Cit proti rozumu

Cit proti rozumu https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87419/bmid_cit-proti-rozumu-87419.jpg 4 35 6

Aurora Fieldsová je mladá úspěšná podnikatelka. Je však také oddaná dcera, která se snaží ochránit svou matku, nadanou nadpřirozenými schopnostmi, před neuváženým jednáním. Pak jí však přijde do cesty David Brady, jenž se stane jejím obchodním partnerem. Aurora zjistí, že nyní potřebuje ochranu sama. Její srdce je totiž ohroženo jeho okouzlujícím šarmem. Ubrání se?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Mind Over Matter , 1987

Renike
24.07.2022 3 z 5

Kniha na jedno odpoledne, ale děj mě moc nebavil. Slabší harlekýnka.

petraj30
28.05.2020

Strašně jsem přeskakovala a dočetla to jen silou vůle. Bohužel mi to vůbec nesedlo a nebylo to autorkou, ale tématem celé knihy. Miluju tvorbu Nory Robetrs, ale tohle nebyl můj šálek čaje, proto nebudu raději ani hodnotit

bábuška
18.02.2017 2 z 5

Vydáno v jedné knize s románem Čekání na Nicka. Obyčejné sladké čtení.

Aracely
14.01.2016 5 z 5

Parádní harlequinka, jediná potíž je v tom, že jsem ji četla jako e knihu snad ,, 100 let ". Strašně dlouho jsem ji měla rozečtenou a abych mohla napsat odpovídající komentář , tak jsem si ji musela přečíst ještě jednou a to dnes a v kuse . Hlavní hrdinka Aurora se chvílemi chovala jako malá holka a David to s ní neměl vůbec lehké. Ještě ke všemu byli oba pěkný tvrdohlavci, takový boj Kdo s koho ... Což mne právě na tom bavilo :-D Zároveň zajímavá zápletka o nadpřirozenu a když vezmu v potaz, že to psala Nora , tak dávám s přehledem 5* a doporučuji k přečtení.

koki.veru
30.01.2015 3 z 5

Klasická harlequinka, u které nemusíte přemýšlet....docela dobrá kniha na odpočinek a oddych :)

Wea
10.08.2012 4 z 5

Kniha,která neurazí,bohužel ani extra nenadchne.Klasický oddechový román,dávám 4hvězdy,protože vím,že tato autorka to umí lépe,abych byla upřímná,čtvrtou hvězdu dávám asi hlavně proto,že je tato autorka má oblíbená.

harlekýnky

Nora Roberts
americká, 1950
2000  86%Smrtící nahota
1997  89%Nebe mé lásky
2000  87%Past na dobrodruha
1997  86%Zrozená z ohně
2011  82%Kouzlo okamžiku

Kniha Cit proti rozumu je v