Čarodějka

Čarodějka https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43393/bmid_carodejka-alz-43393.jpg 4 83 9

1746 Amerika Kayleigh je nevinná. Není zlodějka ani vražedkyně. Pomsta nenáviděného bratrance Straughta ji však pronásleduje jako noční můra. Pouze tajemný šlechtic St. Bride ji může zachránit.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

My Wicked Enchantress , 1988

kacenka6144
27.02.2024 4 z 5

Něco mezi 3 a 4*. Nechápu, proč by žena nemohla říct pravdu o vraždě sestry. Ale to by pak nebyl ten správný příběh.

vivalamuff
18.10.2019 4 z 5

Mckinney je fajn. A tahle knížka určitě spadá do žánru červená knihovna, ale co už. Přesně jako napsal komentář pode mnou, kdyby k sobě hlavní hrdinové byli upřímní, vše by se hned vyřešilo. Knížka by však byla o ničem. Skončila by na padesáté stránce. Od této autorky znám lepší dílka, na druhou stranu i horší. Určitě to není naposledy, co jsem knížku Čarodějka četla :-)

Teredo
01.05.2019

Na tuto autorku jsem poprvé narazila v nějakých patnácti letech, kdy jsem v knihovně našla její Čarodějku. A i teď po více než deseti letech se k té knize vracím, když si chci přečíst nějakou harlekýnku. St.Bride je vše, co od hrdiny tohoto žánru očekávám - je silný, krásný, bohatý a dokáže svádět celou svou duší. V podstatě je to především on, proč je to moje srdcovka, i když za tu dobu jsem si oblíbila i Kayleigh. Samozřejmě, kniha má svoje mouchy, vše by bylo mnohem jednodušší, kdyby mu prostě chvíli věřila a řekla mu, co se jí v minulosti stalo, ale pak by se mu nemohla bránit, když se jí snaží svést.

ariel platto
26.03.2018 1 z 5

Tak pro mě byla kniha utrpení. Celou knihu mu lhala a autorka nás tak po celou dobu natahovala, kdy už mu to o sobě konečně řekne, že jsem z toho byla fakt otrávená. No a její první zkušenost s milováním po x x x romantikých pokusech během celé knihy, nakonec hnus...

Jája92
19.02.2018 3 z 5

Historický román, četl se dobře.

Barbora H
21.04.2015 5 z 5

Moooc hezká knížka po dlouhé době - v poslední době jsem četla samou válku a boje s dějepisem od S.Drake - a teď konečně mohu ohodnotit krásně čtivou knihu od této autorky - i když její Z temné noci mě strašně zklamala - ale teď jsem nadšená, jak se četla sama, zaujala, měla děj bez zbytečně dalších mnoha postav a jsem z ní fakt nadšená a jsem ráda, že se mi dostala do rukou, i když Lvi a krajka či Polibek ďábla to není...

kika 13
20.01.2013 3 z 5

Dramatický příběh o lidském neštěstí-i o lásce.

marijko
14.12.2011 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem, hrdinka tak mladá, tak krutě zkoušená životem, přesto se dočká štěstí..

WEIL
23.08.2011

Vždycky je to hrůza, když trpí nevinní.