Bodyguardka

recenze

Bodyguardka (2024) 5 z 5 / Ann1307
Bodyguardka

Tahle romantická novinka mě nadchla námětem, protože hlavní hrdinka má neobvyklé povolání - je bodyguardka. Většinou má působit nenápadně, ale při ochraně holywoodského idola Jacka Stapletona je potřeba aby sehrála jinou roli - bude předstírat, že je jeho přítelkyně.
Ano! Zápletku ala předstíraný vztah, ze kterého je posléze něco víc, mám moc ráda. Sama jsem jeden takový zažila :D

No ale teď už k ději. Hanna samozřejmě Jacka zná ze spousty úžasných filmů, které viděla tisíckrát a podlamují se jí z něj kolena, ale nějakým způsobem si dokáže zachovat důstojnost a chovat se kolem něj vcelku normálně, je přece profesionálka.
Ale její srdce už tak profesionální není a nějaká práce je mu ukradená. A když on Jack je ve skutečnosti ještě lepší člověk, než na plátně! :)

Bavilo mě to od začátku do konce, o čemž svědčí, že jsem to přečetla celé vlastně na jedno posezení. Hannin boj se sebevědomím jsem naprosto chápala a jedna chvíle mi téměř zlomila srdce

Skvělá romantická oddechovka z prostředí bezpečnostní agentury. Za mě velké doporučení, pokud máte chuť na něco odpočinkového :)