Jen se do nich ponořit

recenze

Karty posvátné duše (2022) 5 z 5 / RenataP
Karty posvátné duše

Karty vás vtáhnou. Jsou barevné, až zářivé. Mají v sobě auru, která může některým lidem přidat informaci navíc, navést je, učinit jim zážitek s kartami doslova osudovým a hlubokým.
Stejně tak lze tyto části na ilustracích brát jako ukazatele směru, směrovky k dalším kartám, děláte-li výklad na více karet.
Vzniká tak vizuálně až houpavý, klidný výklad.
I obrázky a klíčová slova na nich řeknou mnoho.
Ale knížka je naprosto skvělá a zavede vás do symboliky každé karty ještě lépe - v tomto ohledu praktičtěji.

Autorka ve svých textech a zpracování karet využívá své zkušenosti s úzkostmi, s hledáním sebe samé a s pocitem bezpečí. Právě pocit bezpečí je to, co vlastně hledáme v každé kartě!
V praxi pak mohou být využívány:
- v energetickém léčení
- jako doplněk k terapiím
- pro každodenní výklady pro radost
- jako doplněk k jiným výkladovým kartám

Rozvíjí intuici a to jak tu vizuální, tak i tu hlubokou, která přichází z přečtených slov.
Nejvíce mne karty naučily ve chvíli, kdy jsem si je začala k sobě skládat, tedy nešlo o výklad jen jednou kartou, ale více kartami. Významy se zvláštně spojují a hledat souvislosti bylo velmi vzrušující. Nebo ve chvíli, kdy dolaďovaly výklady jiné, tady také bylo zajímavé dohledávat jemné skryté významy související s tím, co již víte.