Zvířata v kostce přehled

Zvířata v kostce
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351736/bmid_zvirata-v-kostce-5iE-351736.jpg 5 5 5

Lze získat odborné informace o živočišné říši, aniž bychom intenzivním studiem strávili několik vysokoškolských semestrů? Kniha z populární ediční řady „v kostce“ to nejen umožňuje, ale dělá to mimořádně atraktivní formou s použitím nevídaných 3D ilustrací. Seznamuje čtenáře s exotickými zástupci fauny, které většina z nás nemá šanci vidět v přírodě, ale i s druhy běžnými v našem prostředí. Krátké, ale obsahově objemné informace zahrnující popis anatomie, způsobu života i přehled systému a nejvýznamnějších zástupců jednotlivých skupin překvapí i zasvěcené.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zvířata v kostce. Přihlašte se a napište ho.

Nikusha
01.04.2022 5 z 5

Moc krásná encyklopedie. S dcerou si ji moc rády prohlížíme a dcera se se zaujetím učí nová zvířátka.

bejan
24.03.2019 4 z 5

Krásná encyklopedie s přenádhernými fotografiemi (u britského nakladatelství Dorling&Kindersley jako vždy), která obohatí kterékoliv dítě i jeho rodiče. Jen zamzrzí, že český nakladatel odflákl popisky u některých druhů zvířat, které navíc mají přesné zoologické popisky v latině. Ono nestačí u obrázku Wobegonga skvrnitého napsat Žralok, u Polorejnoka křídlatého napsat Polorejnok atd. atd. Tohle by neměly být knihy na pouhé prohlížení, ale také na získání přesných informací. Takže: 4,5*

Knižní novinky (14.8. - 28.8.)

14.08.2017

Kniha Zvířata v kostce v seznamech

v Právě čtených1x

Autoři knihy