Jak přicházíte ke knihám? Kupujete je, půjčujete v knihovně, nebo...?


Daydreamer
Daydreamer 25.06.2016 v 13:24

Tester: Stalo se mně totéž, ovšem nevědomky. Je to už opravdu, ale opravdu dlouho, takže by ten zločin třeba už mohl být promlčený :-). Ale byl to takový podivný zkrat, kdy jsem si jednu z knih z několika v mé náruči strčil do tašky. Vědomě bych si to vůbec netroufl. Ale faktem zůstává, že už jsem ji nevyndal :-). Byla to sbírka hororů Lupiči mrtvol a stalo se to v Praze v antikvariátu ve Dlážděné.

cecetka
cecetka 25.06.2016 v 18:12

Pridavam se do klubu zlodeju. V dobe kolem roku 1989 jsem si z knihovny nechala knizku Co zivot dal a vzal. Nedala se koupit, tak jsem nahlasila, ze jsem ji ztratila a zaplatila ji. Mam ji dodnes. Snad mi uz bylo odpusteno.

bamba
bamba 25.06.2016 v 18:22

ja som si svoj "zivot" tiež zaplatila a nechala.

cecetka
cecetka 25.06.2016 v 20:28

Svuj hrich jsem se pokusila napravit tim, ze jsem knihovne venovala 3 plne velke tasky knih. Nektere jsem pak objevila v nabidce na pujceni, nektere skoncili v projektu Kniha do vlaku a zbytek byl nabidnut ctenarum k bezplatnemu rozebrani. Mozna si nekdo takto udelal radost. Tak snad mam svuj hrich z mladi splaceny :)

Ema16
Ema16 06.07.2021 v 20:05

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Lovehorses365
Lovehorses365 19.02.2024 v 19:07

Rozhodně z knihovny....
Kdybych měla zaplatit všechny knihy který jsem kdy četla..
No prostě bych se nedoplatila...
Jinak bych si moc ráda kupovala knihy...
Ale bohužel ,jak vidíte , to nejde....


Nermal
Nermal 19.02.2024 v 22:36

Od té doby, co existují jisté knižní weby, můžu kupovat nové knihy a po přečtení je ve velmi dobrém stavu posílat dál. Anebo si naopak kupovat takřka jako nové tamtéž. Většina čtenářů s knihami zachází s láskou, takže je to radostný cyklus. Sice člověk trochu prodělává, ale zato zas nemusí čekat, až se uvolní kniha v knihovně.
A sem tam neodolám a něco si nechám.



Vložit příspěvek