3. vlna?


ijcro
ijcro 03.12.2020 v 19:26

Čistě spekulativní otázka, byla dneska odstartována třetí vlna a kdy je možné očekávat její rozjezd? Na Vánoce, nebo na Nový rok nebo vůbec nepřijde?

Paulett199
Paulett199 03.12.2020 v 20:16

Já myslím, že mnozí z těch, co se nadšeně nahrnuli do Pepca apod., budou mít veselé vánoce s covidem...

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 03.12.2020 v 20:21

Dobrý den, mohl by jste si nandat roušku a potom vám pomůzu...
No, já jí nemám...
To máte smůlu...

Za pět minut na mě mával nadšeně při z tesca: No vidíte, já vás vůbec nepotřeboval...

Kdy přijde třetí vlna? Řekla bych, že do týdne po té druhé....
Přeci chvíli trvá, než se to na lidech projeví, že...

Text příspěvku byl upraven 03.12.20 v 20:27

Eicherik
Eicherik 03.12.2020 v 20:24

Doufám, že než přijde 3. vlna, tak stihnu vrátit knihy z knihovny. :-)

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 03.12.2020 v 20:51

Eicheriku, myslím, že do Vánoc to bude ok, tak čti, a užij si to :) ale nezapomeň, že to je uzavřený kruh. Když jdeš něco vrátit, nic si nepůjčíš? Já vždycky jo... :D

Eicherik
Eicherik 03.12.2020 v 21:11

Lenka.Vílka: Snažím se o rovnováhu. Doma chci mít maximálně 5 knih a průběžně je vracím. :-)


kollektor
kollektor 03.12.2020 v 21:17

Při šesti tisících na začátku podzimu se bilo na poplach a předpovídalo se, že nás čeká katastrofa. To se splnilo. 1. místo na světě v několika ukazatelích. Teď máme těch šest tisíc skoro taky a lidi mohou do hospod a do restaurací. Počet nakažených zase poroste. Teď akorát bude rozdíl v tom, že si málokdo bude chtít kazit Vánoce a při mírných obtížích na žádné testy nepůjde a bude tak šířit nákazu dál. Čekají nás tři nejstudenější měsíce v roce a při nízkých teplotách se prodlužuje infekčnost virů a zvyšuje se i jejich aktivita. Jaká máme opatření? Teoreticky nějaká, prakticky minimální. Při ochotě nemalého počtu lidí nedodržovat opatření vůbec ani v době, kdy jsou ta nejpřísnější, můžeme očekávat během ledná rekordní čísla. Můj tip je 20 tisíc. Jenom. Kvůli omezené testovací kapacitě. Otevření obchodů chápu, je to jedna z mála šancí jak umožnit aby obchodníci přežili. I když mnozí padnou. Ale hospody? To je šílenost. Ti lidé z nich pak budou šířit nákazu dál v rodinách, v zaměstnání atd. Hospody měly zůstat zavřené a kompenzace dosud vyplácené obchodům měly jít nově hospodským.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 03.12.2020 v 21:23

Eicherik: hmm, jdu si v pondělí pro pět, vracím sedm a pět si půjčím znovu kvůli 90 dnům, nějak jsem malá četla, no... Není to ideální matematika, ale až si tyhle vyzvednu do konce roku žádná rezervace. A moc se těším na nového Larse Keplera ♡

