Perfektní sada plná hluboké atmosféry

recenze

Tarot - Magie druidů (2007) 5 z 5 / RenataP
Tarot - Magie druidů

Kniha i karty mají být průvodcem na cestě životem a bez okolků bych je takové nazvala.
Je pak na každém, jak podivuhodně temnou, leč živou a pohyblivou atmosféru pojme.
Může nás opravdu přiblížit přírodnímu světu a oslavě cyklu roku, jara, léta, podzimu i zimy.
Může nás přiblížit našim vlastním stínům i silným stránkám a podivuhodně dobře umí spojit tyto dvě záležitosti a ukázat nám, jak s tím, s čím nemůžeme hnout, nebo co nás svazuje, můžeme naložit ke svému prospěchu.
To je jen taková osobní zkušenost.

Přirozená moudrost magie Druidů je pro nás tajemná. Ale není nepochopitelná nebo složitá, protože vychází právě z těch přírodních zákonitostí, které v sobě každý máme. Inspirace je barevná, šťavnatá a zvláštně sváteční.

Výhod je tu víc:
- obsáhlá a čtivá kniha velkého formátu
- karty jsou velkého formátu, vynikají obrazy
- kvalitní krabice na uložení

Rozhodně doporučuji.

Kniha obsahuje nejen vnímavý a zajímavý úvod do těchto karet, náhled do zákulisí, ale také pečlivě vysvětlené všechny karty, v jejich atmosféře, významu ve výkladu i v opačném významu, což dává lépe pochopit celý význam a je to samozřejmě neocenitelné při samotném výkladu.
Způsoby výkladu, práce s kartami - je to dokonalá publikace. Stačí tento tarot a víc nepotřebujete.

Tarot - Magie druidů Tarot - Magie druidů Philip Carr-Gomm

Kniha a 78 karet V dobách, kdy se snažíme přiblížit přírodnímu světu, přijměte pozvání tohoto překrásného Tarotu k oslavě Země a jejích ročních období. Dostává se vám totiž do rukou dílo mimořádné hloubky a moudrosti, spojující d... více