Až se zase usmíříme

Až se zase usmíříme https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496926/bmid_az-se-zase-setkame-sDz-496926.jpg 4 168 168

Ať se stane cokoli série

Nesmí ho milovat, protože je její nevlastní bratr. A možná i ten, kdo zavinil smrt jejího otce. Když se Callie vrátí po delší době do rodného města, aby tam na přání sestry a nevlastní matky strávila léto, první, koho tam potká, je Keith. Zrovna ten Keith, který před sedmi lety nejspíš zavinil nehodu, při níž zahynul její otec. Keith, kterého už nikdy nechtěla potkat, ačkoli ho kdysi zbožňovala. Okamžitě se v ní znovu rozhoří dávná bolest a hněv. Ale i nebezpečné chvění v žaludku, ze kterého je naprosto zmatená. Protože Keith je nejen člověk, kterého nenávidí. Je i její nevlastní bratr… Callie minulost vytěsnila, po celých sedm let se minulosti nepostavila, v čemž nepomohla ani amnézie, kterou utrpěla při nehodě. Svým odmítavým postojem to neulehčuje ani sobě, ani ostatním. Vypořádá se s bolestí ze ztráty? S nenávistí? Bude se snažit najít pravdu a tím i cestu nejen zpátky k sobě, ale i ke Keithovi?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Was auch immer geschieht , 2016

valika0302
31.12.2022 5 z 5

Musím povedať, že som bola viac ako spokojná. Kniha sa čítala veľmi dobre, dokonca sa mi asi páčila od nej zatiaľ najviac. Je krátka, teda rýchly čitateľ ju prelúska doslova za pár hodín.

Je na tému nevlastní súrodenci, čo veľmi nevyhľadávam, no bola som milo prekvapená, ako ma príbeh bavil. Obe hlavné postavy sú super, aj keď osobne u mňa vyhráva Keith. To aký bol láskavý, obetavý a dobrosrdečný mi veľmi inklinovalo. Callie bola tiež skvelá, no trošku ma iritovalo ako sa ku Keithovi správala. Chápem, bola v presvedčení, že jej Keith obrovsky ublížil a zničil jej život. No na druhej strane sa minulosť nedá zvrátiť a treba ju akceptovať a vyrovnať sa s tým.

Zhruba v polovici knihy vybuchne chémia medzi hlavnými hrdinami a aj sa jej postupne poddajú. Nakoniec skutočnosť ani nebola taká, ako si Callie spolu s čitaľom myslí a pravdu sa dozvedáme na až úplne na konci. Preto mi tam trošku chýba zopár strán navyše, je to také ukončené dosť narýchlo, no aj tak som s koncom veľmi spokojná, pretože láska zvíťazí, aj keď ju okolie odsudzuje.

Ralemo
25.12.2022 5 z 5

Velice povedená kniha, moc se mi líbila, zajímavý příběh se smutnou zápletkou, která zasahuje i v následujících letech do života hlavních hrdinů. Neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny, příběh se spoustou dramat, smutku, viny a odpuštění. Téma nevlastních sourozenců už jsem párkrát četla, každopádně toto bylo okořeněné smutnou událostí a tím celý příběh nabral na obrátkách. Určitě doporučuji.

evineckY
23.12.2022 3 z 5

Pro mně to byla škoda času, ještě, že jsem jen poslouchala.
Tři čtvrtě knihy o tom, jak ho nenávidí, ale chce se s ním vyspat.

nina3905
21.12.2022 5 z 5

Vydarený knižný počin. Sympatickí hlavní hrdinovia, hoci téma mierne otrepaná. Určite si však prečítam pokračovanie.

moma08
15.12.2022 4 z 5

Takových příběhů, kterých je o přitažlivosti mezi nevlastními sourozenci jsem už četla více, takže tohle nebyla žádná novinka.
Tenhle byl ale takový jiný díky hlavní hrdince, která byla uzavřená někde v minulosti a strašně těžko se přes to dostávala, po čase už mě to docela štvalo.
Kaith byl zlatíčko a byla velká škoda, že nedostal stránky na to, aby se sám vyjádřil.

happy19
12.12.2022 5 z 5

(SPOILER) Nádherná slow burn romance:-*
Mělo to jisku,všeho akorát,žádné zbytečné natahování!
Román o bolesti...ztrátě a hlavně odpuštění...tohle téma mě vždy zasáhne...
Jsem ráda,že jsem dala autorce ještě šanci,-)
Stokrát lepší než série Strmý pád...ta mě prostě neoslovila...
Těsím se na další samostatné díly!
Jsou celkem tři,-)

„Pokud jste udělali chyby, i vážné, vždy pro vás existuje další šance. To, čemu říkáme selhání, není padání, ale zůstávání dole. “

NikolaSkop
25.11.2022 5 z 5

Moc hezky pribeh. Celou dobu jsem si typovala jak to bylo a mela jsem v hlave ruzne scenare - stim ze na jeden jsem sazela! Ale omyl, bylo to jinak. Nechci vam sem davat spoiler. Takze vy co jste jiz knihu cetly jiste chapete jak to myslim a co jsem si typovala. Kazdopadne kniha je prijemna ale na Strmy pad od Bianci nema. Tesim se na pokracovani serie! :)

Bianca Iosivoni
německá, 1986