Tajemství letní noci

Tajemství letní noci https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/1945/bmid_tajemstvi-letni-noci-Kf2-1945.jpg 4 480 64

Čekanky série

Čtyři mladé dámy se vypravily do Londýna, kde hodlají využít svého půvabu a šarmu k nalezení manžela. Jedna z nich, Annabella Peytonová, má úkol ještě těžší než její přítelkyně: dala si totiž za cíl okouzlit bohatého šlechtice, aby mohla zachránit svou rodinu před katastrofou. Díky své kráse nemá o ctitele nouzi, ale ten nejpřitažlivější a nejvytrvalejší z nich, bohatý a mocný Simon Hunt, jí dal jasně najevo, že ji mile rád zasvětí do umění lásky, ale v žádném případě od něj nemůže očekávat nabídku k sňatku. Pobouřená Annabella je rozhodnuta jeho drzou nabídku nevyslyšet, ale vzápětí zjišťuje, že odolat zkušenému svůdci není nikterak snadné. Na pomoc jí přispěchají i přítelkyně, které se pro Annabellu snaží rychle nalézt dostatečně zámožného ženicha, aby ji zachránily nejen před neodolatelným Simonem, ale i před jejími vlastními tužbami. Jedné letní noci však Annabella podlehne Simonovu vášnivému objetí a polibkům...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Secrets of a Summer Night , 2004

Baraliska
08.05.2018 4 z 5

Tuto knihu jsem si pomyslně rozdělila na dvě části:
První byla velice zajímavá a rychle přečtená (90% z knihy).
Druhá byla nudná a zdlouhavá (10% z knihy).
Proto mám z této knížky smíšené pocity, ale spíše jsou pozitivní.

avalonek
10.02.2018 5 z 5

Mé srdíčko zase pookřálo nad tak krásným romantickým příběhem..Nemohla jsem se nabažit.

nani_nka
06.10.2017 5 z 5

Kleypasovej séria Čekanky je venovaná 4 mladým, avšak nevydaným dievčatám, ktoré sa rozhodnú spojiť svoje sily a vzájomne si pomôcť nájsť každej z nich vhodného ženícha. Ako prvá prichádza na rad krásna, no chudobná Annabella, ktorej nadbieha darebák Simon. Aj keď ona má odlišné predstavy o svojom budúcom ženíchovi, Simonovi sa proste nedá odolať. Vtipné, romantické a okrem hlavných postáv sa mi páči, ako sa postupne zoznamujeme aj so zvyšnými "čekankami", ktrorým sú venované ďalšie časti.

Majdule
18.03.2017 5 z 5

Při tomto prvním setkání mě autorka mile překvapila. Poměrně originální v zápletce i podání, velmi se mi líbilo vykreslení vztahu i hlavních hrdinů. Koncept rovnou připravené série (4 přítelkyně) se mi skutečně líbí a těším se na další díly.

účetní
16.06.2016 5 z 5

Krásná, skvělá knížka, pěkný příběh, mělo to spád, bylo to vtipné. Jiskření mezi Simonem a Annabelle. Simon byl skvělý, jeho charakter autorka moc hezky trefila - silný, energický, se zdravou dávkou arogance, inteligence, mužnosti i něhy. Pěkné zapojení ostatních postav ze série do děje. Vše už je napsáno v komentářích ostatních děvčat, tak ani není už co dodat. Další skvělá kniha Lisy Kleypas, chtělo by to více hvězdiček.

havrmoni
13.02.2016 5 z 5

Krásné, romantické,vtipné prostě nádhera. Od Annabelle mám,ale pořád odstup. Jsem na tom stejně jako Westcliff,vezmu jí na milost až na konci a to i po několikátém přečtení. Beru na vědomí aristokratické namyšlené chování,snažím se o nadhled a peru se s tím v každé romanci,ale je mi velmi nesympatické :)

georginaa
19.12.2015 4 z 5

První díl mě bavil víc, čekanky se dočkají svých ženichů a jak to bude pokračovat dál - snad se jim všem splní dlouho očekávaný sen.

evelýny
07.11.2015 3 z 5

Nechala jsem se svést docela vysokým hodnocením. Já si nemohu pomoci, mě tento styl psaní neokouzlil. Na mě moc někdy až hloupého textu. Přesto jsem knihu zdolala docela rychle a musím říci, že jsem zvědavá i na další díly série "Čekanky". Za ten nápad a za to, že vás to aspoň na čas odvede od starostí všedního dne dávám tři hvězdy.

