koupit eknihy

Jodi Picoult

americká, 1966, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Populární knihy

/ všechny knihy
VypravěčkaJe to i můj životNejsem jako vyČas odejítDesátý kruh

Autor

Jodi Picoultová získala titul v oboru tvůrčího psaní na Princeton a magisterský titul v oboru vzdělání na Harvardu. Žije v New Hampshire se svým manželem a třemi dětmi. V jednom z rozhovorů prohlásila, že ráda zpracovává náročná témata, která je možno nahlížet z různých stran a která vzb... celý životopis

Komentáře (17)

Přidat komentář
ankaras
12. června

Autorka poukazuje ve svých knihách na různé problémy nenásilnou formou. Obdivuji u ní, že dokonce dokáže vytvořit perfektní detektivní prostředí. V podstatě se načerpáte informace z vážných témat a ještě vás to baví a mnohé si uvědomíte.

honey1982
01. února

Je to i můj život.....dokonalá kniha, silný příběh, poutavě napsané...prostě TOP!

Dandy1
05.07.2016

Každá kniha je z jiného prostředí, které je čtenářům přiblíženo do detailů. Postavy jsou skvěle vypracovány po psychologické stránce. Styl psaní z pohledu jednotlivých postav je neotřelý. A to je důvod, proč nevynechat žádnou její knihu.

niknikita
07.05.2016

Uvidím na obálce knihy jméno Jodi Picoultová a vím, že strávím krásné chvíle s úžasnou vypravěčku a nevšedním tématem.

jamajka
25.02.2016

Ona není spisovatelka, ona je bůh!!!

Katka81
10.12.2015

Už čtu pátou knížku této spisovatelky. Zatím žádná nezklamala a budu číst i další.

Jack333
03.10.2015

Čas od času se najdou autoři a autorky, kteří prostě nikdy nezklamou ;). Stojí za to vzít do ruky jakoukoliv jejich knihu. Do takové kategorie - pro mě - patří především Jodi Picoultová ;)!

zbraslavanka
20.08.2015

Má první kniha od Jodi byla vypravěčka a jsem nadšená a už koukám po dalších :-)

Týnušxxx
03.07.2015

Její knihy Je to i můj život a Vypravěčku jsem nemohla odložit! Perfektně a poutavě napsané.
Je velice příjemná a milá vůči fanouškům a opravdu odpovídá na emaily :-)

Helenicka
28.04.2015

Pro mě velice příjemné překvapení a objev. Knihy této mladé spisovatelky si vždycky ráda přečtu.

Damato
14.04.2015

Její knihu Vypravěčka jsem dostala k Vánocům 2014, do konce vánočních svátků jsem ji přečetla, nedalo se od toho utrhnout, i když zážitky z koncentráu děsivé - a to jsem o tom něco málo věděla, neboť můj děda to stačil také zažít-ale kniha jednoznačně úžasná

IvcaK98
27.02.2015

Není nic lepšího než knížka, u které se stejnou měrou pobavíte i zamyslíte a u Jodi Picoult si můžu na 100% být jistá, že se tak stane ;)

Marčullkas
24.01.2014

Autorku jsem objevila teprve nedávno a jsem nadšená, těším se na další její díla.

LadyDance
26.05.2012

Jodi Picoult je jedna z nejlepších spisovatelek. její knihy jsou napínavé se zajímavým koncem. Píše o zajímavých tématech a situacích, které můžou potkat každého. Je škoda že od ní vyšlo v Česku tak málo knih. K mým nejoblíbenějším patří Je to i můj život, četla jsem to dvakrát a jednou i v angličtině.

kroftik
19.02.2012

Jsem z Jodi Picoult nadšená, a to absolutně. Ze zvědavosti jsem sáhla po první knize od této autorky, po Desátem kruhu - zajímavá a hlavně dobrá kniha. Začala jsem tedy číst "Je to i můj život" a zasáhla mě - emotivně i čtenářsky. Přečetla jsem "Až na konec všedních dní" - jednoduše skvělé. Dočetla jsem "Nejsem jako vy" a na stole mám připravenou "Prostou pravdu". To vše během jednoho měsíce. Je potřeba něco dodávat? Jodi Picoult je úžasná spisovatelka a já ji obdivuji za to, jak dokáže proniknout do různých odborných problematik (leukemie, autismus,..), připojit kriminální zápletku a vytvořit tak úžasné příběhy, jaké píše. Nezbývá než doufat, že budou do češtiny přeloženy co nejdříve i její ostatní knihy.

-Lenicka-
30.05.2011

Četla jsem všechny knihy od této autorky, co vyšly v češtině. Něco mne opravdu zaujalo, líbí se mi ten její styl psaní, píše o velmi "neotřelých" tématech .. není to zrovna lehké relaxační čtení, ale můžu doporučit :-)

kamik

musím říct, že je strašná škoda, že zde vyšla jen hrstka jejích děl, když v cizině jsou k dostání na dvě desítky:(
tak snad se dočkáme...