Tato recenze byla smazána.

Božský bastard

recenze

Božský bastard (2013) 5 z 5 / ellyem
Božský bastard

Přišly prázdniny a s tím i mé čtecí období. Letos jsem přečetla ale jen 2 knížky: 50 odstínů vášně a Božského bastarda. Zatím nejbožejší knížka z červené knihovny, co jsem kdy četla. Hodně sexu, úžasní hlavní hrdinové... No a právě pro Bastarda je dnešní článek určen.

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný - a naprosto neodolatelný. Božský bastard.

Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní - naprosto nesnesitelné - stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout - nebo je rovnou poslat k čertu -, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli. Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali.

Můj názor: Na knížku mě přivedla kámoška. Posílala mi uchylné-sexuální úryvky a mě štvalo, že si knížku nemůžu taky přečíst a byla jsem na sebe naštvaná, že jsem si na absolvetskou nechala koupit Colette. No, nevadí. Zkrátka a jednoduše, v neděli 3.8. jsem neodolala, překousla e-čtení a začetla se do Božského bastarda. První kapitoly nic moc, místy mě to i přestávalo bavit, až do nějaké 14. kapitoly. To jsem se nemohla odtrhnout už vůbec. A co je (pro mě) nejlepší? Děj se odehrává v Chicagu! Víc neprozradím! Jen navrhnu bleskurychlé přečtení. Těším se, až budu mít i Božského cizince a Božského hráče. Prý to jsou ještě lepší knížky, a až poznám Cizince s Hráčem, prý si na Bastarda ani nevzpomenu. Což se těším ještě víc, protože Bennett je vážně dokonalý!!! A já se nikdy nezamilovala do literární postavy a nikdy mi žádná knížka víc nescházela, jako tahle!
Tak co? Přečtete si Božského bastrada taky? Nebo četli jste už?