Bláznivé pohádky o tanvaldských mašinkách

Bláznivé pohádky o tanvaldských mašinkách https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237627/bmid_blaznive-pohadky-o-tanvaldskych-mas-237627.jpg 4 10 3

Jméno knihy platí doslova. Vznikla především pro děti, ale i pro jejich rodiče, kteří se ujmou četby svým ratolestem. Pohádky jsou i bláznivé. Konec konců, pokud do pohádek vstupuje Tanvaldo-saurus, (ten) mašinek Honza zamilovaný do chobotnice z řeky Kamenice, pokud pohádkou prohopká šavlozubý králíček z Alp nebo se prokáže existence ledovečka v Jizerkách, pokud uslyšíte mastodonta Ferdu a další, tak to kus blázniviny je. Nebo spíš pořádná porce fantazie člověka, kterému je sice 53, ale zůstala v něm i obrazotvornost dítěte. I sama skutečnost, že mašinky přišly na svět jako miminka a pak vyrůstaly a učily se, je tak trochu „ztřeštěná“.... celý text

Orda
18.09.2022 5 z 5

Čtení vskutku bláznivé, ovšem super. Kdo má fantazii, humor pochopí. Naprosto netradiční pohádky. Těch tradičních už je až až. Konečně změna.

Vevericka.eva
22.12.2021 3 z 5

Za mě přitažené za všechny vlasy, ale dítéti se líbila. Jediné, co mě zaujalo, byly reálie našeho domova.

EvaStr
04.02.2019 5 z 5

Syn (10) má rád mašinky, tak jsme ji prostě vzali z regálu, že to zkusíme. Stálo to za to. V létě jsme byli v okolí Tanvaldu (a i jezdili vlakem) a ono se mu to krásně spojilo. Moc se u toho i nasmál. Vřele můžeme doporučit.

pro děti české pohádky

Kniha Bláznivé pohádky o tanvaldských mašinkách je v