Princ

Princ
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/507749/bmid_princ-WHz-507749.jpg 4 166 166

Clifton Forge série

V den, kdy Luke Rosen poznal Scarlett Marksovou, jedinkrát v životě litoval, že se stal velitelem policie. Teď se musí o Scarlett postarat. Jenže ona je paličatá a nesnesitelná. Nemá žádný respekt k pravidlům jeho spořádaného života a nikdy neudělá, co se jí řekne. Ba co víc, zdá se, že je jí ukradené, že by kvůli informacím, které má o motorkářském gangu, mohla přijít o život. Ale je v ní i síla, odvaha, houževnatost. A navíc je tak krásná… Pokud má Luke zajistit její bezpečí, bude muset učinit nejtěžší rozhodnutí ve svém životě. Zůstane uznávaným policistou s vědomím, že Scarlett nejspíš nepřežije, nebo poruší všechna pravidla, aby ženu, která vtrhla do jeho domova a do jeho srdce, ochránil?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Beta-Dobrovský

Noble Prince , 2019

Vampucha
04.08.2023 2 z 5

Princ je čtvrtý díl ze série Clifton Forge. Ústředním motivem celé série jsou motorkářské gangy a vše se více méně točí kolem nich. V každém díle se setkáme s někým, koho už jsme poznali v předchozích knihách a tak do sebe příběh hezky zapadá.

Nejinak je tomu i v Princi, kde je hlavním hezounem místní velitel policie Luke Rosen. A jeho zásady a smysl pro spravedlnost projdou zatěžkávací zkouškou.
Musí se postarat o Scarlett (svědkyni) a udržet ji v ochranné vazbě, což nebude jen tak.
Scarlett hrozí nebezpečí ze strany motorkářského gangu, který pro ránu nejde daleko a nedělá jim problém ani někoho zabít. Do toho se ve městě objeví agenti FBI, a i oni touží Scarlett najít.
Mezi Lukem a Scarlett to od začátku jiskří a je vám jasné, jak to dopadne. Luke tedy bude muset řešit velké dilema, jelikož Scarlett se mu nečekaně dostala hodně pod kůži.

První díl byl skvěle nášlapnutý a otevřený konec dával tušit, že druhý díl bude stejně dobrý a bylo tomu tak. Pro mě to bohužel od třetího dílu slábne a tento čtvrtý díl mi přišel zatím nejslabším z celé série. Přišlo mi, že se v knize v podstatě nic neděje a je to jen dialog mezi Lukem a Scarlett. Čekala jsem více drama a napětí, jelikož to závěr třetího dílu sliboval. Celá série je přitom postavená na tom, že to není čistokrevná romantika, ale trochu i detektivka. To se mi na sérii právě líbilo.
Ale v Princi je to rozhodně více romantika, než cokoliv jiného. Nečekejte žádné pomalé oťukávání, na to tahle autorka ve svých knihách rozhodně nehraje. Scarlett má celkem pohnutou minulost a narušenou schopnost důvěřovat mužům. A podle toho se i dost dlouho chová.Luke je milej chlápek, s trpělivostí, kterou podle mě reálný chlapi fakt nemaj :D Pardon pánové, ale tohle byste prostě nedali.

Takže, ačkoliv mně to nesedlo, věřím, že romantickým duším a čtenářkám, co upřednostňují právě tu romantiku, se bude celá série velmi líbit.

Lofda
03.08.2023 4 z 5

3,5* zaokrouhluji nahoru, a to jen proto, že přimhouřím obě oči.. Celá tahle parta mě baví, ale zdá se mi, že postupně už dochází autorce dech. Příběh Luka a Scarlett byl hezký, ale tak nějak nic víc.. Nicméně přiznávám, že si autorka na konci opět dobře našlápla a pokud vyjde i příběh Lea a Cass, nejspíš neodolám a budu chtít vědět, jak to v tomhle malém městě kdesi v Montaně bylo dál ;-)

