Amulet pouštního bojovníka

Amulet pouštního bojovníka https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47709/bmid_bratrstvo-svateho-gralu-amulet-pous-mRI-47709.jpg 4 35 6

Bratrstvo svatého grálu série

Velkolepé dobrodružství bratrstva templářů pokračuje! Svatý grál byl zachráněn, ale na bedra rytířů padl další náročný úkol. Musí dopravit grál do bezpečí hradu v Paříži. Jejich cesta však vede napříč Libijskou pouští. Čím blíže jsou k cíli, tím více pronásledovatelů je jim v patách. Jsou hodni posvátného úřadu strážců svatého grálu? Zkouška schopností, vytrvalosti a důmyslnosti začíná...... celý text

Romány Fantasy Historické romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

Die Bruderschaft vom Heiligen Gral - Das Amulett der Wüstenkrieger , 2008

jan7113
02.05.2022 4 z 5

Slušný historický román s lehkou dávkou nadpřirozena. Zřejmě je primárně určen mladším čtenářům, ale i dospělého dokáže zaujmout.

Allena24
12.03.2021 4 z 5

Ale jo...taková pohádka pro dospělé s reáliemi. Aspoň to nebyl takový masakr, jako v minulém dílu.
Docela mě bavily poznámky typu: Snaha o domluvu s oslem je ustavičné soužení.

Etule
04.09.2017 3 z 5

Jak už bývá docela zvykem druhý díl bývá slabší. I v tomto případě je to pravda. Oproti prvnímu dílu, který byl dokonalý mi tady vadilo poměrně dost věcí. Především Beatrice, bože tu ženskou bych zabila po prvních pěti minutách v její společnosti.
Já jsem ten poslední, kdo by chtěl kritizovat templáře, protože je miluju, ale to jak se dostávali z nějakých situací už mi připadalo lehce přitažené za vlasy. Přesto to bylo rozhodně dobré čtení a těším se na závěrečný díl. :)

Lisbon
06.01.2014 4 z 5

Je třeba překousnout ten příšerně zdlouhavý začátek..., potom už to docela jde :-)

Morgoth Bauglir
12.12.2012

A nevíš proč amulet na obálce má tvar kříže když vlastně ani kříž z toho nesestavili?

kmenicka
26.11.2011 5 z 5

Kniha si mne získala. Příběh je úžasný a navíc podbarvený skutečností.