Stejně se vrátíš

Stejně se vrátíš https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418452/mid_stejne-se-vratis-VNS-418452.jpg 4 52 15

Bratři Mackadeovi série

Rebel Rafe po smrti matky odchází z malého města v Marylandu, aby se postavil na vlastní nohy a vydělal si na nový život. Daří se mu. Po deseti letech se do rodného Antietamu vrací jako úspěšný a stále velmi přitažlivý muž. Přináší nový vítr, vzbudí pozornost i závist, když koupí starý dům opředený tajemstvím a začne s jeho rekonstrukcí. Ani Regan Bishopovou, která teprve krátce prodává v městečku starožitnosti, nenechá Rafeův šarm chladnou. Jenže o další sblížení nestojí… Rafe si je však jistý, že její reakce na první polibek naznačuje něco jiného.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , HarperCollins Polska

The Return of Rafe MacKade , 1995

pip11
04.06.2022 4 z 5

První díl o nechvalně známých bratrech MacKadeových je o návratu nejobávanějšího Rafeho po deseti letech do rodného městečka. Koupí zde starý dům na kopci, jak o tom vždy snil a hned se vrhne do rekonstrukce tohoto historického a opomíjeného stavení. Regan vlastní starožitnictví a tak dostane nabídku tento dům plný duchů kompletně zařídit. Rekonstrukce, duchové a zařizování…bylo to hezké.

Acheron
24.02.2021 1 z 5

Nedá se to číst, prostě ta knížka nepřežila do dnešních časů a nechápu, proč se překládala do češtiny teď. Škoda papíru.

Baby19
06.02.2021 5 z 5

skvělá odpočinková kniha

MakiMel
01.12.2020 3 z 5

Bohužel je to jen Harlekýnka v tvrdých deskách. Už jsem od Nory Robertsové četla mnohem lepší knihy. Na uvolnění určitě super, přečtenou jsem ji měla rychle, ale nenadchla - neurazila.

krákorka
18.11.2020

Přečetla jsem ji za dopoledne.

Ana72154
28.09.2020 3 z 5

Taková jednohubka přečtená za dopoledne.

angelbooks
12.09.2020 5 z 5

Nečekala jsem, že mě příběh tak zaujme a i když mě začátek přišel pomalejší, nakonec dávám 5* a vřelé doporučení!

Arsi
06.07.2020 5 z 5

Příjemná oddychovka přečtená až móc rychle. Těším se na pokračování.

janina66
13.01.2020 5 z 5

Oba, Rafe i Regan moc sympatičtí. Velice čtivé, pěkný příběh. Jen ta duchařina by tam ani nemusela být. Další pokračování si určitě přečtu.

Ivetaa
02.01.2020 5 z 5

Hezký příběh - mám ráda díla na pokračování.

mariva
02.01.2020 5 z 5

Příjemná odpočinková knížka, typická Harlekýnka, ale tentokrát nepůsobí děj hloupě. Výborně se čte a vzhledem k počtu stran přečteno na jeden zátah.

ave55
02.12.2019 3 z 5

Typický americký příběh, kdy ženské mají dlouhé nohy až do nebe a chlapi svaly ocamcaďpocamcaď. Ale některé dialogy byly vtipné.

veveronka
25.11.2019 5 z 5

Rafe byl skvely.Po dlouhe dobe precteno jednim dechem.A uz se tesim na pokracovani

Skalara
03.11.2019 5 z 5

Skvělý příběh, už se těším na další díl. Příjemná odpočinková kniha :)

krákorka
01.11.2019

Knihu jsem přečetla za den.