Dveře do prázdnoty

Dveře do prázdnoty https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/218315/bmid_dvere-do-prazdnoty-JEL-218315.jpg 4 277 48

Archiv série

< 2. díl

Mackenzie Bishopová vede dvojí život. Není pouze normální studentkou střední školy, ale také Správkyní v Archivu, v tajuplném místě, kam odcházejí spát Historie zemřelých lidí. Mac nastoupí na Hydeskou střední a snaží se dostat svůj život do tak normálních kolejí, jak je to jen možné po tom, co se v Archivu stalo přes léto. Ale nějak se jí to nedaří. Pronásledují ji zlé sny. Mac ví, že minulost je minulost a že jí už nemůže ublížit, ale vše se zdá tak skutečné. A když se noční můry začnou vkrádat do její mysli i ve dne, začne se obávat, jestli je doopravdy v bezpečí… Mezitím se v jejím okolí ztrácejí beze stopy lidé a jediné, co je spojuje, je to, že naposledy viděli Mackenzie. Kdo za tím vším stojí? A jakou roli v tom hraje Archiv? Mac se to pokusí zjistit, ale riskuje u toho své Správcovství, vymazání vzpomínek, a dokonce i svůj život.... celý text

Fantasy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

The Unbound , 2014

Gnarly
30.01.2015

Tuhle knížku úplně zbožňuju, stejně jako první díl. Jestli se jí někdo chystá číst, opravdu doporučuju :D Štvalo mě, že Mac zase nikomu nic neříká a tajnůstkaří, ale chápu jí. A zbožňuju Wese, podle mě je dokonlej, ale chtěla bych vědět to jeho jméno :D Neví někdo, jestli bude i třetí?

Starková
24.01.2015 5 z 5

Ještě lepší, než první díl.
Och, to bylo úžasné počtení!
Nemohu se dočkat třetího dílu!
PS: Miluju tě, Rolande!

tweed
25.12.2014 3 z 5

Knížka je napsaná stejně dobře jako první díl, který mě naprosto nadchnul. I příběh je zajímavý, nicméně mě hrozně vadilo, že Mac neustále opakuje ty samé chyby. Celkově se vlatně chová úplně stejně a její postava se chová jak zaseknutá páska. Proto dávám jen tři hvězdy, nicméně už se chystám nakoupit další knihu od Schwab a věřím, že bez otravného elementu Mac, kterým pro mě v této knize byla, se do ní zase zamiluju :)

RecycledCarrey
17.12.2014 5 z 5

Úžasná kniha stejně jako první díl. Skvělé postavy, skvělý příběh, někde jsem se dokonce i zarazila a četla něco vícekrát, jak se mi to zalíbilo. A Wesley :3

warca
12.12.2014 5 z 5

Ani druhý díl této úžasné série nezklamal ! :D

lechaba
05.12.2014 5 z 5

Výborná knížka, stejně jako první díl.. Pro mě je zde vše, co od knížky čekám (překvapení - kdo bude soudit Mackenzie; napětí - celý závěr knížky; láska - Wesley)

dragonslayer
28.11.2014 5 z 5

Druhá kniha rozhodně nebyla zklamáním, jak se většinou o druhých knížkách v sériích říká. Mělo to dynamiku, neustálou nejistotu, akci a emoce.
Na tak mladou autorku je Victorie Schwab skvělá spisovatelka a nemůžu se dočkat na její další práci.
Někdy pro mě bylo těžké Mac sledovat, když se jí vyloženě nedařilo, a když měla pocity ukřivdění a slabosti, takové věci se nečtou lehce, ale nakonec jsem to překousla, a bylo to skvělý dobrodružství. + její rodiče mě nehorázně štvali :D

MisuleB
23.10.2014 5 z 5

Tak bych řekla, že ještě lepší než 1. Wesley a Roland jsou skvělí. Mac mě teda občas docela štvala, a to nemluvím o Agátě nebo jejích rodičích... Owen-no comment. Skvělá školní parta... Super, chci pokráčko. xD