Bazar a shánění knih, podle neobvyklého požadavku.


MartiusGray
MartiusGray 29.07.2019 v 16:09

Dobrý den, nevím jak jiní ale jsme tu protože máme rádi knihy, každý má rád něco jiného, jeden určité spisovatele, druhý určitý námět, žánr nebo místo příběhu. Já mám rád japonské autory, tedy sbírám do češtiny přeložené knihy od nich. Rád bych koupil starší knihy ale nevyplatí se mi kupovat po kusu nebo po dvou, šíleně se mi to prodražuje. Tedy rád bych se zde zeptal a vytvořil si poptávku...... Neprodává někdo jakékoliv knihy od japonských autorů? Nejlépe po více kusech, aspoň 5 a více nebo čím levněji tím lépe. Zároveň protože vím jak je těžké najít to co člověk hledá aniž by všude nemusel složitě popisovat co chce. Co kdyby tu každý vypsal poptávku toho neobvyklého co sám shání. Případní prodejci můžou psát hned do zpráv. :)

sissina
sissina 08.08.2019 v 20:22

Ahoj nevite jestli je nějaká kniha v češtině Přežil jsem Andy?S

encyklopedie
encyklopedie 08.08.2019 v 20:40

.....45 hráčů rugby ztroskotalo v Andách a muselo se uchýlit ke kanibalismu, aby přežilo.
Kniha se jmenuje Přežít
https://www.databazeknih.cz/knihy/prezit-46363

Text příspěvku byl upraven 08.08.19 v 20:45

sissina
sissina 08.08.2019 v 22:27

Dekuji :-)

Janadvorackova
Janadvorackova 11.08.2019 v 14:49

Uživatel svůj příspěvek odstranil.

Lenka.Vílka
Lenka.Vílka 11.08.2019 v 15:19

To je holt to dilema. Buď můžu neustále zakládat nová vlákna (to je zadarmo) nebo si mohu dát poptávku (to není zadarmo). Myslím, že v tomhle hraje hlavní roli selský rozum. Což naprosto chápu....

Jenom je blbé, že vlákno ještě nikdo nesloučil s jiným. Ohledně shánění knih (nemyslím "co je to za knihu", ale "nechci plácat kredity, máte někdo?") je tady několik vláken a teď je to promíchané...



Vložit příspěvek