Na Vánoce o den více

recenze

Na Vánoce o den více (2021) 3 z 5 / ZapisnikTerky
Na Vánoce o den více

Čtete vánoční knihy i přes rok?

Christina Lauren jsou sázka na jistotu, aspoň co se týká pohodového čtení. Tyhle autorky (jedná se o duo Christinu a Lauren) byly můj opravdový vstup k erotickým románům. Takže díky .
Maelyn je celý život beznadějně zamilovaná do svého kamaráda z dětství. Každý rok se svou a jeho rodinou tráví Vánoce na chatě a každý rok se na to všichni moc těší. Jenže letos je něco jinak. Maelyn se ocitne v časové smyčce a prožívá svátky pořád dokola. Možná to bude příležitost zjistit, co na její city říká Andrew.
Nebudu vám lhát. Opravdu jsem se té časové smyčky bála. Nemám ráda tuhle zápletku. Naštěstí tady to nebylo tak na dlouho a neopakovaly se pořád dokola stejné situace. Přesto jsem si kniha pořádně začala užívat až od cca sté stránky. Pak už to ale byla super jízda.
Závěr byl celkem klasika a já jsem si ji moc užila .
Obálka a grafika: Obálka je celkem jednoduchá, ale oceňuji vánoční atmosféru a absenci nahého/suit-up muže :D.

Verdikt: Kdo z vás má rád toto autorské duo, tak se nebojte, že vám ta malá fantasy zápletka bude překážet. Hned jak se rozečtete, budete cítit tu klasickou pohodu a pikantnost, které u Christiny a Lauren máme tak rádi .