koupit eknihy

Ransom Riggs

americká, 1980koupit eknihy

Nahrávám...

Populární knihy

Knihovna dušíSirotčinec slečny Peregrinové pro podivné dětiPodivné město

Autor

Ransom Riggs se narodil na dvě stě let staré farmě v Marylandu, kde chtěl jako dítě zůstat a stát se farmářem. V pěti letech se však s rodiči přestěhoval na Floridu, v současnosti má svůj domov v kraji podivných dětí – v Los Angeles. Prozatím stačil nasbírat diplomy na Kenyon College a na Fak... celý životopis(zdroj: http://www.jota.cz/pripravujeme/sirotcinec-slecny-peregrinov)

Komentáře (5)

Přidat komentář
kolacky
30.05.2016

Naprosto úžasný nápad. Podivné děti, ymbryny a jejich svět... nic takového jsem ještě nečetla. Hrůzyplné i láskyplné vyprávění, kdy nevíme, co se na příští stránce povede nebo ne... jak děti projdou svými cestami a jak to všechno skončí...

Hoshi
27.07.2015

Na tohoto autora jsem narazila vlastně náhodou, když jsem si prohlížela knižní časopis. Na první pohled mě zaujala obálka Sirotčince a hrozně moc jsem toužila si knihu přečíst. Bohužel jsem se setkávala s předsudky typu: "To bude horror, nečti to", ale i tak jsem do toho šla a knihu si koupila. A vážně nelituji. Jeho knihy jsou úžasné, čtivé a fotografie, které v knihách jsou, dodávají celému příběhu kouzlo. Už se nemohu dočkat třetího dílu a také filmového zpracování dílu prvního (jsem hrozně zvědavá, co Tim Burton vykouzlil).

Alca007
17.05.2015

taky se těším na třetí díl
člověk se má trošku bát :-)

maxx
23.04.2015

Krásný příběh o podivuhodných dětech :-) těším se na třetí díl .....

Marčullkas
24.01.2014

Proč si občas nepřečíst Fantasy pohádky? :)