Beze stopy

Beze stopy https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/120042/bmid_beze-stopy-t9l-120042.jpg 4 53 5

O'Hurleyovi série

< 4. díl

Už před mnoha lety se Trace O´Hurley rozhodl dát vale odpovědnosti a závazkům a zvolil si život ve svobodě. Dlouhé roky pak žil, jak se mu zlíbilo, a dělal jen to , na co měl chuť. Všechno se však změní, když ho jednoho dne zcela neznámá žena požádá o pomoc. Gillian Fitzpatricková je vyděšená a naprosto zoufalá. Její bratr Flynn je v nebezpečí a Trace je jediný, kdo ho může zachránit. Gillian jen musí Traceho přesvědčit, že kvůli ní stojí zato riskovat.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Without a Trace , 1990

tanulda
14.08.2023 odpad!

(SPOILER) Knížka se ke mně dostala v originále z knihobudky, přečetla jsem ji během pár dní u moře/v MHD. Na rozdíl od většiny zde hodnotících si ale myslím, že je děj téhle knížky příšerně přitažený za vlasy. Nedovedu si představit, že by skutečný agent dělal podobné amatérské kroky, jako jedna z hlavních postav příběhu; hlavní hrdinka nevěděla, co chce, svým chováním mohla ve více případech ohrozit úspěch akce a vůbec, nemohla jsem ji vystát. Kromě toho tak nějak od začátku víte, jak to asi skončí, obzvlášť když je hned na začátku knihy otištěný rodokmen celé rodiny O'Hurleyů - ještě před prologem se tak dozvíte, kdo si koho vezme (aspoň tedy v mém AJ vydání z roku 2011).

jitka7
12.10.2020 4 z 5

Těšila jsem se na příběh jediného muže z této rodiny. Nebylo to špatné, ale pro mě asi nejhorší díl. Pořád se to dalo číst a příběh byl hezký, ale po přečtení příběhů sester, byl tento příběh trošku slabší.

Šunkys
23.02.2019 4 z 5

Dobrá odpočinková kniha

lifeoptimist
06.04.2015 5 z 5

No musím přiznat, že tohle byl posun a z celé serie se mi kniha líbila uplně nejvíc, bezva zápletka a spíše - pro mě - typická Nora, napínavé, někdy i vtipné, romantika .....škoda jen, že když je to konec serie, že je kniha tak krátká - ten konec byl sice super, ale mohlo to být přece jen trošku ještě víc rozepsané :-) i tak pro mě z těch 4 knih nejlepší

kika 13
03.03.2013 4 z 5

Pěkně psaný příběh,dobře se to četlo.