Zvuk přehled

Zvuk https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/500760/bmid_zvuk-nun-500760.png 4 67 67

Na úpatí hory Mount Hood líčí šestnáctiletá Tennant se svou osmiletou sestrou Sophií pasti na zajíce. Náhle je zasáhnou podivné vibrace vycházející z lesa. Postupně nabývají na intenzitě, až zní jako ohlušující křik. Jejich rodiče je rychle odvedou pryč a schovají v podzemním krytu. Zvuk však sílí... Doktorka Martha Chanová, lékařská specialistka na krizové a katastrofické situace, je uprostřed noci převezena na vojenskou základnu poblíž Mount Hood. Společně s dalšími vědci dostává za úkol prozkoumat záhadnou anomálii, která zdecimovala osamocenou vesnici horalů stranících se moderní společnosti. Informací je málo, čas běží, záhad přibývá. Zaútočila cizí armáda? Byl to přírodní jev? Nově vyvinutá zbraň, nebo virus? Martha se svými kolegy musí najít řešení dřív, než se nevyzpytatelný jev rozšíří z hor do celého Oregonu a možná ještě dál. A zdá se, že klíčem ke všemu jsou dvě dívky, které záhadnému fenoménu unikly, a zvuk, který zaslechly…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Domino

The Noise , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zvuk. Přihlašte se a napište ho.

janik6969
11.01.2024 5 z 5

souhlasím s komentářem Januli: .. Tak jak lidi byli nucení běžet, tak já číst.. přestože také některé věci nechápu, považuji příběh za naprosto geniální, propracovaný, napínavý. J.D.Barker je mistr napětí, které vás drží od začátku do konce. Doporučuji přečíst

Nikusha
03.10.2023 4 z 5

Přikláním se k většině v názoru, že po polovině je kniha méně záživnější. Ale pořád mě to bavilo, až do konce. Myslím si, že byly dobře zvolená slova a kvalitně popsané situace, kdy byl i náznak "husí kůže". Mně teda rozhodně přesvědčila osmiletá holčička, která hrubým hlasem řekne "Rozvaž mě, ty děvko!" A jako milovník běhu jsem měla chuť se přidat k hordě :D a až poběžím, určitě si na příběh vzpomenu.

MonikaSt.
07.09.2023 5 z 5

Já bych knihu na toto téma ani od Barkera, ani od Pattersona nečekala, ale je velmi čtivá a poutavá. Ze začátku se mi do ní po přečtení poměrně negativních recenzi moc nechtělo, ale jsem ráda že jsem jí dala šanci.

Vychází Povídky, které pomáhají a další knižní novinky (34. týden)

21.08.2022

Kniha Zvuk v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech2x

thrillery horory hory a pohoří sci-fi Oregon

Autoři knihy

James Patterson