MAU256
02.08.2023 5 z 5

Další krásně čtivý díl této série, ve kterém se dozvíme, jak to bylo se životem Scarlett, která, jak už víme z minulých dílů, je dvojčetem Presley. Taky zde nechybí aktéři minulých dílů, za což jsem ráda, alespoň se dozvídáme, jak jejich životy pokračují. Scarlett se hodně změnila, a to nejen za dobu, kdy musela být zavřená v domě Luka. A Luke, ten byl prostě dokonalý. Jsem ráda, že nakonec využili pomoci FBI, protože kdyby do toho šli sami, asi by to nebyl tak šťastný konec. Co ještě dodat? Díky za bonusový epilog a doufám, že nám autorka napíše ještě nějaké další krásně čtivé knížky. Každý díl má něco do sebe, ale celou sérii zatím mohu jen doporučit.

okeey
30.07.2023 5 z 5

A jo a jo! Tohle byla jízda!
Celou sérii Clifton Forge mám moc ráda a s každým dalším dílem víc a víc.
Prvoplánově romantické knihy nijak nevyhledávám, ale tahle série mi učarovala. Není to jen o lásce, je to i o odvaze, přátelství, rodině, nebezpečí, vystupování z komfortní zóny, zkrátka vše, co má kniha tohoto formátu mít!
Čtení jsem si moc užila, ale těch stránek mohlo být o 200 víc anebo na pultech další díl, protože tohle chcete číst!

Pitbullka
21.07.2023 4 z 5

3,5*
Mám trošku pocit, že co mi série mohla nabídnout, to mi nabídka v prvních dvou dílech a teď už to pro mě nemá to kouzlo. Pořád je to fajn odpočinkové čtení, ale přijde mi to, že už se díly trošku začínají vykrádat.

Jenny46
21.07.2023 5 z 5

Clifton Forge úžasný, skvělý, ale pro mě jedním slovem dokonalá série snad bude i pokračování 5 a 6 dílu zajímavé, stejně dobré...
Doporučuji

tereza9371
15.07.2023 4 z 5

Princ je čtvrtým dílem ze série Clifton Forge. Předchozí díl mě sice docela zklamal, ale v závěru maximálně navnadil na příběh Lukea a Scarlett.

Scarlett se ještě nestačila vzpamatovat ze života s tyranským otcem a smrtí bývalého přítele a už se musí ukrývat před znepřáteleným motorkářským klubem a FBI. Pod svá křídla si ji vezme policejní velitel Luke. Díky jeho trpělivosti a mírné povaze se Scarlett vrací chuť do života a pomalu vylézá ze své ulity. O slovo se začnou hlásit i jejich srdce.

Láskyplný příběh šmrncnutý napětím. A přesně tohle mám na celé sérii ráda a také jsem to od knihy očekávala. V knize se objevují i postavy z předchozích dílů, z čehož mám vždy radost. Krásně se nám tahle parta rozrůstá.

Přestože se Princ povedl, na prvním místě u mě zůstává Král. V dalším díle na nás čeká Leo s Cassandrou a těch dvou se už nemůžu dočkat.

IG: vesnicka_knihomolka

Lucie.285
11.07.2023 5 z 5

Tenhle díl jsem si opravdu užila. Nechci nějak porovnávat s předchozími, protože to vše beru jako jeden velký komplexnější příběh, všechny postavy z předchozích dílů se zde objevují. Poznávání Luka a Scarlett se moc hezky četlo. Rozjezd byl tedy pomalejší, ale vzhledem k tomu, čím si Scarlett prošla, to vše dávalo dokonalý smysl. Lukovi nejde nic vytknout, kvůli takovým hrdinům prostě romantické knihy čteme. Od začátku bylo jasné, že je to k sobě táhne a byla jen otázka času, než si to oba uvědomí. Ke konci jsem ani nedýchala. Knížku jsem přečetla za jeden den, jinak to ani nešlo. Takže doporučuji a pravděpodobně si tento díl přečtu za nějakou dobu znovu.

