3. vlna?

DISKUZE » Volná diskuze


Clint
Clint 10.12.2020 v 22:26

Janadvorackova - s dovolením nemůžu souhlasit. Přece nemůžete chtít, aby se restaurace navždy přeorientovali jenom proto, že vy jste jim nepřišla na chuť. Je to podnikání jako jiné, na restauracích není nic špatného.

Jinak ohledně vládních kroků - chaotické kroky vlády a současné plošné omezení je dle mého špatně. Vláda by se měla orientovat na ochranu ohrožených skupin a ne decimovat celou zemi pomocí plošných opatření. To se nám, jako společnosti, šíleně vymstí.

Eicherik
Eicherik 11.12.2020 v 11:55

Černý humor ze sociálních sítí:

"Předpokládám, že hospodští už si vybírají stromek, ale ne vánoční..."

Konec slov. Jdu podpořit oblíbenou restauraci. :-)

Dudu
Dudu 11.12.2020 v 15:38

Eicherik, vakcína se už vaří, takže za pár týdnů už nebude třeba řešit špagát a vše se vrátí do normálu. Já sice bych žádnou do sebe dostat nechtěl, ale asi mi nic jiného nakonec nezbude, když to bude v Německu povinné - tedy když člověk bude chtít zůstat v práci.

siena
siena 25.12.2020 v 16:06

S dovolením vložím odkaz na rozhovor s docentem Jiřím Trnkou, který působí na Ústavu biochemie, buněčné a molekulární biologie na 3. lékařské fakultě UK. Od března 2020 je také členem iniciativy Model antiCOVID-19 pro ČR, vědeckého kolektivu, který se zformoval na půdě Centra pro ekonomický výzkum a doktorské studium v rámci Univerzity Karlovy.

Pan docent v něm vysvětluje jak je to s těmi pomyslnými "vlnami" epidemie, ale hlavně vysvětluje proč je nutná proočkovanost populace. Vysvětluje, jak je to s vakcínami, s jejich vývojem, s případnými nežádoucími účinky...

Naše vláda si neuvědomuje vůbec nic, obává se docent Jan Trnka z iniciativy antiCOVID-19
(A2larm.cz, 24.12.2020)
https://a2larm.cz/2020/12/nase-vlada-si-neuvedomuje-vubec-nic-obava-se-docent-jan-trnka-z-iniciativy-anticovid-19/

Text příspěvku byl upraven 25.12.20 v 16:11

kollektor
kollektor 22.07.2021 v 16:44

Kdybych uměl předpovídat tažená čísla v loteriích jako mi vyšla předpověď ohledně průběhu pandemie, tak jsem ne milionář, ale miliardář.

Text příspěvku byl upraven 22.07.21 v 16:44



Vložit příspěvek