Janadvorackova
Janadvorackova 04.12.2020 v 17:09

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

vlkove
vlkove 06.12.2020 v 21:16

To je těžké říci. Můj otec nemoc prodělal. Nikam nechodil, jen jednou šel za zaměstnancem. Zaměstnanec vůbec nevěděl, že to má. Takže můj otec věděl dříve než on, že je nakažený. Hodně jsem se báli. Tátovi je 45. Ale musím přiznat, že je hodně náchylný k nemocem. Má problémy se srdcem, dýcháním, cholesterolem atd. Takže opravdu děs, co z toho bude. Nakonec měl otec jen dva dny horečku, trochu ho bolelo v krku a dále už nic. Nikdo z rodiny nákazu nechytl. Zdůrazňuji, že jsme s otcem v jedné domácnosti a někdy po sobě dokonce pijeme ze sklenice atd. Takže jsme denně v těsném kontaktu. Já opravdu nevím co si myslet. Nemohu potvrdit, že je nemoc tak strašlivě nakažlivá.
Máte někdo podobné zkušenosti? Vím, že může mít nákaza i hrozný průběh. To nám je denně zdůrazňováno.
K tématu dodám, že třetí vlnu, já osobně očekávám v lednu. :/
Je to prostě hrozná situace. Moc bych se chtěla vrátit do školy.
Na celé situaci je nejhorší, že tak nějak nevidím konec.
Jinak k otevření hospod. Já si nemyslím, že to je to největší zlo. Ty podnikatelé prostě potřebují mít otevřeno. Pokud zavírání půjde takto dál, tak nevím, jestli nám tu nějaké restaurace a podobné podniky zůstanou. Mám s těmito lidmi obrovský soucit, oni chtějí pracovat ale nemohou...
Velké řetězce jako je např. Globus, tak ty na tom vydělají. Když už jsme u Globusu, tak vám musím říci, co se mi nedávno stalo. Ještě v době nejtvrdších opatření, jsme se vydala po roce a půl do Globusu. Řeknu Vám, že tolik lidí, jsme snad ještě v žádném obchodě nikdy neviděla. Upozorňuji, že jsem byla na nákupu v úterý v 11:00 hodin, takže se nejednalo o žádnou odpolední sobotu.

kapr
kapr 08.12.2020 v 09:08

Domnívám se, že stále máme co do činění s první vlnou. Pouze s ní podle měnícího se stupně přijatých opatření cvičíme. Začátek jsme zvládli na jedničku, Slovensko by si zasloužilo dokonce tu lepší s hvězdičkou. Jak se blížilo léto a prázdniny sílil tlak na rozvolňování. Na jedné straně stála většina otrávených obyvatel, na druhé snad všichni lobisté. Píše se to myslím správně se dvěma b. Vláda dělala co mohla, ale nakonec podlehla tlaku ze všech stran, koneckonců jsou to také jenom lidé, a měli i sami podobné pocity jako většina z nás. Samozřejmě jsme to přehnali, rozvolňovat - prosím, ale ty krůčky měly být daleko kratší a regulace jemnější. I já sám jsem vyjel postupně na dva týdenní pobyty, první v červenci - júli, druhý v srpnu - auguste. Volil jsem tentokrát domácí pobyt, na své oblíbené Slovensko jsem letos nezajel, více - méně v obavě, že se hranice zavřou, nebo akce budou zrušeny. Vybral jsem nejspíše dobře, cestoval jsem vlakem, a kupé jsem si vybíral tak, aby mým spolucestujícím byla maximálně jediná osoba. I skupiny, se kterými jsem trávil čas se skládaly převážně z rozumných a soudných lidí tak, že žádné nebezpečí nákazy zřejmě paradoxně nehrozilo. Jinak karanténu jsem si odbyl mezi prvními, již na počátku března. Navštívil jsem tehdy svého praktického lékaře, který se právě vrátil z lyžovačky, a tento dárek si odtamtud přivezl.
Dnes už, po první bitvě, a první prohře, jsme už poněkud chytřejší. Regulovat se musí co nejčastěji, pravidelně, postupně, a opravdu jemně.
Noční zákaz vycházení byl sice naprostým nesmyslem, vycházel však ze snahy vyloučit shromáždění alkoholizovaných účastníků, u nichž reálně hrozil pokles soudnosti a ztráta pudu sebezáchovy. Podobně tomu bylo s uzavíráním všech malých prodejen, míst kde by si bylo možné zakoupit boty, oděvy, ale i papírnictví, železářství, prostě prodejny do kterých rozhodně nechodíte každý den, ale jednou týdně se v nich často zastavíte, a každý měsíc, dva se stává v řadě případů jejich návštěva nezbytnou potřebou.
Hospody, téma samo o sobě. Pivo zdražilo, zdražily i cigarety, a zavření hospod představovalo zvláště v menších místech v podstatě zavření klubů důchodců. Co to udělalo s psychickým zdravím společnosti se projeví až v celoročních statistikách sebevražednosti, zvláště u osaměle žijících jedinců. Na následující navazující otevření hospod do určité hodiny samozřejmě všichni zareagovali tak, že měli všichni otevřeno právě do oné povolené hodiny. Z toho plynoucí návaly v hromadné dopravě na sebe samozřejmě nedaly dlouho čekat. Správnější by zřejmě bylo naprosté rozvolnění, při kterém by ty podniky, které podávají teplé jídlo mohly podávat nápoje ještě hodinu po uzavření kuchyně. Další hodinu by měli hosté na dokončení konzumace a opuštění prostor. Možná by pomohlo, kdyby si zavíračku zvolily svobodně všechny podniky, byla by vždy v celou, případně v půl. Podmínkou by ovšem bylo, že v týdnu by ani v jednom dni nesměla být v tom kterém podniku ve stejnou dobu. Tím by se odchod návštěvníků rozprostřel tak, že by návaly nikde nehrozily. Ještě by to asi bylo spojeno s podmínkou, že ona nejpozdější hodina v týdnu, který si onen podnik vybral, by nemohla připadat na pátek, (? sobotu.)
Další možností je pak zavření všech podniků tohoto typu, které NEpodávají tzv. hotová jídla.
Oněm ostatním podnikům je na druhé straně potřeba přiznat, že nejsou jen pouhými nálevnami, ale též důležitými sociálními zařízeními. V případě, že jsou zavřeny, nezbývá nežli se pohybovat mezi zbývajícími možnými místy. Tedy u majetnějších od jedné stanice metra, kde v některých hodinách bývá WC otevřeno, ke druhé, těm druhým pak zbývá už jen pohyb od parčíku k parčíku. V mém případě pak s poločasem padesáti minut. Po dvou hodinách už začíná být situace poněkud tristní.
Ještě abych se vrátil k oněm vařícím zařízením. U nás doma nevaříme. Tedy obvykle. Jediným zdrojem jsou pro mne tedy právě ona vařící zařízení. Právě proto se přimlouvám za opatření typu jeden člověk, respektive jedna rodina u stolu raději, nežli je úplně zavřít.
- pokračování příště -