knihomolkaJani
08.07.2023 5 z 5

Celé knize snad nemám vůbec co vytknout.. Příběh zahrnuje jak lásku okořeněnou erotikou, tak i napětí.. Opravdu skvělé provedení od začátku do konce. Hrdě ho mohu prohlásit jako jeden z nejlepších dílů celé série. Velmi ráda se k němu někdy vrátím a užiju si s hlavními i vedlejšími hrdiny tu jízdu znova..
Scarlett je dvojče Presley (hlavní postava knihy Princezna), konečně se zde dozvídáme celý její příběh a i to, jak silná osobnost to ve skutečnosti je.. "Každý muž, který mě v životě požádal o důvěru, ji následně zradil.." V předchozí knize jsem vlastně ani nevěděla co si o ní myslet.. a teď? Teď jí zbožňuju.. "Nepodceňuj se, Scarlett. Jsi silná a odvážná.."
Hlavního hrdinu zde ztvární policista Luke, dříve docela nudná postava, která se zde tak dokonale vyvinula, že ho miluju... Luke je můj nový oblíbený hrdina (o přední příčku se asi dělí s Dashem). Luke má všechno to, co od hlavní postavy očekávám.. Charisma, laskavost, obětavost, bojovnost a příběhu dává opravdu veliký šmrnc..

Knihu vám mohu jedině doporučit! Je úžasná. A vy si jí zamilujete stejně tak jako já..
"Potřebuju ty chyby i ty výčitky. Protože jenom díky tomu si můžu být jistá, že se nebudou opakovat."

AliceTief
07.07.2023 5 z 5

Na tenhle díl jsem se hrozně těšila a vůbec mě nezklamal. Možná se mi tahle sestra líbila o něco víc a rozhodně doufám, že se o téhle partě ještě něco dočteme.

stana5842
06.07.2023 5 z 5

Tato série je hodně promyšlená. Dobré čtení. Líbí se mi, že pokaždé je to jiný příběh, který navazuje na ty předchozí. Mezery, které vznikly v minulém příběhu jsou objasněny a dějová linka pokračuje dál z jiného úhlu. Každý díl, je jiný a každý díl je skvělý.

Jita160
05.07.2023 5 z 5

Rozhodně velmi povedená série.
Zbožňuji tyto tvrdé ochranitelské muže, které svoje dívky postavu jí na piedestal a uctívají zem po, které chodí.
Policajt a jeho svědkyně v ochranné vazbě o kterou se musí postarat.
Scarletta je velmi narušená, zlomená a poznamená jak svým dětstvím tak i špatným rozhodnutím vrátit se ke svému milenci.
Pro Luka umělá vnímat prostor a rozzářit ho.
Vztah ,který se mezi nimi rozjel byl křehký a opatrný. Oba věděli,že je ovlivňuje strach, protože se daly do boje proti gangu nad kterým sami nemohli vyhrát.

terikus
02.07.2023 5 z 5

Další skvělý díl ze série, která neztrácí dech. Už se těším na Lea.

maluck
02.07.2023 4 z 5

Další příběh z Clifton Forge. Tahle série mě fakt baví a jsem ráda, že si autorka drží úroveň i s přibývajícími díly. Scarlett s Lukem byli skvělí a úžasně se k sobě hodili.

packlik
27.06.2023 5 z 5

Můj prozatím nejmilejší příběh. Líbila se mi atmosféra mezi ústřední dvojicí i se tam našlo dost napětí a nebezpečí na závěr. Plus dávám za bonusové epilogy, tím mě autorka baví.

kristy.books
22.06.2023 4 z 5

Tretí diel série Clifton Forge bol pre mňa menším sklamaním, no jeho koniec ma dosť navnadil na štvorku. Dúfala som, že príbeh Lukea a Scarlett mi opäť "zlepší chuť" a svojou kvalitou sa priblíži prvým dvom častiam. Našťastie, autorka ma tentokrát nesklamala a pripomenula mi, prečo mám túto sériu tak rada. Princa som si užila od začiatku do konca.

Policajného náčelníka Lukea som si obľúbila už v predchádzajúcej časti, bol to chlap s hlavou i srdcom na správnom mieste. Bolo mi ľúto, ako to s ním vtedy dopadlo a dúfala som, že aj jemu sa podarí nájsť svoje šťastie, lebo si to naozaj zaslúžil. Teraz, keď sme ho mali možnosť spoznať ešte viac a dozvedieť sa i niečo z jeho minulosti, som si ho obľúbila ešte viac.

