99 kluků Micaha Summerse

recenze

99 kluků Micaha Summerse (2023) 4 z 5 / vendy6619
99 kluků Micaha Summerse

Za knížku v rámci #spoluprace chci moc poděkovat Market z profilu @ endlessbibliophile a @humbook_blogeri a @humbook.
Micah všechny kluky co se mu líbí kreslí. Na svůj instagram kde ho sleduje pěkná řádka lidi a netrpělivě čekají na toho kdo bude č. 100. A když si mysli, že ho potká dostává se do nečekaných situaci, které ho zavedou možná i k někomu jinému?
Nádherná knížka, která nám ukazuje že světa není jenom černý a bílý a že jsou situace, které nemůžeme naplánovat.
Micah nám tu ukazuje jak se vyrovnat se situacemi a jaké to je, když se člověk bojí, že zůstane navždy sám a že pro něj není nikdo souzen. Ale také nám ukazuje to, že máme mít oči otevřené a koukat kolem sebe, protože ten pravý může být klidně hned za rohem.
Co mě trošku vytáčelo bylo, že ta knížka byla velmi předvídatelná a vlastně hned na začátku bylo jasné jak to dopadne. Některé povahové rysy hlavního hrdiny se mi moc nelíbily stejně tak jako jedné vedlejší postavy.
Elliot my tam přišel asi jako jediná správná postava.
Celkový dojem je rozhodně velmi kladný. Knížka má nádherný letní vibe a rozhodně doporučuji v tomhle období prázdnin, k moři, k bazénu nebo prostě kamkoliv kde si můžete vychutnat čtivý příběh dvou kluků kteří hledají sami sebe a kteří chtějí být pouze šťastní.

Vypravte se do pohádkového světa a nechte se okouzlit princem a panošem.