Spellsword Saga VII

Po záchraně princezny Helgy jsou naši hrdinové po zásluze potrestáni a vyhnáni do zemí na severu, aby zde vykonaly mnoho bezesporu dobrých skutků. Cestu jim kříží temní mágové, draci, pokemoni a na každém kroku jim hrozí nebezpečí. Proto je na čtenáři, aby je provedl celým dobrodružstvím, učinil za ně ta nejtěžší rozhodnutí a dotáhl to s nimi do zdárného konce....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/151862/spellsword-saga-vii-Rc1-151862.jpg 4.518

Brutto 6.

Komiksy, Fantasy, Gamebook
Vydáno, Labyrint

Kniha Spellsword Saga VII

trudoš

Komiksová legrácka, která pro mě s čím dál větším časovým odstupem získává na atraktivitě. Tohle by rozhodně stálo za plnohodnotné rozšíření ve stylu herních knih publikovaných vydavatelstvím REXhry. Jistě, práce by na tom byla jako na kostele, ale ta grafická nadstavba by pak dala gamebooku úplně nový rozměr. Když člověk ještě vezme v potaz autorovo nadšení pro hry všeho druhu a neodolatelný cit pro skryté vtípky, získává vize komplexní Spellsword Sagy na monumentálnosti.
No nic, stůjme nohama pevně na zemi. Nikkarin odvedl skvělou práci s ohledem na to, že jde jen o nezávaznou fantasy parodii. Kdo kdy hrál – ať už na počítači, nebo v knize – nějakou dobrodružnou RPG, určitě ocení nadhled s jakým je vyprávění podáno. Přičemž jeden ani nemusí být bůhvíjaký znalec, aby odhalil narážku tady a šťulec támhle. Je to sice čtení na deset minut, ale pobaví náramně, přičemž obratem dostanete chuť projít si příběh tam a zase zpátky ještě jednou či dvakrát. A za rok za dva se k němu znovu vrátit.

azzies
27.04.2020

Pobavilo :-)

Kapis
15.02.2017

Velice příjemná blbůstka.

LordSnape
11.09.2016

Kratičká, ale milá věc. Odkazy na všechny možné geekovské věci, které mám stejně jako Nikkarin moc rád. :-)

Covenant
22.01.2016

Zábavné a pěkně ilustrované. Škoda jen, že je to tak krátké i při všech kombinacích...

spdb
03.11.2013

Parádní gamebook s narážkami na mnoho věcí ze světů virtuálních i těch méně nehmotných.