Obchůdek na rohu

Obchůdek na rohu https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439412/bmid_obchudek-na-rohu-4gd-439412.jpg 4 110 110

Cockleberry Bay série

1. díl

Záhadné dědictví vám může zkomplikovat život i přinést lásku, o jaké jste snili. Rosa Larkinová jednoho dne s překvapením zjistí, že jí někdo odkázal malý obchod na venkově. V Londýně ji nic nedrží, tak se vydává do neznáma. Vloží všechno, co má, do nového podnikání a před očima maloměsta se snaží uspět. Máme tu pohledného ragbistu, sexy instalatéra, šťouravého novináře a další svérázné figurky. A Rosa řeší i několik záhad: Kdo ujel od dopravní nehody, kam se ztratil vzácný náhrdelník a kdo se skrývá za jejím tajemným dědictvím. "Záhadné dědictví vám může zkomplikovat život i přinést lásku, o jaké jste snili."... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

The Corner Shop In Cockleberry Bay , 2018

aydam
27.04.2024

Rosa si v obchůdku měla otevřít sexshop. Přišlo mi, že lidi z Cockleberry Bay byli v předvánočním čase poněkud nadržení.

Rosa: "Kdyby včera Luke projevil zájem o bližší revizi, možná by mu ukázala svoje rozvody a potrubí."

Titch: "Taky bych ti mohla předhodit pár sladkejch a úplně volnejch adeptů na šukačku, jestli teda chceš."

Seb: "V tom si všimla, že Seb jí upřeně zírá na hrudník. 'Trochu zima, co?'"

Ivanule
17.01.2024 4 z 5

Oddechové čtení :))

marli58
06.01.2024 4 z 5

Příjemné odpočinkové čtení, romantické, trochu napínavé a tajemné. Od začátku se moc dobře čte. Krásná obálka.

mia.com
06.01.2024 5 z 5

Tuhle knihu jsem popadla v knihovne a vyberu nelituji. Cela mi neskutecne sedla! Bavila me, hezky odsypala, diky kratkym kapitolam se cetla sama. Libilo se mi, ze to neni typicka sladarna, ze je to celkem i originalni. Hlavni hrdinka nemela cernobily charakter a svatozar. Ostatni postavy vlastne taky. Jen me mrzi, ze dalsi dily u nas nevysly. Tak snad jeste vyjdou nebo budu muset asi sahnout po originalu.

medlovice
25.08.2023 4 z 5

Kde jsou , kde žijí ti báječní přátelští lidé, kde jsou ta místa s nádhernými výhledy a plážemi ?
Rosa není žádná kladná hrdinka. Mluví hrubě, pije a to dost a často a sex je pro ni jen příjemný pohyb. Sotva vystoupí na úplně novém místě , kde zdědila obchod , hned má přátele, ubytování a skoro bezproblémově fungující starý obchod. Přesto mě byla sympatická a kniha se četla dobře, fandila jsem hrdinům a u knihy si krásně odpočinula. Obálka nádherná , i když čaj a sušenky, ani živé květy Rosa prodávat nebude.

Cher
08.08.2023 4 z 5

Tohle bylo docela příjemné letní čtení.

Zelený.úval
03.08.2023 5 z 5

Skvělá kniha. :-) Moc mě bavil nádech tajemna po celou dobu příběhu a postava Queenie a Mary. I když se konec dal domyslet už asi v půlce knihy, tak stejně mě to nutilo číst dál a dál.

EmillyT
09.06.2023 3 z 5

Příběh není úplně špatný, spíš je to takový průměr, ale znovu už bych se k této knize nevrátila. Vůbec mi neseděl hrubý a vulgární styl mluvy, ale těžko soudit, zda je to tak i v originálu, nebo je to českým překladem. Bohužel ani postavy z knihy mi nebyly sympatické, od romantické oddechovky jsem čekala vytvoření příjemnější atmosféry.

Kory98
18.03.2023 3 z 5

Příběh byl celkem pěkný, ale Rosa mě trošku štvala. Chápu, že vyrostla v dětském domově, tak měla na takové chování trochu právo. Asi jsem čekala něco víc. Ale jako víkendová jednohubka ke čtení to ušlo.

Freedomova
12.02.2023 3 z 5

Je to prostě "čtení pro ženy", ale narozdíl od jiných podobných příběhů je hlavní hrdinka v souladu se svým komplikovaným životem autenticky hrubá, vulgární, promiskuitní a v průběhu děje se její chování přiměřeně kultivuje. Konec je sice od začátku jasný, ale cesta k němu rozhodně není nudná.

Badun
10.12.2022 3 z 5

Konečně není chudá holka za anděla, ale je normální, vulgární, pije a v opilosti skončí občas s někým v posteli. Takže je to mnohem blíž skutečnému životu než jiná díla. Proto to asi spoustu lidí nebavilo. Ale nebojte se, romantika nakonec zvítězí a dopadne to dobře

Andyhana
30.08.2022

Kniha mě nezaujala, takže brzy odložena. Pohádky pro dospělé "jak chudá holka ke štěstí přišla" nejsou můj styl. Své čtenáře si ale určitě najde.

ZUZKA28
22.07.2022 5 z 5

Moc dobře se mi četla, krásná, napínavá i slza na závěr ukápla

Tove
22.06.2022 5 z 5

Jako za me fakt super čtení.

ctenarkaEva
05.05.2022 1 z 5

Chtěla jsem si přečíst něco na odreagování, podle obalu jsem se těšila na pohodovou, romantickou knihu s trochou napětí. Bohužel jsem byla zklamaná. Hlavní hrdinka mi byla od začátku nesympatická a vadila mi její vulgární mluva. Nevím, jestli takovým jazykem mluvila i v originálu nebo to byla otázka překladu, ale pro mě to bylo nepříjemné na čtení, do takového stylu literatury až nevhodné.

VerczaV
02.05.2022 5 z 5

Pěkná oddechovka.

Vlaďkaa4
07.04.2022 4 z 5

Souhlas oddechovka a pohádka pro dospělé

milena8281
09.10.2021 4 z 5

Krásná oddychovka, i když hodně předvídatelná, ale to mně vůbec nevadí. Mám takové příběhy moc ráda. Používám je k relaxaci jako terapii.

kika 13
31.08.2021 4 z 5

Takové milé počteníčko na studený srpnový večer.

Ana72154
27.07.2021 3 z 5

První půlka knihy mě vůbec nebavila, druhá už byla lepší. Rosa podle mého názoru až moc hulvátská, její neuvěřitelné jednání bez přemýšlení. Konec zápletek až moc rychle vyřešen.

pro ženy dědictví romantika podnikání maloměsto

Autorovy knížky

2020  73%Obchůdek na rohu