Spellsword Saga VII

Spellsword Saga VII https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/151862/bmid_spellsword-saga-vii-Rc1-151862.jpg 5 22 22

Brutto série

Po záchraně princezny Helgy jsou naši hrdinové po zásluze potrestáni a vyhnáni do zemí na severu, aby zde vykonaly mnoho bezesporu dobrých skutků. Cestu jim kříží temní mágové, draci, pokemoni a na každém kroku jim hrozí nebezpečí. Proto je na čtenáři, aby je provedl celým dobrodružstvím, učinil za ně ta nejtěžší rozhodnutí a dotáhl to s nimi do zdárného konce.... celý text

uzivatel04658
10.05.2021 5 z 5

Komiks mě strašně bavil (byla to první spellsword sága, když nepočítám super spellsword ságu), četl jsem ho pořád dokola, hlavně mě bavilo jakým způsobem se to čte. Byl to dobrodružný a vtipný příběh, jestli rádi hrajete hry, nebo rádi čtete dobrodružné příběhy, je to pro vás.

trudoš
07.04.2021 4 z 5

Komiksová legrácka, která pro mě s čím dál větším časovým odstupem získává na atraktivitě. Tohle by rozhodně stálo za plnohodnotné rozšíření ve stylu herních knih publikovaných vydavatelstvím REXhry. Jistě, práce by na tom byla jako na kostele, ale ta grafická nadstavba by pak dala gamebooku úplně nový rozměr. Když člověk ještě vezme v potaz autorovo nadšení pro hry všeho druhu a neodolatelný cit pro skryté vtípky, získává vize komplexní Spellsword Sagy na monumentálnosti.
No nic, stůjme nohama pevně na zemi. Nikkarin odvedl skvělou práci s ohledem na to, že jde jen o nezávaznou fantasy parodii. Kdo kdy hrál – ať už na počítači, nebo v knize – nějakou dobrodružnou RPG, určitě ocení nadhled s jakým je vyprávění podáno. Přičemž jeden ani nemusí být bůhvíjaký znalec, aby odhalil narážku tady a šťulec támhle. Je to sice čtení na deset minut, ale pobaví náramně, přičemž obratem dostanete chuť projít si příběh tam a zase zpátky ještě jednou či dvakrát. A za rok za dva se k němu znovu vrátit.

azzies
27.04.2020 4 z 5

Pobavilo :-)

Kapis
15.02.2017 4 z 5

Velice příjemná blbůstka.

LordSnape
11.09.2016 5 z 5

Kratičká, ale milá věc. Odkazy na všechny možné geekovské věci, které mám stejně jako Nikkarin moc rád. :-)

Covenant
22.01.2016 5 z 5

Zábavné a pěkně ilustrované. Škoda jen, že je to tak krátké i při všech kombinacích...

spdb
03.11.2013 5 z 5

Parádní gamebook s narážkami na mnoho věcí ze světů virtuálních i těch méně nehmotných.

komiksy gamebooky české komiksy

Michal Menšík