Armigerský sborník povídek a české mangy I.

Armigerský sborník povídek a české mangy I. https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302544/bmid_armigersky-sbornik-povidek-a-ceske--0lF-302544.jpg 5 14 1

První sborník yaoi povídek a yaoi (české) mangy. Většina obsahu odpovídá krimi žánru, ale autoři si připravili i fantasy, steampunk a neko. Malým unikátem jsou dva ručně kreslené komiksy.

JackieDecker
29.06.2016 5 z 5

Sborník jsem četla poctivě celý a musím říct, že od začátku až do konce to pro mne bylo jako jízda na horské dráze. Pravda, všechno to byla díla amatérských začínajících autorů, takže už z principu čtenář nemůže mít valná očekávání. Ale právě z tohoto úhlu pohledu mne překvapilo, kolik perel v sobě ukrývá. Jemná něžná fantasy vystřídaná drsnou severskou vášní, kde něco tak křehkého jako láska je ukryto v nitru hrdinných a hrdých těl svých majitelů. Následné krimi drama s sebou přináší napětí, strach i dojetí. Můžeme nahlédnout do duše a mysli sériového vraha. Nebo se jako detektiv nechat duševně i citově spoutat svým stalkerem. A na pozadí toho všeho je možné se dokonce lehce pobavit nad příběhem téměř ze života. Kde nadhled a nadsázka dělají z obyčejných věcí neobyčejné.
Jak jsem řekla na začátku, kniha je souborem povídek amatérskcýh pisálků, ale i přes to, mi poskytla nevšední zážitek a získala a zaujala své čestné místo v mé knihovničce...