Boss

Boss https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/498713/bmid_boss-5rU-498713.jpg 4 242 40

Zoe se v poslední době lepí smůla na paty. Stará se o vážně nemocnou matku, kvůli čemuž přišla o poslední zaměstnání, a o novou práci ne a ne zavadit. Jejím největším přáním je dopřát milované mamince adekvátní péči, jenže o tom si se svou finanční situací může nechat jen zdát… Zane je na vrcholu kariéry, poráží jednoho protivníka za druhým a jde si tvrdě za svým v profesním i osobním životě. Když mu do cesty přijde Zoe, rozhodne se jí dát neobvyklou nabídku – takovou, která by jemu dopomohla v jeho cestě na absolutní vrchol a jí by zase vyřešila většinu jejích problémů. Navrhne jí, aby rok před celým světem předstírala, že jsou pár. I když Zoe toho namyšleného, přehnaně sebevědomého a nelítostného bojovníka nemůže vystát, a to poslední, co chce, je předstírat, že je jeho milující přítelkyně a strávit s ním celý rok, nemá na výběr – podepíše smlouvu, která jí umožní vybřednout ze zoufalé finanční situace a matce zajistí pobyt na prvotřídní klinice. Ze dne na den se ocitne v prostředí vrcholového boxu, tvrdého a nelítostného sportu, za kterým se skrývá úplně nový svět, pro Zoe zatím nepoznaný. Za zdánlivým pozlátkem, luxusem a životem na výsluní se skrývá drsný boj o moc, intriky a lži. Zoe musí vynaložit veškeré úsilí, aby ji tenhle svět nesemlel, a taky aby si udržela Zanea od těla. Protože to poslední, co chce, je se do toho namyšleného obra zamilovat…... celý text

MAU256
11.03.2023 5 z 5

Další kniha této autorky a musím říci, že byla opět krásně čtivá. Tentokrát z prostředí ringu těžká váha. To, co vzniklo jako "láska na papíře" se stalo skutečností. Bavila jsem se, jak si Zoe nenechala nic líbit. Bylo mi líto Frey, ale jsem ráda, že se nakonec rozhodla a nastoupí na léčení. Vypít tolik vodky, co pila ona, divím se, že to přežila :-))).

DominaCZ
05.02.2023 odpad!

Prý, jak si píše neustále a opakovaně na fcb, tohle způsobuje závislost u českých žen.
U mě to teda způsobuje chuť blít a ten její vyfiltrované profil plnej rádoby chytrých kydů taky.
Nelíbilo, odpad největší.
(Zkopírováno z diskuze protože tohle NEMÁ V DISKUZI CO DĚLAT když je to názor na knihu!!!)

Majka1979
22.01.2023 5 z 5

Tento príbeh som priam zhltla. Už som si zvykla na to, že knihy od Marcy Jell sú zárukou kvality a táto kniha nebola iná. Za mňa tento príbeh bol jednoducho úžasný. Všetko zapadalo do seba ako skladačka. Nabúchaní chlapi a ženy, ktoré ich vedeli posadiť na zadok. Toto sa mi páči. Žiadne chuderky, ale ženy, ktoré vedia, čo chcú a svaly-nesvaly, tak proste si vždy vybojovali svoje. A svalnáči? Ak chceli dosiahnuť svoje, museli skloniť hlavu a pripustiť, že im tá ich svalová hmota nepomôže.
Verím, že čoskoro vyjde opäť niečo nové od autorky, aby som si niečo od nej mohla prečítať

Mon.CouCou
03.12.2022

Přiznám se, že je to moje první kniha od této autorky. Nepíše špatně, až na pár detailů, u kterého člověk přimhouří očko. Malou výtku dám jen k předvídatelné zápletce, ale to u tohoto druhu beletrie je vlastně fajn :-)

Verunka4444
16.11.2022 5 z 5

Nádhera!!!
Krásná pohádka,která neměla žádnou chybu.
Marcy Jell se stává mojí oblíbenou autorkou,zatím mám za sebou Bosse a Dej mi královstí,takže jdu kupovat další tituly.
Zoe a Zane mě bavili celou knihu a nejspíš si jí dám brzy znovu :)

AliceTief
08.11.2022 5 z 5

Tak tohle mě opravdu bavilo. Za mě, nejlepší kniha od autorky, vtipné přestřelky, láska, nenávist. Pěkně se četlo, doufám, že bude další díl o jiném z párů.

Petra38
14.10.2022 4 z 5

Příběh mě neskutečně bavil. Byl vtipny, svižný a vasnivy. Nebylo mu co vytknout. za mě super ,doporučuji pro nahozeni do pohodové nálady...:-)

Dellphi
07.10.2022 3 z 5

Nemůžu si pomoct, ale zpočátku jsem nedokázala najit sympatie k hlavni hrdince. Byly tam proste věci, které mě neskutečné štvali. Nevadí mi, když někdo nadává (sprosté nadávky taky přežiju), ale co nesnáším, tak jsou rasistické nadávky. Takže fakt, že hlavní hrdinka nadává protivníkovi Zanea do negrů jí na sympatiích opravdu nepřidalo. Vážně si nemohla z tak široké nabídky vulgarit vybrat něco jiného? Taky tvrdí, jak se do Zanea zamilovala a ve stejném okamžiku řekne, že si nedočetla složku s jeho životopisem, protože jí to nudilo? Navíc v knize je milion narážek na jeho minulost, ji to strašně zajímá, ale ani to ji nedonutí to dočíst? Tak tomu říkám láska jako hrom. Boha jeho a to jsem ještě nezačala o Zaneovi, jako takhle chorobné žárlivý chlap je nejhorší typ může pro jakoukoliv ženu. A poté co řekl Zoei, když zjistil, že je těhu, tak upřímně řečeno by mohl být nejvíc sexy chlap planety a bylo by mi to jedno, plus jeho agresivita to bych zdrhala rychleji než Bolt… No a takových věcí bylo v knize spousta.