Scarlett sa ocitla v naozaj ťažkej situácii, a to bez vlastného pričinenia. Bohužiaľ, bola v nesprávnom čase na nesprávnom mieste, a tak po nej išlo nielen FBI, ale aj nebezpečný motorkársky klub. Z tohto dôvodu sa musela neustále skrývať, čo jej psychike zrovna nepomáhalo. Od detstva to nemali so sestrou jednoduché, a keď sa jej konečne podarilo ujsť od otca tyrana, dostala sa do týchto problémov. Bola to sympaťáčka, najskôr trochu ustráchaná, bojazlivá a utiahnutá, keď však nadobudla pocit bezpečia, ukázala svoju druhú stránku ako taká menšia neriadená strela.

Romantickú linku som si užívala plnými dúškami. Vzťah Lukea a Scarlett sa vyvíjal pomaly, postupne si k sebe hľadali cestu, narastala ich vzájomná príťažlivosť, učili sa dôverovať jeden druhému, Luke búral hradby, ktoré si okolo seba Scarlett vystavala, dostával sa jej pod kožu...a ona jemu.

Na tejto sérii ma baví aj jej temnejšia stránka, akčné a nebezpečné scény, ktoré spestrujú romantiku. Som rada, že táto časť príbehu tu opäť dostala pomerne veľký priestor.

Epilóg bol i tentokrát takým navnadením na ďalšiu časť a musím povedať, že u mňa zafungoval naplno a už teraz sa veľmi teším na päťku, na príbeh Lea a...

Ketfl
13.06.2023 5 z 5

Tak to je on. Pro mě zatím nejlepší díl série. A velkou roli na tom hraje Luke, nebudeme si nic nalhávat. Tohle je totiž muž, kvůli kterým se čtou knihy. Prostě chlap, který má všechny úžasné klady, a ještě je navíc pekelně sexy. Se Scarlett tvořili naprosto dokonalou dvojici. Jejich vztah byl plný výbušné chemie a vášně.
Celý příběh mě neskutečně bavil, konečně se tu vrací aspoň část toho temna. Spíš je to pořád takové mini temníčko, ale konečně se blížíme aspoň něčemu. Celý příběh se točí kolem vyšetřování a také ochrany svědka, což postaví Luka před zásadní rozhodování. Zvítězí láska nebo to, co je správné?

Příběh také poodkrývá další informace o životě Scarlett, ale také Presley, jejíž příběh jsme si již mohli přečíst v předchozím díle s názvem Princezna. Scarlett si mě získala svou sílou, odhodláním a ochotou obětovat svůj život, jen aby alespoň na chvíli okusila svobodu a získala život, po kterém vždycky toužila.

Kniha také představí příběh další dvojice, Lea a Cassie, a vypadá to, že bude na co se těšit. Já jsem upřímně moc zvědavá.

Princ mě opravdu neskutečně mile překvapil a stává se pro mě zatím nejlepším dílem série.

Hatshepsut
11.06.2023 4 z 5

Zatím u mě rozhodně vede třetí díl, ale i tady bylo vyprávění čtivé. Těžko říci, zda to byl konec nebo si pro nás autorka připraví další pokračování. Nezbývá než se nechat překvapit!

Šárka88
08.06.2023 5 z 5

Přečteno a hodnotím 4+1 * za čtivost
Ano kvůli takovým jako je Luke tohle čteme, chlap se svatozáří a trpělivostí. On je sympaťák a udělal by cokoliv. Scarlett mi nějak do oka nepadla, působila na mě až vypočítavě, nastěhovat se k někomu, přeházet celý barák a kupovat hromadu věcí za cizí peníze, a pak musí otěhotnět a hned moje tohle a moje tamto ? :-D
Nejkratší děj o Clifton Forge a utíkal hrozně rychle, začátek a bum hned konec. Určitě bude pokračování o Cass a Leem, taky jsem zvědavá jestli Emmet najde tu svou a jak to dopadne s Warriory a matkou sester Amandou.

Jeanine8
05.06.2023 5 z 5

Hele....Podobných knížek jsme už každá četly mraky, nic nového.....Ale kvůli týpkům, jako je Luke, je budeme prostě číst zas a znova.

Devney Perry
americká