Bludný kruh

Bludný kruh https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11649/bludny-kruh-11649.jpg 4 186 47

Blair Malloryová série

1. díl

Blair je sebejistá majitelka prospívajícího fitness centra. Stínem na jejím úspěchu se stane jedna z členek, která začne přesně napodobovat její styl a nosit i naprosto stejné oblečení. Co tím proboha sleduje? Blaire je v šoku, když někdo tuto dívku před jejíma očima zastřelí. Kruh nevysvětlitelných událostí, lží a intrik se kolem Blaire nezadržitelně uzavírá, dokonce ani policejní důstojník Wyatt jí už nevěří.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Alpress

To Die for , 2004

Brockchen
17.02.2013 5 z 5

Zábavná a pokud ne úplně realistická, mě to nevadilo. Nad něčím se dá přece přimhouřit oko:-D.Už dlouho jsem se u žádné knihy takhle nepobavila :-D.

evafort
19.01.2013 2 z 5

M

kika 13
05.11.2012 3 z 5

Detektivní román plný děje,který překvapí.

barkabara
07.08.2012 5 z 5

No tedy, třináctiletá puberťačka věru nejsem a pár vztahů, konec konců i manželství, mám už za sebou :) Já se při čtení knížky bavila a realitu příběhu neřešila...Ale od toho snad romance jsou, ne?

netty.vanity
21.03.2012 odpad!

Neudělejte tu chybu jako já a nenechte se zmást vcelku dobrým hodnocením! Kniha pro třináctileté uvzdychané puberťačky,které ještě nezažily žádný vztah.O co v celém tom předvídatelném příběhu jde? Tupá a protivná barbína pořád odmítá policistu "Já s tebou nechci mít sex!"-Policajt jí začne líbat krk,vyspí se spolu. "Ale příště to už neudělám,prostě spolu nebudeme spát!"Policajt jí začne líbat krk,vyspí se spolu."Ale příště to už neudělám,prostě spolu nebudeme spát!";a takhle neustále dokola.Přiznávám,že kdyby mi bylo dvanáct,tak bych se u toho možná chichotala a líbilo se mi to,ale teď jsem se u toho tak maximálně plácala do čela a kdyby to šlo, tu hlavní slečnu nakopu.Takových "románků"s rádoby detektivní zápletkou je mnoho a tahle je bohužel ještě o stupeň horší, než ty ostatní..

Lenka79
19.09.2011 5 z 5

Konec zdejšího obsahu je poněkud mimo, ale kniha je opravdu super. Doporučuji.

meduzka123
25.08.2011 5 z 5

Naprosto úžasná kniha, velmi vtipně napsána. 100% doporučuji !

romantika

Kniha Bludný kruh je v