Návrat čarodějnice

Návrat čarodějnice https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/336409/mid_navrat-carodejnice-PqR-336409.png 4 77 14

Dcera čarodějnice série

< 2. díl

Po pěti letech v Summerlands se Gideon opět dostal na svobodu. Elizabeth ví, že půjde rovnou za Tegan a že musí dívku, kterou bere jako svou vlastní dceru, chránit. V době od dramatické noci v lese Batchcombe, Tegan procestovala celý svět, učila se od jiných čarodějnic a už není jen trapný teenager a čarodějnický učeň jako dřív. Nicméně, její schopnosti rozhodně nestačí na mistrovství a moc Gideona. Najde Elizabeth Tegan? Budou schopni porazit svou Nemesis jednou provždy? Napříč časem čarodějnice sleduje čaroděje. Tři mistři magie spřádají nový příběh, který ovšem někdo z nich nepřežije.... celý text

Literatura světová Horory Dívčí romány
Vydáno: , Omega

The Return of the Witch , 2016

SparklingDori
13.05.2023 2 z 5

Kdybyste mohli cestovat v čase a zachránit tak své blízké, udělali byste to? Elizabeth rozhodně. A tak začíná dobrodružství cestování časem, objevování lásky a rodiny, a návraty na nostalgická místa.
Přestože tento námět není vůbec špatný, autorka jej plně nevyužila. Nerada píši špatné hodnocení knížkám, ale tento příběh mě nijak nenadchl. Stylisticky je kniha napsána špatně: časté opakování slov, neohrabané a kostrbaté věty, stále stejná struktura vět. Dějově kniha nijak nepřekvapí a konec je uspěchaný. Přesto si ale myslím, že přečtení litovat nebudete, protože se konečně uzavře příběh z prvního dílu. :)

likaf
27.04.2023 5 z 5

Druhý díl byl plný napětí. Moc dobře se kniha četla. Doporučuji.

marti7729
23.11.2022 3 z 5

Mam z knihy rozporuplné pocity. Na jednu stranu je knizka ctiva, je v ni hodne akce a momentu prekvapeni a na druhe strane mi prijde takova nedopecena. Trochu me to zklamalo.

evineckY
02.11.2022 5 z 5

První díl byl rozhodně lepší v tom, že byl poklidný a hooodně mi připomínal mou oblíbenou - Neviditelný život Addie LaRue.
Ale tím nechci říct, že tato byla špatná !
Je v ní hodně akce, více aktérů, o to více napínavější a divočejší.
A hlavně teď už víme, kde a kdo je Erasmus :-)
Sice to s hororem nemá nic společného, ale určitě doporučuji za 4,5*

kristyna7520
24.10.2022 2 z 5

V druhém díle jsme se pohybovali pouze v přítomnosti, ale i tak jsme se přesunuli do jiných roků. Přišlo mi však, že kniha mohla mít přece jen více zápletek nebo být kratší.

renefer
23.05.2022 2 z 5

Pokračování se mi nelíbilo. Nejsilnější čarodějka Tegan a pokaždé ji Gideon sbalí a odtáhne kam chce... Bess, 300 let stará čarodějnice, která si neumí poradit s žádnou zapeklitou situací a jediné co dělá je, že pobíhá po okolí, jestli náhodou nezahlédne nějakou podezřelou osobu. A ani toho Willa nezachránila. Do čtení jsem se musela dost nutit, prostě nuda v Brně :)

Reeny
09.07.2021 5 z 5

Na tohle pokračování jsem se moc těšila.
Kniha se mi líbila .

applause
06.10.2020 5 z 5

Tohle pokračování se mi překvapivě líbilo více než první díl. Bylo poutavější a vtáhlo mě do sebe. Doporučuji.

Teri27
01.05.2020 5 z 5

Malinko slabší,než první díl,ale i tak zase pecka.

Parwana
10.08.2019 3 z 5

Když jsem knížku začala číst, byla jsem dost na rozpacích, protože ve srovnání s prvním dílem zde bylo mnohem méně děje a méně akce, a mnohem víc nejrůznější vaty. Byla jsem v pokušení knížku odložit, ale nakonec jsem ji dočetla, protože se z ní vyklubal docela dobrý příběh. Nicméně první díl mi přišel mnohem lepší a akčnější, a nemůžu se zbavit dojmu, že pokračování na mě dělá dojem vývaru. Doufám, že třetí díl už nebude.

švédka538
20.06.2019 5 z 5

Mnohem lepší jak první díl. Doporučuji.

Misi78
12.06.2019 2 z 5

Vice se mi libil prvni dil.

Áňa 998
02.03.2019 4 z 5

Do druhého dílu se mi nechtělo, ale nakonec jsem se do něj přeci jen pustila. Oproti prvnímu dílu se mi dvojka líbila víc. Má rychlejší děj, více momentů překvapení a i postavy se mi zdály sympatičtější.

ales1840
01.02.2019 5 z 5

Naprostá pecka, je to mnohem lepší než první díl.
Knížka se čte úplně sama má svižný děj který ůplně zaujme. všem ji doporučuju .

čarodějnice thrillery pro ženy

Paula Brackston