Cesta do pasti

Tina Riversová se těší, že stráví prodloužený víkend na Pattersonově koleji se svým klukem Joshem. Věří, že jí to nic nemůže překazit, a tak se ani netrápí, že s ní cestuje i její sestřenice Holly. Když Tina a Holly přijíždějí do Pattersonu, Josh tam není. Jeho kamarád Christopher tvrdí, že si vyrazil do hor a zdržel se kvůli porouchanému autu. Tina to nechápe – Josh jí vůbec neřekl, že by se chystal někam odjet. A co horšího, najednou se ztratí i Holly. Christopher si nedělá starosti – ani o Joshe ani o Holly. Zdá se, že má na všechno logickou odpověď. Tina neví, co s ní bude. Jedna věc je však jistá – dozví se o lásce a vraždě mnohem víc, než by se kdy nadála.

méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/21_/21969/cesta-do-pasti-21969.jpg 3.521

Ulice strachu (32.)

College Weekend (1995)

Literatura světová, Horory
Vydáno:, Signet

buldozer5
22.08.2016

Kniha přečtena během jednoho večera, protože jsem se od ní nemohl odtrhnout. Nedá se hodnotit jinak než pěti hvězdičkami.

kristyna4415
28.08.2014

suprově napínavé :-)

I-am-unicorn
21.10.2012

Tahle byla moje první z celé serie Stopy hrůzy, bylo mi asi 12 a tu noc jsem si musela až do rána nechat rozsvícený světla! Nepatří mezi nejlepší, ale z nostalgie dávám plný počet.