Agáta Hanychová - Diagnóza: Rebelka

Agáta Hanychová - Diagnóza: Rebelka https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94807/agata-hanychova-diag.jpg 3 31 14

O celé řadě celebrit se pokoutně říká, že moc rozumu nepobraly. O Agátě se naopak šušká, že je chytrá. Kde je pravda? Jsou její společenské excesy jen součástí promyšlené image nebo zkrátka takové věci příliš neřeší? Ve své autorizované zpovědi se Agáta nevyhýbá žádným tématům. A pokud máte dojem, že o ní všechno víte z novin a na stránkách této knihy na vás žádné překvapení nečeká, pak se rozhodně mýlíte.... celý text

Amalberga
26.04.2024 2 z 5

I když to podle výsledku nevypadá, napsat memoáry Agáty Hanychové mělo velký potenciál, a to hned z několika důvodů:
1.Agáta si sice zakládá na image drzé holky, která nejde pro slovo daleko, ale ve skutečnosti se drží velmi zpátky a pečlivě si hlídá, co ze svého osobního života ukazuje a co ne. Takže kniha mohla odhalit leccos nového.
2. Agáta se už v té době pohybovala ve světě showbizu a modelingu nějakou dobu a musela zažít i vyposlechnout si spoustu zajímavých věcí a skandálů, což by čtenáři jistě ocenili.
Bohužel, kniha stojí za nic, hlavně kvůli tomu, že jazyková úroveň připomíná slohovky ze základky. Rozvinuté věty aby někdo v textu pohledal. Další problém je to, že se Agáta s ničím nemaže a sebe zajímavější věc smázne dvěma třemi větami a už skáče na další příhodu. Z tohohle spíš dávám vinu paní spisovatelce podílející se na knize. Kniha mohla být zpověď ženy, které se povedlo uspět v prostředí ne příliš přívětivému k ženám, mohl to být něco jako předchůdce memoárů Emily Ratajkowski.
Další problém knihy je nepřehledné skákání od jednoho tématu k druhému, kdy Agáta není schopná ani chronologicky vyjmenovat svoje ex.

čtenářka76
11.04.2024

Po knize jsem sáhla po přečtení článku SeznamMédium "Na Agátě Hanychové oceňuji inteligenci, chytrost, upřímnost, píli a humor. Zajímalo mě, jak k tomuto nadpisu autor došel. Nepatřím do klubu holčiček a o Agátě nevím co si myslet. Po přečtení knihy, jsem stále na stejném místě. Nebylo tam nic, co bych si nepřečetla někde na seznamu a zcela určitě nespojím s Agátou slova chytrost, upřímnost a humor. Za mě zbytečná kniha.

tisha8409
05.08.2015

Tak ta poslední věta si sakra protiřečí. O všem, o čem se tam píše, Agáta promlouvá veřejně a ochotně od doby, co je "selebrítou", takže jaképak překvapení?

Tejezka
13.11.2014 2 z 5

Od knihy jsem očekávala rozhodně víc..Ale i tak jsem to měla přečtený během hodiny a půl :)

pavla6419
04.11.2014 3 z 5

Kniha nepatří rozhodně mezi nejlepší autobiografie, ale ti co mají Agátu rádi by si ji určitě přečíst mohli. Já sama ji přečetla za tři hodiny, je to příjemné čtení a člověk se dozví i nějaké zajímavé story ze života Agáty. :)

KimPossible
30.06.2013 1 z 5

Knihu jsem si koupila, jelikož jsem fanynka Agáty, ale kdybych si jí nekoupila o nic nepřijdu...když si přečtete archiv super.cz vyjde to nastejno ;)

stefi61
26.06.2013 odpad!

Brak!!! Nečíst a nekupovat!

ewisek22
30.01.2013 1 z 5

Knihu jsem si zapůjčila a přečetla jen z toho důvodu, protože mám Aguš ráda. Čekala jsem ale mnohem víc "pikantností" a rebelií, které ještě nevyšly v různých bulvárních plátcích...bohužel se žádné "odtajnění" tajemství nekonalo...taaakže jedna velká NUDA. Jedna hvězdička za fotky.

MissDior13
20.11.2012

a nejhorší na všem je , že tam jsou hrubé gramatické chyby!!! bože když už ani v knihách není použit správný český jazyk tak kde? nehoráznost!

ypetray
27.06.2012

Spíše mi to připomíná parodii na knížku. Protože forma i obsah odpovídá spíše časopisu (spousta fotek, velikost písma). O obsahu ani nemluvě. :-(

rihapa
13.03.2012 1 z 5

Knihu jsem si koupila a přečetla až do konce! Nelíbí se mi jak je kniha napsaná, určitě by se Agátin život dal popsat mnohem lépe a záživněji!! Velká škoda!!!!

coles
02.12.2011 2 z 5

Stačí si prečítať len dvadsať tridsať stránok a je toho dosť. To je skutočne asi literatúra súčasnosti. Neodporúčam nikomu, ak jeho prioritou nie je bulvár.

jprst
30.11.2011 odpad!

Názorný příklad, co všechno se dá vydat a prodat jako literatura. Na druhé straně je pravda, že každé zboží si najde svého kupce, takže asi existují i tací, kteří taková díla nejen čtou, ale dokonce i kupují. Nekoupil jsem, půjčil jsem si, přečetl jsem a nemýlím se.

welna
25.11.2011 3 z 5

Její sebevědomí a sebeláska jsou stejně velké jako její p...

Zita Marinovová
česká, 1968