Zoo v plamenech přehled

Zoo v plamenech https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432204/bmid_zoo-v-plamenech-rOP-432204.jpg 5 8 8

Zvířecí hrdinové série

< 3. díl

Dobrodružný příběh o zvířatech, lidech, statečnosti, věrnosti a přátelství na pozadí dramatických historických událostí. Poštovní holub Francis je odhodlaný splnit své poslání a předat důležitý vzkaz spojencům. Bohužel je zraněn a nucen přistát uprostřed londýnské zoo, v kleci světoznámé pandy Ming. Ta zatím úspěšně ignorovala útrapy okolí spojené s válkou. S klesajícími příděly potravin a stále častějšími německými nálety si ale i ona uvědomí, že nemůže stát mimo. S pomocí ošetřovatele a vynalézavé skupiny opic pomohou Francisovi dokončit jeho misi a zachránit tak nejen zoo, ale možná i celý Londýn. Dobrodružný příběh o zvířatech, lidech, statečnosti, věrnosti a přátelství na pozadí dramatických historických událostí.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

World War II , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zoo v plamenech. Přihlašte se a napište ho.

18LenkA12
23.11.2021 5 z 5

Autorska opět nezklamala a kniha se četla jedním dechem. Příběh odehrávající se během druhé světové války je vyprávěn z pohledu zvířat. Je fajn si uvědomit že naše historie se dotýká i zvířat a na to by lidé neměli zapomínat.

rarášek
05.04.2020 5 z 5

Opět skvělý díl Zvířecích hrdinů. Zamilovala jsem si Francise i Ming s Tangem. A taky hlavně ty dva opičáky :D Kniha vždycky přináší důležité životní události v historii nenásilnou formou. V tomto díle se jednalo o 2. světovou válku, přesněji o blitzkrieg na Velkou Británii a Operaci Lvoun, které měl zabránit Francis přinesením tajného vzkazu. Opět to bylo skvělé a moc se těším na další díl. :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zoo v plamenech v seznamech

2019  91%Na Titaniku
2020  90%Zoo v plamenech