Best(ie) of Česko

Best(ie) of Česko https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/137808/best-ie-of-cesko-137808.jpg 3 6 6

Co o Česku soudí svět? Vidí nás jako malou bezvýznamnou zemi, nebo nás naopak chápe jako zemi, jež může do světového dění zasáhnout, či nás zná jen jako národ konzumentů piva a zkorumpovaných politiků? Odpověď bychom asi hledali těžko. Co ale soudí o své zemi samotní Češi? Jaký jsme národ a co nás charakterizuje? Petr Holec, dlouholetý redaktor týdeníku Reflex, si ve svých článcích, týkajících se témat, které hýbou naší zemí – ať politických či společenských, nebere servítky. S nezastřeným pohledem, briskním úsudkem a humorem si bere na paškál jak naše politiky a veřejné činitele, tak i samotné Čechy. ... celý text

Metroušek
04.09.2018 4 z 5

Kulisy se od napsání knihy hodně změnily, ale česká nátura se moc nemění, a tak kniha stále nabízí slušné zrcadlo českému pohodářství, a zejména jeho horším a odpornějším podobám, které dnes tak frčí. Dávám hvězdičku navíc za to, že mi tam autor věnoval odstavec. Díky! (:-)

pdoubkova
01.03.2015 2 z 5

splacanina Holcovych sloupku z Reflexu (2006-2012), rozdeleno na sekce politika (zabira pres pulku knizky, pripomene kauzy na ktere jste uspesne zapomneli), spolecnost (predevsim Pohlreichovo straseni, jak se Cesi hrozne stravuji), porno (oslava Rosenbergovy zlate ery) a krimi (rozebrani 3 starych pripadu)

tezce nevyuzity potencial, pritom stacilo sepsat nejaky uvodnik, seradit sloupky alespon chronologicky (a nemit nejstarsi na konci), dat si s tim vice prace

Petr Holec
česká, 1969
2013  56%Můj život v sametu aneb zrada přichází z Kremlu
2012  53%Best(ie) of Česko
2013  35%Hostina sviní aneb Kam emigruje Václav Klaus?