Text příspěvku byl upraven 11.12.20 v 03:48

Janadvorackova
Janadvorackova 08.12.2020 v 15:41

Kapr: Začátek jsme zvládli, protože "přišel ten s tou tabulkou a pak už nikdo nepřišel..." nebo jak to premiér říkal :).
Nevěřila bych, že muselo napadnout v podstatě externistu vypracovat model šíření. A ještě to vypadalo, že ta jeho tabulka nebude nikoho zajímat, protože Hrabiš nevěřil.
Jinak to píšete pěkně.

Nemůžu akorát souhlasit s tím, že vláda zvolnila, protože to jsou také lidí a oni přeci podlehli tlaku.
Teďka můžou podlehnou nemoci jen kvůli tomu, že se přes léto nechovali tak, jak měli. Lidi neměli jet na dovolené, roušky ve vnitřních prostorách měly zůstat víceméně všude.
Podlehli tlaku lidí jenom kvůli volebním hlasům. Protože upřít něco stádu, když hrozí, že pasáčka nebude následovat...
Od toho se té instituci říká "vláda," aby tedy dělala rozhodnutí, která nebudou jenom příjemná. Jak píšete, vymyslí blbost typu nočního vycházení, ale nad zřejmými věcmi je dumat nenapadne.
Lidi se chovali, jako kdyby virus posledního června zmizel a objevil se až prvního září. A teď to máme.

Ségru stavěli policajti, když šla z odpolední.
Prý "Kde máte od zaměstnavatele potvrzení?"
"No, nemám, žádné mi nedal."
"Tak příště ho mějte..."
"Když mi ho nedá, tak asi těžko."
Neříkali na začátku, že policie nebude vyžadovat papír? Nakonec v jejím případě, kdyby chtěli, mohli si to ověřit a ušetřit řeči.

Jako upřimně, když se Prymula objevil v té restauraci, porušil svá vlastní pravidla a ještě trval na tom, že on přeci za nic nemůže, kdyby se to dohnalo hodně do extrémů, tak ho jako vojáka v době nouzového stavu postaví ke zdi.
A ono nic. Snad ani trest? Vyšlo najevo, že nařízení mělo blbou formulaci, nebo co, (pak už jsem to nesledovala, kroutila jsem hlavou).

