji :)

WeVa
30.03.2022

Kniha sa mi páčila.
Dobrý príbeh, aj postavy, nechýbal super sex a vôbec mi nevadil počet postáv. Ale myslím, že aj brat by si zaslúžil knihu, hehe.
Kto číta s porozumením, tak pochopí koho je ktoré dieťa, či partner. A to že bola to dňa na deň modelka? No a čo, veď nemusia byť všade len vešiaky na klobúky. Niekedy aj žena krv a mlieko sa hodí do reklám a je prirodzené charizmatická, či krásna.
Síce mal dej rýchly spád a druhá časť by si zaslúžila viac strán, keďže ma bavili postavy, (no pre mňa sú všetky knihy krátke), ale určite nič z toho neubralo na príbehu. Čítalo sa to rýchlo a ľahko. Príjemná oddychovka.
Knihu hodnotím určite veľmi kladne, už je doma na poličke a teším sa na ďalšie kúsky z tvorby začínajúcej autorky
Držím palce a prajem veľa úspechov autorke.

suchackoval
30.03.2022 5 z 5

Za mě oddechová topka- nápadité, romantické a zároveň vtipné pojetí a sex bezkonkurenční .Kniha se čte jedním dechem -jak se jednou člověk začte chce pokračovat.. Už se těším na další knihu

proni
28.03.2022 5 z 5

Knížka krásně napsaná, jen škoda, že byl konec tak useknutý a pak pokračoval už prologa to po pěti letech-asi bych děj víc rozvinula..

havrmoni
27.03.2022 3 z 5

Hledala jsem nějaké předchozí knihy vzhledem k tomu množství postav a jejich příběhů. A ono nic, samostatná kniha, do které je nacpáno jen spoustu lidí. Bylo to takové chaotické, že jsem se v těch jménech ztrácela. Samotný příběh hl.postav bez všeho ostatního byl na pár stránkách. Přečíst se to dá, četla jsem i horší, ale žádný zázrak to není.

modeling

Marcy Jell