Temná krev

Temná krev https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/220572/bmid_anita-blakeova-lovec-upiru-temna-kr-j6v-220572.jpg 4 168 23

Laskavost pro přítele dostane Anitu Blakeovou přímo do centra pořádného skandálu, který ohrožuje vládu Jean-Clauda. Anita se stává figurkou ve hře starodávné upíří královny, která znovu získává svou moc.

Literatura světová Horory Fantasy
Vydáno: , Epocha (ČR)

Blood Noir , 2008

Janičta
05.01.2015 3 z 5

Mám ráda tenčí knihy od L. K. Hamilton. Člověk do toho jde s lepším pocitem... pocitem, že v půlce nebude mlátit hlavou o zeď :-D
A i v tomto případě se potvrdilo, že méně je opravdu více... snad se tím autorka bude řídit i nadále :-) I když inspiraci pro příběh sebrala v nějaké telenovele či co... a ač jsem ráda že se tam pořád neskáče (v lepším případě) do postele, příběh není tak koncentrovaný, jak jsem zvyklá a nezanechal po sobě valný dojem - proto jen tři hvězdičky

OBSAHUJE SPOILERY
z toho, co se stalo v hotelovém pokoji s tygrodlaky a Jasonem jsem měla při čtení opravdu nepříjemný pocit. Vážně že jo... no jsem asi moc velká cíťa a moc to čtení prožívám, ale já to prostě vidím jako znásilnění... mužů i Anity. Ble. A všichni se z toho sebrali fakt rychle... a navrch Richard... já toho ulfrika fakt nesnášim. Neudělá snad nikdy nic úplně správně.
Jsem zvědavá co ještě autorka na Anitu naloží, protože jen ze zážitků z tohohle dílu by potřebovala intenzivní terapii a kdybych přičetla ty předchozí... Nějak mi to začíná připadat na jednu ženu fakt, fakt velkej emocionální záhul...

Betnka81
07.12.2014 5 z 5

Kniha se mi moc líbila , už se těším na další díl a doufám , že nebudeme čekat zase tak dlouho :D

Nel-ly
03.12.2014 3 z 5

Nebylo to špatný, nebylo to bohužel ani dobrý... protože se OPĚT nic nestalo. Anita si trochu zasexovala s jedním, dvěma a dalšími, hodně toho namluvila, opakovala pár cituplných rozhovorů a na konci bylo asi deset stránek akce... tahle kniha byla zbytečná, řekla bych, kratší než většina posledních dílů, i když obsahově dost obdobná, jen bych byla fakt ráda, kdyby se konečně začalo dít a řešit něco opravdu zásadního, koneckonců ten svět ty možnosti přeci má...