36. týden

36. týden https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127923/bmid_36-tyden-1jc-127923.jpg 4 115 38

Brantevik série

Prší už celý týden. Léto v malé rybářské vesnici Brantevik pomalu končí. Nejlepší přítelkyně Agens a Johanna, které jsou těhotné a za pár týdnů čekají narození dítěte, tady tráví dovolenou s rodinami. Společně si vyjdou do staré přístavní restaurace. Prožijí příjemný večer. Jenomže příští ráno, když se všichni probudí, zjistí, že Agens zmizela Její zmizení vzbudí velkou pozornost. Policie i média se snaží záhadu objasnit. Je to boj s časem a všechno nabere nečekaný obraz, když se na břehu moře najde tělo zavražděné ženy... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Víkend

Vecka 36 , 2010

bigben
15.04.2023 3 z 5

Dobrá detektivka, až na ten konec...

Marci34
05.02.2023 5 z 5

Podařená detektivka, přečteno jedním dechem, dobře se četla. Hned přecházím na pokračování.

Pavlína2019
25.05.2022 5 z 5

Mrzí mě, že jsem tuto knihu četla až po přečtení jejího druhého dílu.
Takže jsem již tušila...

Vůbec mě ale nemrzí, že jsem se k ní dostala.

Musím říct, že je výborná, četla se mi moc dobře, není dlouhá, ale má spád. Čte se sama, má výborný děj.

Je to samozřejmě citlivé téma.
Ale jak říkám, je napsaná dobře.
Líbila se mi a všem ji doporučuji.

tamdr
08.01.2022 3 z 5

nevím,nevím jestli se k této autorce ještě vrátím,sice jsem to dočetla,
ale chybí tomu náboj,šťáva,je to zdlouhavé,nudné

čef
07.10.2021 4 z 5

Tváří se to jako detektivka, ale je to hlavně o těhotenství, manželských neshodách, porodech a krádežích dětí. Také možná o hlouposti policajtů a dalších zúčastněných postav. Kniha se přečte velmi snadno, o žádné hluboké myšlenky nezakopnete. No, četl jsem již horší.

martin3554
10.06.2021 3 z 5

Druhá série od autorky, Sofie Sarenbrant. Nebylo to špatné, napínavé, ale série s inspektorkou Emou Skoldovou je lepší.

Petraca
20.01.2020 5 z 5

Kniha se mně líbila od začátku až do konce. Pro mě čtivá a super. Hned jsem běžela pro druhý díl a další knihy této autorky.

Makii
11.01.2020 3 z 5

Je to krátké a mohlo být ještě kratší, podle toho, jak se v knize nic nedělo :-D Kdo a proč je pachatelem si lze snadno domyslet už skoro na samém začátku. Pár kapitol mi přišlo úplně mimo mísu a přišlo mi, že byly v knize, jen aby se nějak zaplnily strany (*spoiler* - např. z ničeho nic se objeví nevlastní bratr?? Proč??). Také překlad mi přišel slabší. Ale proč ne, prostě ne úplně top detektivka, ale své čtenáře si najde.

Marcik7
29.10.2019 3 z 5

nebylo to vysloveně špatné, ale nemělo to šmrnc, prostě nevyužitý potenciál, škoda

ennlady
03.10.2019 3 z 5

Není to špatná knížka, ale nějak mi tam chyběl nějaký náboj nebo šťáva, prostě mi to přišlo takové trochu ploché a postavy ne moc výrazné. Ale když se děj trochu víc rozběhl a začetla jsem se, nemohla jsem přestat. Doporučuji čtenářům, kteří mají raději volnější četbu. Jo, a konec částečně otevřený, ale to už tady bylo uvedeno.

JaKa1974
05.08.2019 5 z 5

Napínavá a čtivá kniha, závěr je otevřený, proto jsem pátrala a zjistila jsem, že je druhý díl - Místo tebe. Takže si budu muset pořídit, abych věděla, jak to bylo dál....

denča1000
04.07.2019 4 z 5

Od začátku velmi čtivá kniha. Ačkoli to je krimy, tak na mě působí příjemně. Přečtena za necelý 1 den. Od začátku jsem tušila, kdo za únosem vězí a můj tip byl správný. Konec se mi nelíbil, protože byl otevřený, ale možná mí kniha pokračování, v tom případě po něm rozhodně sáhnu.

skubby
14.06.2019 5 z 5

Krásná kniha, do poslední chvíle jsem nevěděla, kdo za vším stojí....

Lenkafrankova
14.06.2019 5 z 5

Pěkně napsána, hezky se četla.

Ywonek
24.05.2019 4 z 5

Byla to fajn detektivní oddechovka, ale ten konec mě rozsekal :(

Martiiiik
27.09.2018 4 z 5

Dobrá detektivka, jednoduchý děj, zajímavé téma.. Je taková odpočinkovější, jednodušší oproti jiným severským autorům :-) Stojí za přečtení :-)

SilvieSisinka
10.09.2018 5 z 5

Skvělá čtivá oddechová detektivka.Jen konec vypadá na pokračování....no uvidíme co bude :-)

SimonaP
29.05.2018 3 z 5

Opět čtivá detektivka, ale čekala jsem nějaký větší zvrat, přemýšlela jsem, kdo by to mohl být a pachatel mě docela zklamal.

astra3
18.02.2018 4 z 5

Slušná detektivka na 1 večer.

Vatter83
17.02.2018 3 z 5

Bohužel čteno v opačném pořadí (první dil Místo Tebe), i tak napínavé a čtivé.