A pak na mě mrkla

A pak na mě mrkla https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/472459/bmid_a-pak-na-me-mrkla-QqA-472459.jpg 4 38 11

Timon je malý kluk s úžasnou fantazií a právě s rodiči jede na prázdniny k moři. Hurá na pláž! Na pláži je spousta zábavy, může dělat z písku bábovičky, stavět hrady anebo… vytvořit obrovitááánskou velrybu, jakou svět neviděl. Jenomže to není jen tak obyčejná velryba. Tahle velryba je totiž nejlepší Timonova kamarádka, která ho vezme na vyjížďku snů.... celý text

Cattaclysm
18.02.2024 5 z 5

Kniha nás celou rodinu moc baví. Mně se nejvíc líbí lehce sarkastický humor, který v dětských knížkách moc nebývá A taky české reálie ježdění k moři nebo cestování s dětmi – zkrátka situace, které spoustu z nás dobře zná. Syn zase miluje krásné velrybí ilustrace.

spookee
15.09.2023 3 z 5

Oproti Králíkovi výrazně slabší počin. Ani to dobrodružství není tolik dobrodružné. Ani děti jí tolik nefandí, zatímco Králíka čteme několikrát do měsíce, na tuto už si ani nevzpomeneme.

simca9342
29.04.2023 5 z 5

Malý Timon nás spolu s rodinou vezme na výlet k moři. Malý problém je ale v tom, že malý dobrodruh nemá rád daleké cesty a vodu. Ano v tom se shodneme oba... teda já nemám ráda to první, ale kufr narvaný knihama to jistí :) Jak to dopadne u Timona uvidíte sami hlavně v okamžiku, kdy na něho něco mrkne ;)

bibi.r
25.04.2023 3 z 5

Pro děti 4+.

Zaujaly ilustrace, ale příběh už méně. Očekávala jsem hodně, ale příběh mě ani děti až tak nezaujal. Trošku nuda asi jsme byli zrovna naladěni na nějaké větší vzrůšo.

muchomurka
18.02.2022 4 z 5

Milý příběh, který jsme si musely s Bambulkou projít několikrát. Ale stačí si půjčit z knihovny.

lenka7767
01.01.2022 5 z 5

Me se knizka moc libila a i detem. Cteme spolu s Kralik je taky jenom clovek velmi casto. Libi se mi, ze autorka dokazala obe knizky propojit i kdyz v prvni knizce kralik nakonec umrel. S detmi se porad smejeme, kde kralik zase lezi a co vyvadi. Doporucuju koupit obe najednou.

Knihomolka506
30.11.2021 5 z 5

Mrkla na mě?
Kdo, co?
To vám prozradí Timon, který s rodiči navštíví ubytování u moře. Kromě žlutého materiálu vhodného téměř na vše kromě jezení a házení do očí se skamarádí s někým neznámým...

broskev28
10.11.2021 3 z 5

Nebylo to špatné, ovšem podobně jako někteří čtenáři nostalgicky vzpomínám na Králíka. Už jen z toho důvodu, že spousta našich malých čtenářů cíleně vyhledává knížky o králíčcích, které mají jako domácího mazlíčka.
Ale znáte někoho, kdo má doma zlatou pískovatou?

Atlantis
12.08.2021 4 z 5

Příjemná kniha. Krásně nakreslená, s magicky střeleným příběhem, který celou dobu sice tušíte, jak dopadne, ale pro malé čtenáře šlo určitě o příjemný zážitek. Četli jsme s pětiletou dcerou a nestěžovala si. Ilustrace jsou opravdu povedené - vtipné, detailní, skvěle se hodící ke stylu vyprávění.

lucie3725
23.05.2021 4 z 5

Souhlasím, pěkná kniha, ale Králík nasadil laťku tak vysoko, že nepřeskočila.

aydam

2021  85%A pak na mě mrkla
2020  80%Zima: Interaktivní mluvící kniha
2020  %Podzim
2020  %Jaro

Kniha A pak na mě mrkla je v