A včely se vyrojily

A včely se vyrojily https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/38264/a-vcely-se-vyrojily-38264.jpg 4 30 12

P.T.
26.06.2019 5 z 5

Čtivý crazy humor, příjemné odpočinkové čtení.

alena755222
03.05.2018 5 z 5

Kniha, která neuškodí, rozesměje svým neuvěřitelným příběhem vypravejiciho chlapce o své,ve svých experimentech "bláznivé" matce a spícímu otci po většinu svého života,se zápletkami, které pobaví.
Četla jsem ji o volnu,a opravdu jsem si u ní odpočinula.
Nečekejte mnoho,ale ani málo.
Překvapující je, že autor je úplně jiného žánru, než jakým začal v této knize, přesto v ní najdete i poučné informace a znalosti vsazené do příběhu.

Peršanka
18.11.2017 5 z 5

Naprosto praštěné vyprávění, veliká legrace a nadsázka.

Midudedi
18.11.2017 2 z 5

Pro mne osobně docela zklamání. Dobrý námět s výborným, ale nevyužitým potenciálem. Podle mě je Neff příklad toho, jak se to dělat nemá, v protikladu k například Durrellovi a jeho rodině a jiné zvířeně, tak se humor dělat má. Durrell smích nad otevřenou knihou, Neff pocit promarněné šance, navíc se mi text zdá nafoukaný až snobský. Ale může to být o vkusu, nikomu nerozmlouvám.

bertrand
07.09.2017 4 z 5

Pokusy o vyřešení technologických přestávek, tatínek je silný spáč neboť spí neustále, papoušek co dělá jako lednička, tajemství tety Alexandry...
Dávno tomu, co jsem objevil tuto bizarní roztomilost v babiččině knihovničce. Od té doby se k ní pravidelně vracím. Nikdy nezklamala.

Elischka
20.05.2017 4 z 5

Moje oblíbená z dětství. Doporučuju sehnat a doplnit si vzdělání

učtese
16.04.2017 5 z 5

Úplnej balzám na moje mze !

SirokO
08.05.2016 3 z 5

Vůbec nevím, jak se ke mě kniha dostala, ale pustil jsem se do ní. Zajímat mě ale začaly osudy postav až v půlce. Jsem rád, že už ji mám za sebou!

mulderka
03.04.2015 4 z 5

V rámci české literatury v té době vydávané to muselo být úplné zjevení. Velmi dobře si pamatuji, jak jsem se při některých pasážích /přebarvené morče, odpalování rakety.../ řezala smíchy. Neúnavná a vynalézavá maminka mi je dodnes velice sympatická. Jen jazykový styl mi nepřipadal na to, že vypravěčem byl malý kluk, moc věrohodný.

inikori
26.11.2012 4 z 5

krásná absurdní karikatura

p.stranska
19.11.2012 4 z 5

tuhle knížku kvalitou přirovnávám ke Kapkově Elvíře v lázních. jemná oddychovka, která se dá číst v každém věku

machalcz
08.03.2011 4 z 5

Tato kniha v době kdy jsem ji četl byl velmi vtipný oddech. Dobře se četla a dodnes mi utkvěla v hlavě i s detaily děje. Mohu jen doporučit

Ondřej Neff
česká, 1945
1998  77%Tma
2007  79%Tma
1989  94%3x Kája Saudek
1988  79%Měsíc mého života
2007  64%Jeruzalémský masakr motorovou pilou

Kniha A včely se vyrojily je v