Dárek

Dárek https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454483/bmid_darek-lYQ-454483.png 4 276 276

Milan Berg stojí na semaforu, když vedle něj zastaví auto. Na zadním sedadle sedí vyděšená dívka. Na okno zoufale tiskne kus papíru. Volání o pomoc? Milan to však nedokáže přečíst – protože je negramotný! Jeden z více než dvou milionů v Německu. Cítí však, že ta dívka je ve smrtelném nebezpečí. Noční můra, na jejímž konci stojí kruté zjištění Když ji začne hledat, stane se z toho noční můra, na jejímž konci stojí kruté zjištění: Někdy je pravda příliš hrozná na to, aby s ní mohl člověk dál žít – a nevědomost je největším darem na zemi.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Anag

Das Geschenk , 2019

aydam
15.11.2020 4 z 5

To by nebyl Fitzek, aby nerozehrál se čtenářem zvrácenou,královsky napínavou hru.
Vyplatí se přečíst i poděkování.

nada3314
01.11.2020 5 z 5

Tohle je po druhé, kdy jsem měla tu čest se setkat s knihou od mistra S. Fitzka. Musím se přiznat, že po přečtení 1. kapitoly jsem si říkala “ tak to je MAZEC, to nedám” Jasně, že jsem to dala já i má psychoušská dušička a jsme obě nadšené!

Sebastian to sám přiznává, že se ho čtenáři často ptají, jestli má všech pět pohromadě - já se ani nedivím! Je to zvrácený ďábel! Jeho fantazie nezná hranic - po přečtení některých nechutných scén jsem si říkala, že kdyby se z nich nevypsal, tak je snad sám dělá!

Kdo ještě nečetl a chce si užít trochu jiný level psychothrilleru, ať to určitě napraví! Nenechte se připravit o neskutečný čtenářský zážitek!

Teď si jdu vzít nějakou hoodně velkou romantiku ❤️

Iveta248
02.09.2020 4 z 5

Ďalšia prečítaná kniha od tohto autora. Až neskutočný príbeh plný zvratov, napätia. So zaujímavým otvoreným koncom. Citát z knihy na zamyslenie: Načo sa ženieme životom, keď nás na konci nikto nečaká.

mirec88
27.03.2020 4 z 5

Pre mňa ďalší skvelý Fitzek, hoci prvá časť bola ako tu viacerí písali, poslabší, ale potom sa to rozbehlo a bol to parádny psychothriller ako sa patrí.

happy-smile
26.03.2020 4 z 5

Zajímavá knížka. Čte se dobře a je zde několik zvratů, které vedou k tomu, že člověk neví, čí je. :-) Řekla bych standardní Fitzkův výkon.

ilovebook88
01.01.2020 5 z 5

Uzasna ako všetky od tohto autora

Petronela16
01.01.2020 5 z 5

A mne sa tato kniha velmi pacila.Niekedy si uz myslim, ze aj samotny Fitzek je nejaky *psychopat* lebo tie jeho namety su take netypicke.Mne vyhovuju jeho kratke kapitoly .Aj ked su niektore veci v knihe zvlastne, mozno na hranici normalnosti /ale tak co uz je dnes normalne?/, ja som mu cely pribeh uverila a zozrala aj s navijakom.Za mna plny pocet bodov

MarianP
31.12.2019 3 z 5

Tentoraz Fitzek sklamal. S Pacientom a Balíkom som veľmi spokojný, Darček som teda vôbec nepochopil. Kniha je svižná, krátke kapitoly, kopa dialógov, ktoré posúvajú dej dopredu až k záveru, kde mi úplne unikla pointa...

LOLYJA
26.12.2019 2 z 5

Moja prvá kniha od tohto autora. Len v krátkosti. Namiesto psychologický thiler, by som to nazvala "scifi" thiler. Psychológia postáv uplne absentovala. A príbeh neuveriteľný. Jediné pozitívum bol štýl, čítalo sa ľahko, a to je na dobrú kriminálku malo.

eva2114
25.12.2019 3 z 5

Niektore jeho knihy su fantasticke (napriklad Pasazier 23, Izolovaní,...). A niektore nic moc (Terapia, Balik, Darcek ....) Covek nevie, co je realita, co je halucinacia, co je vyplod chorej mysle, ale je to cele az prilis pritiahnute za vlasy.

Sebastian Fitzek
německá, 1971