Temné a kruté lži

recenze

Temné a kruté lži (2023) 5 z 5 / AnnaZeSvetaKnih
Temné a kruté lži

Když jsem si četla anotaci, tak mě to zaujalo už tím, že to je jiný a trošku mimo můj styl.
Úplně zbožňuju, tu zápletku, ten konec, postavy, prostě všechno.

Chování hlavní hrdinky mi nějak moc nevadilo, i když některá její rozhodnutí jsem prostě nepochopila. Vedlejší postavy byly super, moc se mi líbil ten námět letních dětí.

Ten " milostný trojúhelník, který se tam odehrával byl teda taky pecka a naprosto jsem věděla komu budu fandit, protože chování té jedné postavy mi docela vadilo.

Celkově ty lži a tajemství které každý skrýval byly skvěle napsané a během čtení budete pokaždé nejspíš podezřívat někoho jiného, ale upřímně jsem od začátku tak nějak tušila kdo za tím stojí, bylo to napsané opravdu skvěle.

Atmosféra knížky byla top, prostě tajemný temný, bylo to opravdu čtivé+ prostředí mě fakt zaujalo.

Ta magie se mi tam fakt moc líbila a díky tomu to bylo ještě lepší než to je, i to jak se rozvíjela magie Grey bylo super.

Opravdu to připomínalo trochu Riverdale s PLL.
Prostě a jednoduše, tohle chcete číst!!!

4,5/5

Za elektronickou verzi děkuji @humbook_blogeri @humbook @endlessbibliophile

Temné a kruté lži Temné a kruté lži Ginny Myers Sain

Mokřady obchází zlo. Nadpřirozený thriller z města plného magie. Pokud máte co skrývat, La Cachette v Louisianě je to nejhorší místo, kde se lze ocitnout. Tohle bažinaté městečko je totiž plné lidí se zvláštními schopnostmi. Sedmn... více