Kroutím furt. Dneska jsem potkala houf žáků jedné místní speciální školy. Kluk v packách nějaké dělobuchy a pořvával na kolemjdoucí, jakej že je frajer. Prskal kolem sebe, pusu nezakrytou... No, oni prý nemusí... Výjimky jedny.

kapr
kapr 09.12.2020 v 20:43

Dneska jsem konečně po několika měsících měl poprvé teplé jídlo - hotovku - v restauraci. Můj ubohý trávicí systém - doma nevaříme - si snad musel myslet, že je státní svátek.

Eicherik
Eicherik 10.12.2020 v 09:30

kapr: My si užili zážitek z oběda v restauraci v pondělí. Znovu se chystáme zítra. Ale co bude on pondělí?

bamba
bamba 10.12.2020 v 10:10

kapr - ja by som s tým chválením Slovenska chvíľu počkala. Momentálne je jeden /83/ vzdialený príbuzný na Jis - a asi zaberá miesto koroňákom a možno šarapatí naprieč štatistikami - dostal porážku a nemá kovid.

bamba
bamba 10.12.2020 v 10:12

ja teda varím /lebo deti/ - pomaly ako v televízii - teda až na tortu - tú nedám za 15 minút ani náhodou. Kuchta ten zvyšok istí.
Čo je to reštaurácia? Niečo s okienkom a plastovým obalom?

kapr
kapr 10.12.2020 v 10:54

bamba ad 1 - držím palce, ad 2 - poctivě přiznávám, že já za těch 15 minut nedám snad ani pouhé umytí nádobí po studené svačině nahrazující vše, počínaje snídaní a konče večeří!

bamba
bamba 10.12.2020 v 11:34

3 vlna znamená, že znovu mám robiť dukátové buchtičky?

Eicherik
Eicherik 10.12.2020 v 12:16

Nechal bych otevřené obchody, restaurace a knihovny.
Zavřená bych nechal divadla, koncertní sály a sportovní stadiony.

Text příspěvku byl upraven 10.12.20 v 12:28

Janadvorackova
Janadvorackova 10.12.2020 v 18:15

Restaurace na výdej. Ať se komplet a navždy přeorientují.
Nikdy jsem nepřišla na chuť stravovat se s cizími lidmi, čichat x různých vůní, být pak tímhle vším cítit a nakonec zjistit, že mi to vlastně nechutnalo.
Být svědkem různých stravovacích návyků a účastníkem rušivých konverzací.
Mít v šopáku hořkou okurku a na obyčejném smažáku kupu pepře, ještě k tomu se strouhankou neopečenou, kyselé brambory, tvrdou rýži, mouchu v džusu... už nikdy.
Co je na tom uvařit si doma? Kolikrát za tu cenu i dvakrát tolik.

Zajímalo by mě, jestli restaurace fakt někomu chybí.
Tedy krom zaměstnanců...

Text příspěvku byl upraven 10.12.20 v 18:16

Dudu
Dudu 10.12.2020 v 18:50

Janadvorackova, a co když razíš někam na výlet, pak je přeci skvělé, když si člověk má kde vklidu posedět, něco dobrého zkonzumovat - a ne všechny restaurace vaří špatně. Ten smažák je většinou takový nejistý - já si raději vyberu plněné bramborové knedlíky, nebo nějakou chutnou polévku - jak je na výběr zelňačka, neváhám.

Eicherik
Eicherik 10.12.2020 v 19:25

Nejsem zaměstnanec restaurace a tyto podniky by mně chyběly.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 10.12.2020 v 20:13

Mě zaujali samoobslužné pípy. Projdete se přírodou a zároveň napojíte. Chlastat do němoty jenom proto, že konečně otevřeli hospody je stejně ubohý jako chlastat do němoty celý rok. Jako kdyby některým cvaklo a následně hráblo :(

encyklopedie
encyklopedie 10.12.2020 v 21:04

..zavřít hospody? ...a kde se bude scházet česká elita, která po 15 pivech "vyvede" Česko k lepším necovidovým zítřkům.... lidi neblázněte .....

bamba
bamba 10.12.2020 v 21:08

Janadvorackova - ja mám reštaurácie rada - je to možnosť, keď sa človek vracia uťahaný z túry najesť sa. A nevadia mi cudzie reči - dokonca sa kvôli tomu zviezlo moje dieťa v najnovšom testovacom modely Aston Martin - pretože nebol voľný stôl a jediné voľné miesto bolo pri šéfovi britskej polície.



Vložit příspěvek