Alice Cooper: Poslední pokušení

Alice Cooper: Poslední pokušení https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/6912/alice-cooper-posledni-pokuseni-6912.jpg 4 64 7

Mladý Steven si prochází dětskými starostmi jako každý jeho věku. Starší kluci si z něho utahují kvůli jeho všeobecnému strachu. Na jejich nátlak vstupuje společně se záhadným principálem do Divadla skutečna kde se dívá na počátek zvláštního představení, které je k jeho smůle strašidelnější než cokoliv co zažil. Ale každá divadelní hra má svůj konec...... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Comics Centrum

Alice Cooper: The Last Temptation , 1995

Frizer
16.01.2023 3 z 5

Takový "emo-gothic" příběh který v 90. letech ještě frčel. Cure a Alice Cooper byli stále aktuální a záhadný principál cirkusu mohl být hrůzným antagonistou. Inspirované nejspíš Bradburyho "Something wicked this way comes". Vizuál není špatný a na jedno přečtení fajn, ale v běhu let neobstojí a celé mi to přišlo přitažené za vlasy již před dvaceti lety. Neil umí lepší.

lencin
28.08.2020 4 z 5

Komiks o dospívajícím chlapci Stevenovi, který o Halloweenu potká záhadného principála a jeho Divadlo skutečna.
(2008)

Mooneylan
07.03.2019 5 z 5

Krátký, temný a skvěle kreslený příběh.
Nenechte si ujít Alice Cooper, nejošklivější ženskou co kdy kdo viděl! :D

sarka9190
17.08.2018 5 z 5

Četla jsem pěkne v noci u lampy,takze za mně naprostá spokojenost.Mrazení zůstalo až do rána.

Banny_L
01.03.2018 4 z 5

Já to mám prostě ráda :).

Sandruše
03.09.2014 5 z 5

Příběh zdánlivě jednoduchý, kresba skvostná - výsledný koncept si pět hvězd zcela určitě zaslouží.

RaptoR
31.01.2013 2 z 5

Tuto knihu popsal už v jejím úvodu nejlépe sám autor. Chtěl vytvořit něco normálního. K poslechu alba Alice Coopera. Prostě nic převratného. A to se N. Gaimanovi povedlo. Nutno podotknout, že vše, čeho se N. Gaiman dotkne, nese jeho nezaměnitelný punc nadpřirozena, fantastiky i hororu. To platí i o Posledním pokušení.
Příběh ale ničím zvláštním nevyniká. Jednoduchý děj s ještě jednodušším koncem ale přece jen potěší detailní kresbou, kterou má na svědomí M. Zulli. I zpracování vyniká z průměru použitým druhem papíru a laděním do hnědých odstínů. přesto si myslím, že fandové A. Coopera si tento komiks užijí mnohem více.

Neil Gaiman
britská, 1960