Katka313
01.09.2015 5 z 5

Skvělá knížka, jen mi přišlo, že se chvílemi zbytečně hodně táhla, ale to bylo asi tím, že se holky teprve poznávaly a bez toho by to nešlo.

rosemari
29.03.2015 5 z 5

Krásna oddychovka určite odporúčam sa pustiť do tejto serie nesklame.

malazluta
05.12.2014 5 z 5

Série Čekanky se L. Kleypas opravdu povedla, její první díl je vtipný, romantický i erotický... opravdu skvělý začátek série.

Nibiru
14.08.2014 5 z 5

Série Čekanky je moc povedená a tento díl rovněž nezklamal. Sice se mi nejvíc líbí Kouzlo podzimu, ale I příběh Simona a Annabell je pěkný. Vtipný, eroticky dráždivý, ale vkusně a i napětí tam je, prostě kniha se čte sama a má pěkný spád.
Hodně se mi líbila ta část , kde je použito analogie s rozehranou šachovou partií, která jakoby vystihuje skutečný gradující vývoj milostného vzplanutí mezi Simonem a Anabell. Dobrý nápad, neotřelý!

munka
10.02.2014 5 z 5

Veľmi pekná kniha, romantika aká má byť. Kúpila som si všetky diely a neľutujem.

IFu
28.01.2014 5 z 5

Nutno koupit celou sérii !!!
Tato kniha je 2.dílem série "Čekanky".
1 - Tajná láska, 2 - Tajemství letní noci, 3 - Kouzlo podzimu, 4 - Zimní naděje, 5 - Jarní skandál, 6 - Vše pro lásku.
Přečetla jsem všechny dle pořadí. Opravdu skvělé čtení. Příběhy se prolínají, proto je lepší číst postupně.
Doporučuji si sérii zakoupit celou abyste se dozvěděli i o ostatních čekankách. :-)

mac.martina
21.11.2013 5 z 5

pěkný romantický příběh, nejvíce jsem se bavila scénkami s čekankami. ty holkou jsou úžasný :-) přestřelky mezi Annabelle a Simonem byly taky moc pěkný, čekala jsem kdy se jim to zvrtne. už se těším na další díl série

machrus
06.11.2013 4 z 5

Pěkné čtení.Líbilo se mi hašteření mezi Simonem a Annabell.A očividně další budou Lillian a Westcliff,ale to se nechám překvapit. ;-D

luci2
02.09.2013 5 z 5

Opravdu krásný příběh, který mě hlavně v samém závěru neuvěřitelně dojal až mi tekly želví slzy. Tato série tímto příběhem pěkně začíná. Líbí se mi provázanost všech příběhů a kdo chce začít pěkně od začátku, tak si předčte i knížku tajná láska, ve které je vylíčena rodina hraběte Westcliffa :-)

manaj
17.06.2013 5 z 5

Krásné, romantické, odpočinkové a vtipné čtení.

AnnaE
09.05.2013 5 z 5

Moc hezká romantika...

liletka_a
04.05.2013 4 z 5

Krásný a čtivý první čekankovský díl, který vypráví o jedné ze čtyř čekanek, půvabné Annabelle, která netrpělivě hledá manžela. Přitažlivý a urostlý Simon je od začátku Annabell okouzlen a dává jí to nepokrytě najevo a ani Annabell není Simon úplně lhostejný. :) Zábava, erotika, vzrušení. :))

Anglie 19. století romance historické romance

Lisa Kleypas
americká, 1964
2017  86%Chladnokrevný ničema
2004  86%Tajná láska
2001  87%Přijdu si pro tebe
2005  87%Tajemství letní noci
2000  84%Záhadná kráska

Kniha Tajemství letní noci je v