Když tohle všechno pominu, tak přiznávám, že to bylo čtivé a příběh zajímavý, i když místy jsem měla pocit, že to bylo všechno takové hrozně uspěchané.
Ke konci knihy už i hlavní hrdinové byly mnohem sympatičtější, takže bych si ráda přečetla i díl o Dariovi a Freyi.

oresvo
30.09.2022 5 z 5

Tahle kniha mě bavila snad hned od 1. Stránky. Celou dobu byl příběh vtipný, svižný, děj pěkně plynul. Zhltla jsem to na dva zátahy.

Zane je boxer , malinko namachrovanej, ale sympaťák.
Zoe je pohodářka. Nic neřeší, ale má pro strach uděláno. A nebojí se ani takového chlapa jako je Zane.

Ano byla to sice malinko pohádka ale tahle knížka ve mě zanechala hřejivý pocit .

havrmoni
21.09.2022 5 z 5

Po přečtení knihy Dej mi království, která nebyla nic moc, jsem příjemné překvapená. Příběh hezky plyne, má to švih a je to vtipné. Pohodové čtení, které mi připomíná Moreland. Fakt mě to bavilo.

marianamik
13.08.2022 5 z 5

Tak táto kniha nesklamala moje očakávanie. Niektoré pasáže mi vohnali slzy do očí. K postavám mám len jedno, mať takúto matku to je horšie ako nepriateľ.
Teším sa na ďalšie knihy z pera tejto autorky.

werunka488
12.08.2022 5 z 5

Této knize dávám plný počet bodu, už dlouho se mi nestalo abych knihu přečetla jedním dechem a nechtěla bych jí odložit. Moc krásně napsaný a nechybělo tam napětí, vtip ale trochu romantiky.
Od Marcy Jell jsem přečetla jenom pár knih ale zatím mě úplně nezklamala. Jen tak dál ;)

Damienronnie
04.08.2022 5 z 5

Ja ju neviem nikde zohnať :(

Tak sa mi podarilo a paráda :)

anna7852
02.08.2022 4 z 5

Při prvních stránkách me napadlo,že je to okopirovana série V ringu-nejspis tam autorka vzala inspiraci,jen ten začátek byl dost zhurta, žádné pozvolné seznámení,dobývání.
Když tenhle fakt pominu,líbilo se mi to,nasmala jsem se hodně.
Docela by se mi líbilo i pokračování s Dariem a Freyou:)

Alenka76
20.07.2022 5 z 5

Krasna a vtipna kniha urcite doporucujem kdo si rad odpocinie pri peknej romantike a prekvapilo ma ze to pisala ceska spisovatelka urcite si precitam este nejake ine knihy od nej.

MichaelaMila
15.07.2022

Jsem zklamaná, jak málo dnešním čtenářům stačí...

EvaSupovic
15.07.2022 5 z 5

To byla jízda. Žádné hluché místo, což bylo super. Nutilo mě to číst, až byl nakonec konec :-) Marcy je v tomhle moje krevní skupina, takže jsem ani nečekala nic jiného než parádní jízdu.

bosorka382
11.07.2022 5 z 5

Knihu som zacala citat vecer o osmej a skoncila 2.45 rano,domyslite si moje hodnotenie :))

Ralemo
10.07.2022 5 z 5

Jedním slovem pecka! Od knihy se nedalo odtrhnout. Zajímavý děj ze zápasnického prostředí. Spousta dramat, zápletek, neskutečné přitažlivosti, ale zároveň smutku a bolesti. Zoe byla odvážná dívka, která bojovala co to šlo, ale okouzlujícímu zápasníkovi Zanemu prostě odolat nemohla. Bohužel ani jejich milostný život nebyl jednoduchý, pořád jim pod nohy někdo házel klacky. Každopádně vše dopadlo, tak jak mělo. Určitě doporučuji přečíst, kniha je nádherně napsaná, hodně jsem se nasmála, nechybí ani neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny. :)

evineckY
10.07.2022 5 z 5

(SPOILER) To bylo perfektní !
Mělo to děj, bylo to vtipné i romantické..
Zoe nemá chybu a dá Zanemu co proto :-)

spoiler -
„Bojíš se?“
„Bál jsem se ve svým životě jen jednou,“ protočil oči a pousmál se.
„Když jsi byl malej?“
„Ne, když jsem byl dospělej a cizí chlap celej od krve mi řekl, že je moje
žena v nemocnici,“ pohladil mě po vlasech. „V tu chvíli jsem zjistil, co
znamená bát se....

Marcy Jell