Advent

Advent https://www.databazeknih.cz/img/books/55_/55183/advent-55183.jpg 4 17 5

Publikace vymezuje základní principy probuzení své vlastní duchovní podstaty na základě Kundaliní-šakti jógy.

Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Krigl (Agentura Krigl)

Advent , 2004

AnickaG
12.08.2013 4 z 5

Knížka je to bezpochyby úžasná a silná. Spousta věcí mě oslovila, v mnohém rezonovala. Cítím ale, že jsem k jejímu pochopení nedospěla ještě úplně. Jsem nastavená spíše na intuitivní a pocitové vnímání, takže jsem se často ztrácela v pojmech a (pro mě) abstraktních popisech fungování vesmíru a "toho všeho", božstev, čaker, nádí, ... Věřím, že pokud se v budoucnu znovu dostanu k jejímu přečtení, dojem ze čtení a celkové pochopení budou zase úplně jiné.

AlenaBul
08.10.2012 5 z 5

Komu se tato kniha dostane do ruky, ten může mluvit o životním štěstí!

OKT
16.06.2012 4 z 5

K této knize jsem se dostal přes knihu Legenda o Dagad Trikonu.
Přes počáteční obtíže se sehnáním knihy- žádné knihkupectví ji nemělo a ani
neznalo. Napsal jsem vydavateli Legendy o Dagad Trikonu a ti mi knihu poslali, a
to hned v několika výtiscích. O knihu měli zájem i moji známí. Informace v knize
jsou přímo "bomba".
Kvůli tomu, co autor popisuje a praktikováním sahadžajogy, která s tím úzce
souvisí, se dělaly výpravy za poznáním a bylo to předmětem hlubokého utajení po
dlouhá staletí a tuto pravdu znali jen "vyvolení".
Informace a praktikování mají zásadní vliv na evoluci lidstva a krásně doplňují
učení Hoo'ponopono, popsané v knize Svět bez hranic.
OKT

olgaz
18.01.2012 5 z 5

Vyborna kniha ktora dava otazky aj duchovne odpovede. Vrelo doporucujem

Radha
14.01.2012 5 z 5

Táto kniha mi dala odpovede na všetky otázky, na ktoré mi roky nikto nevedel odpovedať. Ak hľadáte a nedostávate odpovede, prečítajte si túto knižku pekne postupne až dokonca. Uvidíte, bude až neuveriteľné ako sa Vám zmení pohľad na svet, zrazu zistíte, že tu nie sme len tak náhodou... výborná kniha, čítala som ju dva razy po sebe a rada si v nej čítam hoci kedy keď ma napadne.
Andrea BA

Gregoire de Kalbermatten