Co si vaše kočka doopravdy myslí?

Co si vaše kočka doopravdy myslí? https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391048/bmid_co-si-vase-kocka-doopravdy-mysli-U0d-391048.jpg 4 34 34

Tajemství kočičího světa jsou tu pro vás! Zjistěte, co si vaše rozpustilá kočička opravdu myslí, když si s ní chcete hrát, proč shazuje věci ze stolu a jak moc ji dokáže otrávit, jestliže vaše kuchařské umění neodpovídá jejím nárokům. Možná i vy přemýšlíte, co se odehrává v té malé, ušlechtile tvarované hlavičce a co skrývá její tajemný pohled. Nebo dumáte, co přesně znamená to náruživé vrnění a předení. Nebo si prostě jen občas nejste jisti, jak si vyložit podrápané křeslo, roztrhaný koberec či poraženou vázu. Někdy si možná říkáte, jestli jste si raději neměli pořídit akvárium s umělými rybičkami. A vzhledem k tomu, že mňoukat už se asi nenaučíte, máme pro vás knížku kreslených vtipů na toto téma, protože o čem se nedá mluvit, tomu se lze aspoň zasmát.... celý text

Humor Hobby Příroda, zvířata
Vydáno: , Vyšehrad

What Is Your Cat Really Thinking? , 2017

Čand@
09.11.2023 2 z 5

Obrázky pekné. Texty k obrázkom som očakávala, že budú vtipnejšie, nápaditejšie, buď viac streštené (asi ako “hloupí mrňaví okřídlení koně), alebo že to bude viac taký suchý humor. Asi som zmlsaná Garfieldom. Nie že by ma to vôbec nepobavilo, sem-tam som sa aj pousmiala. Len som podľa tunajších nadšených komentárov čakala väčšiu zábavu. Náš adoptovaný kocúr sa na mňa ďalej tvári záhadne :)

Netopyr07
10.08.2023 5 z 5

Tak to je výborná oddechovka pro zasmání :-))) Už chápu, že jak mi kamarádčin kocour donesl krtka, že to nebyl dárek, ale prostě "mrtvý krtek" :-)))

a304
07.04.2023 5 z 5

Milovníci čtyř tlapek si nenechají ujít komediální herečku. K humoru nemá daleko a tak se pokusí vás pobavit ve své knize. Zda povedeně nebo né, lze zjistit zakrátko.

andrii24
23.02.2023 4 z 5

Po očku. Bonmoty, které seknou. Po duši člověčí.

jirijanovotny
24.06.2022 3 z 5

Zábavná jednohubka na prolistování po dobrém jídle.
Kupovat ani vlastnit to ale nepotřebuji.

Snoopi
28.12.2021 5 z 5

Povinná vtipná "příručka" pro všechny milovníky koček :-) Obrázky mluví vše, humorné, milé... a těm, kteří mají doma nějakou tu kočku, vždy zvedne náladu :-) Klidně bych ale uvítala rozšíření obsahu a za tu cenu i vícero přidaných obrázků :-)

petrarka72
01.06.2021 4 z 5

Roztomilá ptákovina... ehm, pardon, kočičina. Prolistujete za chvíli, po celou dobu se budete usmívat a tu a tam vyprsknete. Kočky jsou zkrátka fascinující stvoření - reálné i ty komiksové. Takže doporučuji třeba Pac a Pussy.

Litocha
14.10.2020 3 z 5

Blbůstka, chvílemi i docela vtipná a výstižná, na pár minut. Pobaví a pak vyvane z hlavy.

vterinka
02.05.2020 5 z 5

Vtipná ilustrovaná kniha s různými situacemi, co si asi kočka myslí?
Za mě je to roztomilá kniha pro pobavení. :-)

Áňa 998
03.03.2020 4 z 5

Pěkná kniha pro pobavení :-)

SoňkaSoník
22.05.2019 4 z 5

Ve většině případů pravdivá obrázková knížka, na můj vkus a cenu (dostala jsem naštěstí jako dárek) docela krátká, ale pro pobavení pěkná :)

Lily101
18.03.2019 2 z 5

Cena neadekvátní (sic nekupovala jsem (-naštěstí), obsah dle mého názoru není úplně pro knižní formát a vůči komiksovým knihám Sarah Anderson, kde se tématem soužití člověka s kočkami zabývala rovněž, to prostě není ono. Dobré je, že nad tím člověk neztratí moc času, neboť během necelé desetiminutové cesty tramvají nějak nebylo čím listovat (užít substantivum číst by mi připadalo jako s mírnou nadsázkou až pejorativní vůči ostatním autorům opravdových knih).

SlamLenka
28.02.2019 5 z 5

Relativně nedávno se mi dostal do ruky druhý kousek autorky o psech, hned jsem věděla, že musím mít i ten o kočkách, ale ten v Ústí nebyl dostupný. A tak jsem využila cesty do Prahy a pořídila jsem si knížku tam. Jako podnájemnice jedné kočky potvrzuji, že minimálně 90 % obsahu knihy vypovídá o naprosté a čiré pravdě. A ano, kočky jsou mrchy, ale i tak je miluji!
Knížka pobaví. =)

Kaaramelka
06.10.2018 4 z 5

Stejně jako kniha Co si váš pes doopravdy myslí, tak i tato vykouzlí úsměv a pobaví :))

kočky humor

2018  82%Co si vaše kočka doopravdy myslí?
2018  73%Co si váš pes doopravdy myslí?